SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Padme, dziekuje, to mile, ze cos sie komus przydaje i smakuje te sosy fajnie dopelniaja potrawy/desery, a probujac same mozna sie zrazic, ale polecam!

Marian, tak wlasnie bedzie, zreszta teskni mi sie za duza iloscia jedzenia

Banan, dziekuje, to bardzo buduje i motywuje!

Popuri, ano kozacka opcja A dzis wykombinowalem cos po treningu na bazie tego rafaello, zobaczycie niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
9.06.2017
REDU dzień 47 DT

Dieta:
Takie oto spaghetti z kurczakiem- podsmażone mięso zalane passatą, doprawione i z durum



I kolejny eksperyment "rafaello"- składniki identyczne jak na kulki stronę wcześniej- jedyna różnica to 3x kromka pieczywa wasa i starta kostka czekolady


Naprawdę fajny i szybki deser- coś jak sandwich lodowy.

Suplementy:
Standard. A właśnie, nie wspominałem, a biorę jeszcze Olimp Beta Solar. Sporo na słońcu teraz więc niech skóra będzie coś chroniona

BARKI+ŁAPY


Komentarz:
Pobudka wcześniej, pomagałem babci w porządkach, odbierałem dowód rejestracyjny i ogólnie pierwszą część dnia wolałem spędzić z narzeczoną, więc trening zaplanowałem na wieczór. Co więcej, postanowiłem poćwiczyć w domu:
Kontrolnie przed rozpoczęciem


Samo rozkładanie tych gratów to dobre cardio, ale wszystko swoje i pod ręką. Arnold, Platz i inne koksy na TV i jazda Na barki jako pierwsze wjechało wyciskanie sztangielek- dawno nie robione, ale nawet wycelowałem z obciążeniem. Weszło jak trzeba, drop spompował ostro. Dalej znane już unoszenie na bok 3s każda z 3 dropami- są i narzędzia:

Unoszenie na tył w leżeniu i przechodzimy do łap. Tu jeszcze zdjęcie napompowanych barków:

Bez niespodzianek- uginanie i wyciskanie wąsko hardcore jak zwykle, dropy w superserii dają popalić. Kolejno , już na więcej powtórzeń i z większą dbałością o technikę uginanie sztangielek na skosie i francuz sztangielkami. Na zamknięcie modlitewnik i francuz zza głowy w wąskim neutralu- spora ilość powtórzeń na zayebistą pompę- ruch w pełnym zakresie. No i cardio- godzina 21, ciemno już, komary tną... polatałem 10min i coś się nie chciało dłużej Ale wchodząc po schodach stwierdziłem, że no jak to tak- i przez 15 minut latałem z góry na dół. Wprawdzie tylko 4 kondygnacje, ale tak się zmachałem! Ciekawe co pomyśleli sąsiedzi jak zerkali przez wizjer Ale chuy, ja będę docięty a oni grubi

I na koniec jeszcze takie koślawe pozowanie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pozowanie ciężki orzech:D

a z tym ciastem raffaello fajny pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dokładnie, nie wiadomo na czym się najbardziej skupić i czy wygląda to jakoś, bez lustra przed sobą
Już nie mówiąc jak dochodzą nogi do zaprezentowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
10-11.06.2017
REDU dzień 48-49 DNT

Dieta i Suplementy:
Robota- pojemniki, ale smacznie i kolorowo:
-kurczak z warzywami i ogórkami kiszonymi:


-a dziś spaghetti z kurczakiem i oczywiście znów ogórki kiszone:


Nudne dni w pracy, ale od czasu do czasu udaje się wyskoczyć i skorzystać coś ze słońca Samopoczucie świetne, już szykuję się na treningi w kolejnym tygodniu i na... 3tyg urlop Od wtorku zaczynam labę! Plany? Nic konkretnego- póki co wtorek wieczór uderzam do Wawy na 2 dni do Krzycha666. Poćwiczymy coś razem (plecy, łapy, barki) na jego domowej siłowni Pod koniec tygodnia może wybiorę się na trening PP do Wiktora, nogi się zrobi. A tak to może jakaś Solina na parę dni, może Krynica, na pewno gdzieś w góry i na relaks na termy- się zobaczy Planujemy z narzeczoną do zoo we Wro uderzyć, ale to już zależy kiedy ona dostanie wolne. Jedno jest pewne- to będzie zayebisty czas!

Jutro klatka i cardio- będzie więcej czasu to może teraz pod koniec redu wleci więcej dni treningowych, a co za tym idzie- więcej różnych ćwiczeń na partie, dłuższe cardio i oczywiście nieco więcej kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
łoj nie przełknąłbym tak kury z kaszą :D
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
E, czemu?
Gotowana, ale dobrze doprawiona, mięciutka, a kasza biała sama w sobie jest pyszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no ja juz taki wybredny , musialoby być sosem zalane. Tak to taka kura mi puchnie w pysku, ogolnie staram sie zmniejszyc mieso do 300g na dzien tylko bo nie wchodzi mi poprostu. Zastąpie białkami jaj, białkiem z prochu itp

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Coś w tym jest- stąd czasem wjeżdża passata, zwykły ketchup czy musztarda i już inaczej
Przy czym musisz wiedzieć, że to mięcho to nie taki typowy kawał cycka jak z rosołu suchy jak wiór
Też zależy na jak starą kurę się trafi
Też często jaja wpadają u mnie zamiast porcji mięsa- jaja z makaronem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dobra porcja warzyw, jakaś sałateczka i nawet gotowana kura z suchym ryżem wchodzi Chociaż u mnie akurat i tak ostatnio non stop sosy zero; BBQ czy Bolognese od AN super do takich posiłków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium