Temat został odczytany 18414 razy

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

zgłoś naruszenie
  • Czawaj
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 2693
  • Na forum: 11 lat
  • LPA: 39573
  • Status: Znawca
  • Trenuje: 2006-2008, 2009 kontuzja (dyskopatia), 2012 powrót na pół roku, 2lata przerwy, 2014-obecnie JAZDA!
20.03.2017

Dieta:
Po staremu.

Suplementy:
Przed treningiem wpadł shot z AllNutrition, lekko ponad 1 porcję, na oko.

KLATKA+PLECY(ciężko)

Komentarz:
Poranek dość na biegu, przez co zamiast kawy na spokojnie walnąłem shota z AN. Ostatnio piję słabe kawy (przez kiedysiejsze problemy z kichami), więc pewnie nie zawierają dużo kofy. Tutaj wpadło koło 350mg i powiem, że chyba się sprawdziło. Klatka planowo "lekko" bez dropów, ale jako, że byłem z 2 kumplami to nie sposób nie wykorzystać ich pomocy w wymuszonych I tak to z lekkiego zrobił się lekko ciężki. 2 pierwsze serie skosu zadziwiająco lekko. Potem leciutki skos, już słabiej, wiadome i dipsy bez szaleństw. Pompa dobra! Plecy- tutaj już miało być ciężej i o ile w high rowie na hamerze dowaliłem do pieca (dziś góra pleców zakwaszonaaa), tak przy wiośle sztangą nie poszalałem jak chciałem- brak pasków. A że chwyt już zmęczony i po bicepsach sprzed 2dni i po tym hamerze... puszczał i wkrwiał Zrobiłem pasy z jakiś crossfiotowych uprzęży, ale średnio się to sprawdziło. Dalej w sumie po staremu. 10min na bieżni i tyle.

Złoty chłopiec
[http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html] Dziennik / Blog, zapraszam!
1490120685000
zgłoś naruszenie
  • Czawaj
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 2693
  • Trenuje: 2006-2008, 2009 kontuzja (dyskopatia), 2012 powrót na pół roku, 2lata przerwy, 2014-obecnie JAZDA!
23.03.2017

Dieta:
Po staremu. Za to jutro wkleję Wam pizzę na spodzie twarogowym

Suplementy:
Po staremu.

NOGI(ciężko)+BARKI

Komentarz:
Trening z Piotrkiem, któremu pomagam, na siłowni, gdzie uczęszcza. Bardzo fajna odmiana, konkretna siłka, osiedlowa, ale wyremontowana. Na schodach spotkałem sąsiada, kończył trening, wymęczony. Gość ponad 70lat Odkąd pamiętam grał w tenisa i inne. Do rzeczy- kumpel twierdził, że przysiady idą mu bardzo źle i siada tylko 40kg. Prosiłem by wykonał przysiad bez żadnego obc- nie było tak źle, w zasadzie jedynie zbyt mocno pochylał tułów. Pokazałem co i jak, dobrał sobie dogodny rozstaw nóg i nim się obejrzeliśmy elegancko siadał z 60kg na 8-10x Co chcę powiedzieć- odpowiednia technika, próby w różnych ustawieniach i optymalizacja. +To, że akurat Piotrek bardzo dobrze wykonuje każde ćwiczenie, a jeśli tak nie jest, po paru radach i próbach jest perfekt. To mnie bardzo cieszy i motywuje. No a ja standardowo, przysiady- doskonalenie techniki bez naruszania lędźwi. Udało się dodać 1powt przy głównej serii. Niestety coś zabolało w kolanie przy seriach regresowych, 8sme powt. 90kg. Dlatego dalej już leciutko 40kg na dokrwienie. Na szczęście bez bólu. Wypychanie na maszynie, której bardzo nie lubię, tzn tego konkretnego żółtego modelu- bardzo miękkie oparcie i mało stabilne wg mnie trzymanie pleców. No, ale taka była, więc się przeprosiłem. Dalej prostowanie na dobicie 4ek na śmiesznej wersji tej maszyny, z ruchomym siedziskiem. Uginanie na standardowym sprzęcie siedząc, też mało lubiany przeze mnie model (bez regulowanego docisku ud). No, ale weszło i zakwas siedział długo Łydki bez fajerwerków- wszystko macie na filmiku poniżej. Barki wersja na lekko- nie ma co opisywać- szybko, piekąco i sprawnie Cardio i dom.

A, i zapraszam na USTAWKĘ

Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-03-26 18:53:16
[http://www.sfd.pl/[BLOG]_Czawaj__Dare_to_Dream-t1122605.html] Dziennik / Blog, zapraszam!
1490546872000
zgłoś naruszenie
  • anubis84 Instruktor Marcin
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 87673
  • Na forum: 7 lat
  • LPA: 421108
  • Trenuje: wiosna 2009
Widzę że porządnej łydkownicy brakuje jak wszędzie chyba.
kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

1490553472000
zgłoś naruszenie
  • Czawaj
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 2693
Anubis, mam niedaleko oldschoolową siłkę z taką maszyną
Ale przyzwyczaiłem się i do smitha.
1490605080000
zgłoś naruszenie
  • rion10
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 38364
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 189784
Uginanie na maszynie siedząc nie wiem dlaczego ale jakoś nie czuję nigdy dobrze tego ćwiczenia
Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!
1490624927000