SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Naprawdę polecam, jest teraz w Aldi na promocji, poniżej 3zł. Torebki po 80g więc trzeba przykombinować z typowymi porcjami, ale kasza wchodzi świetnie. Jest lekka, acz nie rozgotowana i ładnie pachnie/smakuje

Od jutra chyba wjadą wyższe kcal (zobaczymy po pomiarach), więc nowe smaki się przydadzą.
Ogólnie ostatnie 2tyg jakieś "głodne" były. Przy granicy z 4000kcal zaczęło się jeść ciężko, ale wbiłem 4200 i jest rezerwa
Nie wiem czy za bardzo się nie sugeruję, ale dokładnie od 2tyg ładowałem glutaminę- może to to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Rozciągnąłeś żołądek i teraz wchodzi więcej Kasza wchodzi super jeśli chodzi o smak więc warto czasem coś zmienić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Rion, chyba właśnie tak się stało

2.02.2017

Dieta:
Były tylko nogi, bez barków, więc trochę kalorii zostało przerzucone na ten osobny dzień z barkami (70g węgli).
Bulgur z sosem pieczarkowym i kurakiem- w tej postaci i 10tys kcal weszłoby jak trzeba, pycha


Suplementy:
Po staremu.

NOGI(lżej):


Komentarz:
Lżej znaczy tyle, co bez ciężkich przysiadów i dropów, bo ogólnie trening wyczerpujący. Powoli kończy się miejsce na "wypychaczce" i spojrzenia ludzi na siłowni szukających talerzy 25 i 20kg trochę deprymują Przynajmniej w tym ćwiczeniu jestem niezły Robię 10powtórzeń, 3 oddechy i kolejne 5. Na platformie nogi nisko i wąsko, zakres to co najmniej 90st między 2kami a łydką (lustro z boku więc kontroluję) i uwaga na to by nie podwinąć ogona. Fronty na smithu już na zmęczonych udach, ale przynajmniej fajnie wyłączam użycie pleców. Szeroki rozstaw ud i palce stóp bardzo na zewnątrz- łezki i przywodziciele czuć doskonale. Oczywiście dupa do samej ziemi, niczym w 2boju. Dalej dobitka na prostowaniu 3x15. Na 2ki w tym zestawie uginanie w leżeniu. Nogi zapieram szeroko, zaś palce stóp skierowane mam w dół/do środka- fajnie wchodzi na wewnętrzną część ud. Nad nimi muszę szczególnie pracować. Łydki jak to łydki, chyba muszę wprowadzić je 2-3x w tygodniu bo coś nie rosną... Zdaje się trzeba przypomnieć im terapię szokową sprzed roku. Bieżnia pod górkę i do domu. Trening bardzo dobry, ale w trakcie było mi słabo i prawie się zerzygałem. Brakło powietrza przy wypychaniu i chyba za mało odpocząłem po obiedzie, kawie itp




Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Nogi się fajnie prezentują więc wszystko gra. No niestety niedługo będziesz musiał wołać jakieś ładne dziweczyny na siłowni żeby co nieco dociążyły

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dzięki, Rion Nad udami cały czas pracuje- o ile jakiś czas temu ruszyłem ich wnętrze (niestety zaniedbałem boczne części), tak właśnie teraz ciężko mi odbudować ten bok- sporo straciły na szerokości. Same uda pikuś, łydki trzeba dotyrać bo wstyd będzie coś krótkiego w lato ubrać A z tymi laskami jako obciążenie dobry pomysł- w ogóle fajna opcja mieć te ruchome +50-60kg na maszynie- robię powiedzmy 450kg x 10, laska zeskakuje (na mnie ) i robię kolejne 10

Łapcie tutaj jedną z zabójczych serii na barki z kiedyś:




Oraz plecy z piątku:


Ostatnie treningi trochę na zmęczeniu- nie wiem czy organizm domaga się zwolnienia obrotów, czy pogoda, czy motywacja w lesie. O ile na łapy ciężary mocno w górę, tak przy klatce tendencja jakby spadkowa.

