SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Wroci
Wiedze ma jeszcze wieksza, a do tego zdrowe old schoolowe podejscie- w sumie dzieki jego radom o regresji i dodatkowych powtorzeniach zrobilem najwieksze postepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze dla mnie ten art krzycha666 o regresji jest kultowy. Trochę od d...y strony zaczynałam, bo właśnie od takich artow z tego działu, ale banie mi zryły fest. Pózniej zaczęłam szukać innych artow tego krzycha... o plecach godzilli, o tym jak obciążenie może byc mylne, o powtórzeniach. Tez mi sie bardzo jego podejście podobało. I zawsze te kilometry pytań od "leszczy" pod jego artami. Coś niesamowitego. Namów pana Krzycha na powrót ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Nie sądzę żeby Krzychu do nas jeszcze wrócił
Po takim czasie jak nie było go na forum, do tego z tego co mówiłeś zapał treningowy już też od dawna nie jest ten sam, inne priorytety w życiu... Też chciałbym żeby wrócił, bo to taka nasza kultowa postać, ale nie spodziewam się tego.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
A tam jak tylko będą chęci to może się uda coś jeszcze popisać sporo przydatnych artów wpadło z jego strony

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Kuba, właśnie teraz na nowo złapał wiatr w żagle- wiadomo, że to nie to samo co 10lat temu... ale może nawet bardziej?

Wierzcie mi, ze u niego naprawdę coraz lepiej, 47lat, a ćwiczy naprawdę ostro. Mam nadzieję, że się nie obrazi jak zdradzę parę szczegółów- na tę chwilę jeszcze ostrożne ciężary i nawet jak na niego, duża ilość powtórzeń. Przykładowo, sztangielki na skosie: 32kg - 20+5 i to nie jedna czy dwie serie

Info z 1 ręki: "jeszcze 2cm w łapie i wracam"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609922
Czawaj
O nie nie Troszke mnie psychicznie przyhamowalo to omdlenie, ale ogolnie motywacja na najwyzszym poziomie! Ciesza mnie i kopia sukcesy Mariana i powrot do ciezarow Krzycha666 (wielokrotnie wspominany stary bywalec forum). To takie malo polskie, ale czasem bardziej mnie mobilizuja sukcesy innych niz wlasna dobra passa




Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-05-26 14:55:54


stray nawet nie wiesz jak miło takie cos czytac, dziekuje ;-0 i mysle ze w przyszłtym tyg się widizmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Marian, tak właśnie jest. Też mam nadzieję, że się nam uda

26.05.2017
REDU dzień 33 DT

Dieta:
Raczej bez cudowania. Źródła węgli nieco inne niż zwykle- ziemniaki, kus kus i bulgur



Suplementy:
Po staremu. Tęskni mi się za puddingiem AN o smaku białej czekolady, ale nie ma obecnie na SFD:'-(

BARKI+ŁAPY


Komentarz:
Oj takiej pompy nie było dawno! Odwiedziłem nową dla mnie siłownię za miastem, całkiem pozytywnie. Barki na hamerze do pieczenia, póki ból tricepsa się nie wcinał. Unoszenie na boki nieco inaczej niż zwykle, też w potrójnym dropie, ale 1 seria sztangielkami (x20, nie 15 jak na obrazku, pomyłka), kolejne 2 na maszynie ze stosem- fajnie wchodzi, nie czuję izometrycznej pracy ramienno-promieniowego i bicepsa. Do bólu. Unoszenie na tył i przechodzimy do łap. Ilość powtórzeń 15-20 i superserie to przepis na paraliżującą pompę. Dosłownie byłem odrętwiały na koniec. Całość zamknęła się w niecałej godzinie, więc tempo też dobre. +30min na bieżni. No i pierniki po<3




Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-05-27 19:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio w ladies spamie była dyskusja o puddingach białkowych... używasz wymiennie z tradycyjnym białkiem tych puddingow? Jak oceniasz w porównaniu z "normalnym białkiem"? Miska fajna, trenio konkretny, forma do pozazdroszczenia. Mobilizujesz coraz bardziej aby samemu sie o redukcje z 2 kg pokusić... szczerze to dobiero teraz w oczy mi wpadł wysoki nawet bardzo zakres powtórzeń, jaki masz w seriach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wcinałem kiedyś pudding wg mnie np do polewy na omleta lepsza sprawa, konsystencja gęst i nie spływa to np z omleta

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
polecam gumę ksantanową dodać do zwykłego wpc, efekt będzie ten sam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium