SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
U mnie od dłuższego czasu białko obowiązkowo 1-2 razy dziennie. Zawsze to sposób na zahamowanie apetytu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Ile zużywasz tego białka na raz w sensie ile gram?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Koło 30-40 gram, w zależności od tego ile się sypnie. To zawsze coś smacznego i słodkiego wciągu dnia, a więc później ciągoty mniejsze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
U ciebie żeby zahamować apetyt, a u mnie żeby podbić kaloryczność każdy ma swoje cele.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
A ja dzisiaj przywaliłem cheat-a:) z racji jutrzejszych nóg:) wpadła cała pizza i cała czekolada:) Od razu świat zrobił się piękniejszy:) cukier hula w żyłach :) Jakaś dzisiaj potrzebę miałem na słodkie i żadna siła nie mogła mnie przed tym powstrzymać... A po wszystkim pozostał żal i czas czekać na kolejny tydzień









Zmieniony przez - R.o.o.b w dniu 17/05/2018 13:17:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
No to grubo poleciałeś, ale przynajmniej apetyt na słodkie zaspokojony przynajmniej na jakiś czas

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
mam niskie węgle 250 g więc nie sądzę żeby mi to jakoś zaszkodziło... a posiłku w sumie w ogóle nie poczułem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
R.o.o.b
mam niskie węgle 250 g więc nie sądzę żeby mi to jakoś zaszkodziło... a posiłku w sumie w ogóle nie poczułem...


Na stałe tak masz 250g czy to po prostu dzień niskich węgli? Bo nawet to 250g to nie jest jakaś mała ilość

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 665 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29140
Na stałe tak mam :) ale wiesz ja ważę 108kg:) myślisz że za dużego tego cheata przywialilem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
R.o.o.b
Na stałe tak mam :) ale wiesz ja ważę 108kg:) myślisz że za dużego tego cheata przywialilem ?


Dużo to jest kwestia indywidualna masz wszystko policzone, trzymasz się tego to jest git.

Ja mam kupla co ja jak jestem pod korek to on się dopiero rozgrzewa do cheata

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

Następny temat

Trening Push Pull Legs na Mase

WHEY premium