SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Wczoraj kolejny trening góry ciała:

Wyciskanie hantli poziom 4x8 - 25 kg
Rozpiętki ławka skośna 4x6 - 15 kg
Podciąganie (negatywy) 4x8
Facepull 4x10 - 27kg
Wznosy boczne 4x12 - 6kg
Uginanie młotkowe 4x10 - 10kg
Francuz 4x10 - 25kg

Wiem nie są to jakieś wielkie ciężary , ale od czegoś trzeba zacząć:)
Poszło wczoraj nieźle , mimo redukcji lekka progresja idzie.
Nie wrzucam wczorajszej diety bo byla do bólu przewidywalna: ryz, kura , ryba , warzywa.
Natomiast dzisiaj dzień cheat meal więc na pewno go wrzucę:) Kiedy przychodzi ten dzień człowiek chciałby tyle zjeść a może tylko trochę:) Trzeba to zaplanować:)
Nie żebym był niewolnikiem diety (no może trochę) ale lubię jeść czysto żeby osiągnać to co sobie założyłem.



Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 22/04/2018 09:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Cheat był ale w zasadzie nie taki jak sobie założyłem, miał być wrap z MC'D a wyszły dwa kawałki ciasta domowego. Niby nie najbardziej wartościowy cheat jaki mogłem zrobić ale cóż, trzeba było brać co dają:) Generalnie dzień regeneracji odpoczynku i nic nie robienia:) Dzisiejsze posiłki :

1. Owsianka, masło orzechowe, rodzynki, 50g kiwi, odżywka proteinowa
2. 2x wrap wielozbożowy, indyk. kukurydza z puszki, warzywka, awokado
3. Makaron wielozbożowy, indyk, 2 jajka smażone, passata z pomidorów jako sos, brokuł
Cheat (2 kawałki ciasta domowego )
4. odżywka białkowa, orzechy, płatki owsiane - wszystko zmixowane podane w postaci shakea (skończyły mi się wszystkie normalne źródła białka, nie było opcji trzeba było improwizować).

Zastanawiam się ostatnio nad zmianą białka , póki co używam multipower lub gold whey standard ale zaczyna to bić po kieszeni... znacie jakies dobre zastępniki...?






Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 22/04/2018 20:26:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
Co do witaminy D to idź i zbadaj jak masz za niski poziom to suplementuj. Nawet jak są słoneczne dni to ekspozycja skóry na słońce też musi być odpowiednio długa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
rion10
Co do witaminy D to idź i zbadaj jak masz za niski poziom to suplementuj. Nawet jak są słoneczne dni to ekspozycja skóry na słońce też musi być odpowiednio długa.

To prawda... trzeba będzie się zbadać... ale to nie teraz, póki co bede brał:) Zbadałem kortyzol i kinezę kreatynową wszystko w najlepszym porządku :)tylko żelazo niskie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
No to wątróbkę parę razy zarzuć i zaraz się poprawi poziom. Jak ekspozycja na słońce jesz to poziom witaminy D też się podniesie ale warto ją badać regularnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Z żelazem to mam specjalne tablety bo mam dość spory deficyt więc tutaj mam już leczenie prawie od 6 miesięcy... Taka przypadłość rodzinna niestety....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
No tak jak jest jakaś rodzinna przypadłość to trzeba suplementować pod nadzorem lekarza

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Już prawie 6 miesięcy łykam tabsy , idzie w górę ale jeszcze jest dość nisko ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
R.o.o.b
Już prawie 6 miesięcy łykam tabsy , idzie w górę ale jeszcze jest dość nisko ....


Z tego co kojarzę to wyrównanie poziomu żelaza do odpowiednich wartości jest dość czasochłonne.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Rok to prawdopodobnie minimum...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium