SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Jarlaxe-The beginning of a new adventure

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Dzień 11 IF + Carb Nite

Ja to mam jakiegoś pecha do spania jak nie - pachol_123 napisze posta o 5 rano i dostanę powiadomienie o nowym wpisie to znowu pies o 3 nad ranem zaczyna skomleć żeby go na dwór wypuścić i później już do rana leżenie i patrzenie w sufit .

Trening: kompleksy sztangowe 5 serii po 7-8 powtórzeń potem brzuch

Suple: kompleks witamin, witC, tran, spalcz VPX Redline 1rano 2 przed treningiem

Ogólnie widzę postęp, w pasie spada i waga też tak więc ok. W piątek będzie pierwsze Carb Nite w sumie to jakoś nie jestem strasznie napalony ale z przyjemnością zjem sobie opakowanie Algidy waniliowej i omleta z owsianymi rodzynkami, żurawiną i dżemorem

Dzisiaj dieta czysta na 100%




A tu leczo na kolejne 3 dni






Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2016-01-13 21:31:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje :D!
Co do ładowania to też tak miałem, że mnie nie ciągnęło, ale jak już się dorwałem.. to... Zrobiłem największe w swoim życiu i to dwudniowe, bo na weselu byłem :D, a po 3 dniach jak woda zeszła to forma lepsza 2x niż przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Dzień 13 IF + Carb Nite

No i nastał ten mityczny dzień pt. "A wieczorem jesz co chcesz" i co? i lipa, bo cholera odzwyczaiłem się od słodkiego i większej ilości jedzenia niby jem te lody ale jakoś bez szału i w dodatku zachciało mi się po tych węglach spać???

Ja to nie wiem jak Wy możecie jeść po kilka tyś kcal na takich ładowaniach. W sumie dzisiaj zapotrzebowanie będzie przekroczone niewiele bo nie dam rady zjeść tego co sobie założyłem .

Zobaczymy jak waga/wymiary będą się zmieniać po ładowaniu bo przez te dwa tyg. ładnie poleciały.

EDIT: Samopoczucie po ładowaniu massakra normalnie jakbym się naćpał albo wypalił paczkę fajek naraz w głowie się kręci jak na karuzeli no i dodatkowym skutkiem ubocznym są straszne wzdęcia.
















Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2016-01-15 21:52:34

Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2016-01-15 23:26:28

Zmieniony przez - Jarlaxe w dniu 2016-01-15 23:28:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mówisz? Jakby się naćpał? Haha, trzeba powiedzieć lekarzom uzależnień, może wymyśliłeś nową kurację. :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Venc1Lq
Mówisz? Jakby się naćpał? Haha, trzeba powiedzieć lekarzom uzależnień, może wymyśliłeś nową kurację. :D

Zobaczymy jak będzie za kolejne 10 dni ale wczoraj można by powiedzieć, że cukier "uderzył" mi do głowy dzisiaj już samopoczucie ok. ale zwiększył mi się apetyt

Dzień 14 IF + Carb Nite

Dzisiaj dzień wolny chociaż pół dnia sprzątałem chałupę więc prawie dobre cardio zrobione.

Od wtorku wracam w końcu do normalnych treningów więc może redukcja przyśpieszy chociaż już i tak jest chudo poza dołem brzucha, w pasie pod pępkiem dzisiaj 85 cm (jeszcze z 5cm)
A tak będzie wyglądał trening FBW ABAB do tego ze 2x w tyg. interwał na orbitreku tak z 15 min
Dzień A
- przysiad 5s
-podciąganie szerokim nachwytem 5sx5rep
-wyciskania sztangi płasko 5s
- wyciskanie sztangi sprzed głowy stojąc 5s
-pompki na poręczach 3s na max
- Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3s
- wspięcia na palce stojąc 3s po max rep
- wspięcia na palce stojąc 3s po max rep
Dzień B
- wykroki 5s
- Wiosłowanie 5s
- wyciskanie hantli skos 5s
- Wyciskanie sztangielek siedząc 5s
- wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 3s
- uginanie ramion chwytem młotkowym 3s
- wspięcia na palce stojąc 3s po max rep

A to dzisiejsza już "normalna" dieta









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Stary ja po ładowaniu gdzie przez 2 tygodnie byłem na węglach do 30-50g z samych warzyw głównie czułem się tak samo :D! Jak po jakiejś mefce haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
pachol_123
Stary ja po ładowaniu gdzie przez 2 tygodnie byłem na węglach do 30-50g z samych warzyw głównie czułem się tak samo :D! Jak po jakiejś mefce haha

A już myślałem, że się rozregulowałem ale uczucie naprawdę dziwne jak po opakowaniu lodów zaczyna ci się zaj**iście kręcić w głowie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Ja miałem tak że po pączkach to latałem i ludzi zaczepiałem haha małolatom czapki z głowy zdejmowałem i w ogóle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Lepiej nie gadać głośno, że tak działa dieta niskowęglowodanowa bo jeszcze zostanie zakazana ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 418 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10551
Dzień 15 IF + Carb Nite

Samopoczucie ok. i pomyśleć, że na początku diety na niskich węglach tak się mordowałem, a teraz rewelacja.
Trening dzisiaj kompleksy sztangowe 5 s po 8 rep + brzuch.
Suple: kompleks witamin, witC, tran, probiotyk, spalacz VPX Redline (nie odczuwam specjalnie jego działania )
Jedzonko czyste na 100% co do grama



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Łukasz - Fat to Fit! Fit to Aesthetic!

Następny temat

[Bartek] niecoDziennik reducyjny

WHEY premium