Jutro szykuje się trening w zacnym towarzystwie, więc powinno być grubo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
8.02.2017

Dieta:
W sumie po staremu, ale jako, że dzień z małą trasą, po treningu wpadł mały hot-dog z BP, którego wliczyłem w bilans

Makarono-jajecznica z kabanosem

Suplementy:
Bez zmian.

NOGI(ciężko)+BARKI


Komentarz:
W końcu udało się dojechać do Mariana Wpadliśmy wraz z kolegą Michałem na trening nóg (ja być może i barków), zaś nasz gospodarz ćwiczył klatkę z plecami. Paradoksalnie, pomimo szybkiego i sprawnego dojazdu czułem się dość słabo, toteż trening nie był aż tak doskonały, jak sobie go wyobrażałem Ale, ale- sam fakt odwiedzin i osoby Mariana wystarczył by ogólnie było zajbiście! Na początek tradycyjne przysiady, kolega wybrał wypychanie na suwnicy. W planie było wykonanie więcej powt 100kg, ale nie poszło:



Ogólnie jednak spora ilość serii (w obrazku powyżej brak rozgrzewkowych) wystarczyła by już po przysiadach ledwo chodzić. Jako 2gie ćw wypychanie na suwnicy z nogami szeroko i wysoko- ciężar nie poraża, ale weszło jak należy. Michał zrobił hacki. Swoją drogą mnie przy hackach, jakbym nie ustawił stóp, bolą kolana, a ćw takie fajne i zbawienne na moje plecy Dalej prostowanie i uginanie siedząc- bez jakiś niespodzianek. No i na koniec łydki- wspięcia stojąc i siedząc. Bardzo fajnego smitha ma Marian na siłce- nie trzeba bardzo kręcić by odwiesić sztangę. No i tu miały być barki, ale sam trening nóg, wraz z długimi przerwami na rozmowy, kręcenie filmików, rozwlekły się strasznie i nie było opcji i sił by go wykonać. Udało się potem, w domu Normalnie jak w latach Arnolda, 2 treningi dziennie. Wracając od Mariana skusiłem się na hot-doga, w domu zjadłem normalny posiłek, odsapnąłem i barki poszły szybko i sprawnie. Zresztą w wersji lekkiej więc.

Szybkie pozowanie u Mariana:




Cóż- zacytuję tu znany wszystkim starym bywalcom forum klasyk kinematografii: "no comment, ch*j wafel, z takim koksem to bym nie miał szans." O sylwetce Mariana szerzej wypowiadam się w jego dzienniku - zapraszam

Jest parę nagrywek z tego treningu, postaram się coś z nich zmontować.

Tutaj jeszcze zdjęcia po barkach w domu:



Następny trening w sobotę, może sprawdzę nowo otwartą siłkę w Krk. Coś tam z Hekade kminimy ustawkę, ale jak zwykle nic z tego nie wyjdzie- masa ludzi na debiutach. Sam miałem uderzać, ale no właśnie... sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Szalony drugi trening jeszcze

U ciebie forma dalej b dobrz esie trzyma wiec nic tylko dalej z głową masowac

Filmik jak uda sie zmontowac to podeslij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jak wróciłem od Ciebie i jadłem, to byłem tak umęczony, że nie było mowy o treningu
Ale odprowadziłem moją na tramwaj, ożywiłem się trochę, kawa i jazda. Spać poszedłem o 2, wstałem o 7 więc mało snu, ale dziś nie jest tak źle

Jasne, będzie filmik od razu podsyłam Teraz 2 dni w robocie, a tu sprzęt na korbkę więc nie pomontuję, więc pewnie koło soboty dopiero.

Co do formy to dziękuję za miłe słowa i oczywiście ciągłe cenne rady- w przyszłym tygodniu, tak jak Ci wspominałem, albo zejdę na intensywność 75-80%, celem lekkiego wypoczynku, albo- jeżeli znów poczuję wiatr w żagle- zwiększymy kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
warto odpoczac jak czujesz zmeczenie a potem znowu w gorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
bardzo dobrze to wygląda, na ostatnim foto fajnie widać najszerszy i ogólnie plecy - barki tez popuchnięte , tłuszczu cały czas nie za dużo , ekstra poziom by masować z głową (też taki chcę )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium