SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Mosto - Historia prawdziwa

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 288620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532

Data 12.11.2015 - DNT - Low Carb

Dzisiaj w moim brzuchu dzieje się coś dziwnego Raczej nie jestem w ciąży ale orkiestra gra na bogato + przelewanie się ? coś takiego. No i co posiłek to do toalety, dzisiaj wykorzystałem limi wizyt w toalecie na ten tydzień chyba. Ciekawi mnie czy to tylko takie jednorazowe akcje, czy będzie tak dalej ?

PS: Dzisiaj wymieniłem telefon na Honor 7 i powiem Wam że już buszuję po sklepie play w poszukiwaniu ciekawych apek dietetyczno/treningowych.

A halibut w panierce z chrupek smażony na maśle to było coś - bije na głowę słodycze, poważnie.




Brak – Dzień nie treningowy





Okno żywieniowe : 16-24

Suplementacja :


Rano na czczo:
Vitamina c 500mg 1tab
Żeń szeń 1tab

Do drugiego posiłku :
Daily formula 1tab
Witamina D3 2000 UI
Kreatyna mono 5g
Flexit drink 10g
FA Anabolic Stack 5tab

Do ostatniego posiłku :
ZMA 2tab
Omega 3 1tab
FA Test stack 4tab




Posiłek I : Halibut w panierce z chrupek kukurydzianych i bazylii + szpinak z gorczycą



Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-11-12 21:39:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Czo to za ciasto czekoladowo-karmelowe? :D. Fajny telefonik ten honor 7 . Mi jutro przyjdzie Asus Zenfone 2 32gb 4gb Ramu, niestety wziąłem tą tańszą wersje z procesorem 4 rdzeniowym 1.8GHz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Co do smartfonów - to dla mnie jest coś niesamowitego, możliwości masa, nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich funkcji i opcji. Do tego mam pakiet neta 4gb także na forum będę teraz aktywny 24/7

Takie oto ciasto własnoręcznie pieczone




Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-11-12 21:50:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Om om, przepis? :D Chociaż mama i tak powiedziała że jak nie umyje po sobie formy do pieczenia to mnie zaje*** haha (Ostatnio troszke trudno było odmyć po Twoich batonach LC :), były bardzo smaczne, tylko miały jedną wade że zamiast je podzielić na batony to oj**ałem całe xd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Też tak mam, że robię coś z myślą o podziale na porcje np. pizze wielką, po czym zjadam to na raz

A ciasto rewelka. Szkoda, że jestem zbyt leniwy by takie zrobić


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-11-12 22:19:26

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Przepis wrzucę jutro ja będę miał trochę więcej czasu
A batony piekłem na papierze do pieczenia, także dużo mycia nie miałem

Ale powiem Wam szczerze, że jak widzę ciasto to mam już dosyć, od 3tyg jem na kolacje jakieś ciasto i już mi się przejadło. Muszę zrobić przerwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887125
Mosto! Jakie stosujesz proporcje przy budyniu z gumy guar :D? Mam zapas ksantanowej i jakoś nie mogę trafić z proporcjami :< żeby wyszedł fajny budyń :DDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Mosto
Teraz trzeba jeszcze wziąć pod uwagę ile z tego co kupimy trafia do śmieci. W moim przypadku produkty które kupuje zjadam w 100% nic nie pleśnieje, nie psuje się czy nie wysycha.
Moja rodzina np: kupuje chleb,drożdżówki, kiełbasy czy szynki które leżą 5-6dni i trafiają do śmieci.
Ale i tak będę starał się zmniejszyć koszty, kupując trochę inne produkty ale nie tracąc smakowitości końcowej dań



Zmieniony przez - Mosto w dniu 2015-11-12 18:12:07

skąd ja to znam. miałam kiedyś współlokatorki co potrafiły wyrzucić cały bochen chleba do kosza. Abo zrobić ogromny obiad jak dla 5 osób , zjeść 1 porcję i reszte do kosza :/ grrrr
U mnie od święta coś zmarnuje, w ektremalnych przypadkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jeśli ktoś się odżywia w sposób świadomy i skalkulowany to tak samo przygotowuje jedzenie i kupuje żarło
jak ktoś robi to w sposób niezorganizowany to dużo idzie do kosza

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Moja rodzinka tak ma to ojciec coś kupi to mama i jeszcze babcia dołoży.., a ja zabieram co tydzień dla kota czy gościa który chleb suchy zbiera.., u mnie się nic nie marnuje i nigdy nie będzie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

if do sprawdzenia

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium