SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 370345

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 1154 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141421
Masz talent do montowania filmików! Zayebiście się to ogląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1402 Napisanych postów 4947 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192678
Konrad, Marian- dziękuję!

---------------------------------------

MASA
Tydzień 14
17.10.2018 - DT 3

Z rana oddałem auto do mechanika na wymianę tylnych sprężyn i stabilizatorów z przodu, tak więc na siłownię musiałem udać się nieco inaczej- podwiozła mnie Asia jadąc do pracy, a powrót zapowiadał się mpk. Okazało się, że klocki są jeszcze do wymiany i zadzwonili mi z tym niedługo po tym, jak zostawiłem auto, więc pomyślałem, ze skoro szybko się zabrali, to szybko skończą. O 12 zadzwoniłem więc czy może powoli kończą, czy raczej jeszcze kilka h. Pani mówi- raczej ze 2h, więc wsiadłem z Asią i pojechałem na siłkę. Wchodzę na siłkę, telefon- wie pan co, już gotowy...

Po treningu robiłem te naleśniki, z których wrzuciłem vloga Nie sądziłem, że wyjdą aż tak kurva dobre Wsunąłem to jak jeden kęs, a mało tego nie było, dla jasności daję składniki:
-150g mąki
-50g wheya
-350ml wody
-700g gruszek
-cynamon

Potem też jakby po staremu
Kurak, makaron i pesto oraz czawajnica

Po staremu.

BARKI+ŁAPY

Komentarz:
Na trening ustawiłem się z Michałem, on działał z nogami Wyciskanie na barki szło fajnie, pierwsze 3 serie łatwiej niż w zeszłym tygodniu, więc oczekiwałem, że tak samo będzie z główną- i w sumie o 2 repsy więcej i mam wrażenie, że głębiej i z lepszym czuciem:

Unoszenie na bok i tył bardzo fajnie- w tym pierwszym wrzuciłem 16kg zamiast 14 i poszło równie gładko. Na dobitkę i przetestowanie, zapodałem jeszcze 3 serie face pulla w siadzie, fajna wersja, którą podpowiedział mi Tobiasz (dmq)- wchodzi fajnie i dobra stabilizacja

W łapach również ciężary w górę- najpierw w superserii uginań w leżeniu na skosie- przeskok z 10, 12, 14, na 12, 14 i 16, ostatnia seria ciężko i nie prostowałem do pełnego zwisu ręki, ale będę nad tym pracował Wycisk wąsko lepiej niż kiedykolwiek- 80x10, co przy moich 67kg wydaje się niezłym wynikiem.

Dalej modlitewnik w SS z czachołamaczem, czacho łatwiej jak ostatnio, w ost serii 40x8. Jako ostatni zestawik ściąganie drążka wąskim podchwytem z akcentem na bicepsy oraz maszyna do prostowania rąk przed sobą. W obu dorzucone dobrze po 10kg. Porobiliśmy fotki z Michałem, zrobiłem mobilizacje i jako cardio... wróciłem z buta do domu

--------------------------------------

Ostatnie dni nie mogę się zwlec z łóżka, tak jak pisałem u Przemka w temacie, mało we mnie życia...ale myślę, że każdy teraz tak ma przez pogodę Na jutro jednak przyszła motywacja, a to dobrze, bo będą nogi, a to nie są przelewki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19602 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 658703
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1402 Napisanych postów 4947 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192678
Wielkie dzięki!
Oj, ja również na taką liczę, w jakiejś old schoolowej pozie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 547 Napisanych postów 1568 Wiek 70 dni Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 71108
Też jutro lecę nogi, a przez tą srake i wybicie z rytmu też już się na jutro nakręcam bo samopoczucie już się polepsza apetyt wraca więc dopierdzielmy jutro te kikuty, hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 5256 Napisanych postów 19602 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 658703
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nooo, to już mi raźniej!
Grzegorz, dobrze, że już przeszło!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 898 Napisanych postów 6320 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 209371
Kozak estetyka. k***a ja dresu na ustawke nie ściągam. Zalana kluska że mnie XD A wy takie formy masakra. Złapie mega motywacja czuje to!

Bawmy się z głową, wszystko jest dla ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2151 Napisanych postów 60566 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 315743
Ale bym z wami potrenował

Czas to bezlitosny sędzia, dobre chwile Ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach
I kim byś nie był,ile byś nie miał nie ma znaczenia, wytropi cie by wręczyć Ci bilet milczenia, masz jedno życie, dobrze go pilnuj synu, wystarczy jeden zły ruch może zabraknąć kilku minut..

http://www.sfd.pl/gienus12__mass_and_strenght_-t1094203.html ..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem