SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273360

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1374 Napisanych postów 27909 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 237538
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1054 Napisanych postów 4521 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 151376
Rion, zadbam o to abyście się nie nudzili

Kuba, jak tam Franek??

Popuri, mam nadzieję, że uda się coś dołożyć do za rok

------------------------------

MASA- WSTĘP
Tydzień 1
19.07.2018 - DT nr 2

Dzień zaczął się bardzo optymistycznie, pomimo chuyowej pogody Z rana trening, a popołudniu piłka z przyjaciółmi! Czy skończyło się kontuzją...?

Potreningowo wlatują naleśniki z nutellą, nie jadłem jej chyba 3 miesiące

Potem tortilla z dość obfitym wypełnieniem:

I po graniu, na kolację czawajnica

Po staremu, lecz ostatnio wziąłem się za wykorzystywanie próbek bcaa, bo mam ich sporo

BARKI+ŁAPY

Komentarz:
Weszło idealnie, smith mocno i lepiej niż ostatnio, 3 dropy do pieczenia. Unoszenia na bok i tył podobnie, potrójny drop. Wszystko w 20min. Łapy też nieco lepiej jak ostatnio, wszędzie kilka powt więcej przy tym samym ciężarze. Idealnie czucie i pompa, więcej też widać przez te skórę i fajniej się ćwiczy Mobilizacje, bez cardio, bo potem szykuje się 3h latania Jest kilka filmików:

No a wieczór granie! Przypominam, że nie grałem z 5lat, może dłużej. Biegać nie biegam od roku (na bieżni marsz). Rozgrzałem się bdb, ale dość szybko źle trafiłem stopą w piłkę wyginając ją w łuk ku dołowi. Ale wolej z dośrodkowania konkretny Bolało, ale grałem Kondycyjnie bdb, technicznie średnio, bardziej siłowo, choć parę dobrych kiwek i jedno sito siadło Ogólnie mega pozytywnie i nostalgicznie... całe towarzystwo z mojego podwórka, jak za dawnych lat. Niestety- po graniu, kiedy adrenalina i emocje opadły, zauważyłem, że w zasadzie nie mogę chodzić Kiedy wróciłem do domu, planowałem nawet jechać na pogotowie, ale poza potwornym bólem, nie było opuchlizny więc odpuściłem. Od razu przeciwbólowe tabletki, maść na zmianę z okładami lodem. Rano wstałem z jeszcze większym bólem, ale wyżej wymienione zabiegi do wieczora zmniejszyły go gdzieś o połowę. Oszczędzałem się i mało chodziłem, trening nóg oczywiście odwołałem. Najlepsze jest to, że w trakcie jak i po graniu nie czułem zupełnie pleców- a przecież masa zrywów, sprintów, zwrotów Za to brzuch! Nigdy nie miałem takich zakwasów Dziś, czyli 2 dni po graniu, noga prawie nie boli, rozchodziłem się, a do zakwasów na brzuchu doszły te w pachwinach. Jutro w planie trening nóg- trzeba nadrobić, choć nie ma co się oszukiwać, na 100% to on nie będzie

Jutro również z rana lecimy do ciotki Asi zaprosić ją na wesele. W drodze powrotnej zaplanowałem KFC przed-treningowo Po-treningowo wleci grill na działce u rodziców- już mam steka zakupionego Będzie na oko w bilansie, raczej nie będę przesadzał Chociaż tu nogi, na kolejny dzień klatka z plecami... no dobra, może lód jakiś wpadnie jeszcze
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2992 Napisanych postów 40601 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 311814
Podjesz przez tydzień/dwa i wtedy będzie dopiero szczyt formy.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 37340 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125593
ten biceps nie wiem ale chyba tak troszkę techniczniej lepiej byłoby robić, jakby za duże minimalnie obciążenia, ew. może spróbować minimalnie układać ciało tak aby środek ciężkości się poprawił i nie odchylało tak do tyłu, trochę bowiem takie szarpane to...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem