SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
brawo Ty! Dzięki jutro będą testowane
1

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Darioman7, na zdrowie

-----------------------------


REDUKCJA
Tydzień 9
25.06.2018 - DT nr 1

Ostatnio robiłem rozdzieloną klatkę od pleców, dziś, wracamy do połączenia co oznaczać musi ciężki i długi trening. Ale nic to, rano parę spraw do pozałatwiania w ubezpieczalni, zakupy i odwiedziny u babci, a potem po kawie mega power i chęć na trening!

Pomiary:
Wszystko miarowo i zgodnie z planem- pas/talia znów mniej o 0,5cm, biceps się trzyma, a waga chyba o 0,5kg w dół.

W lustrze również postęp, szczególnie wyraźniejsze zębate i 'dzielące' się skosy.


W diecie nic nie ruszamy, zostają kalorie sprzed tygodnia, jedynie dokładamy 5min do cardio (45min).
Po treningu standard:

Potem pizza na twarogu!

I czawajnica na kolację


Po staremu.


KLATKA+PLECY

Komentarz:
Na skosie w ostatniej serii trochę brakło siły, mniej o 1powt względem ost tygodni, ale i tak nieźle. Płaska bardzo ładnie, w pierwszej serii dołożyłem 2powt, potem zjechałem z powtórzeń na tym samym ciężarze by w ostatniej odjąć 5kg, polecieć na max i zrobic dropa -40% na max. Klatka już wtedy była na mega pompie, a po serii łączonej na wycisku złączonych sztangielek z rozpiętkami siedząc w bramie wygąldała tak:



Klatka skończona w 40min, więc dość sprawnie. Wiosłowanie na plecy całkiem ok, choć też czuć, że coraz ciężej. Podciąganie za to lepiej niż ostatnim razem. Podobnie łączona high row z narciarzem, pompa w tym zestawie zawsze na kozaku. Na koniec RDL, sprawnie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
Plecy wyglądają świetnie jest szerokość i grubość A pizza po prostu mega się prezentuje.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ile w pasie na wysokości pępka?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dzięki, Rion, nieźle wyszły, jestem zadowolony jak na ich wieczne dolegliwości

Ronie, tak to teraz wygląda:


-------------------------------

Niedawno wróciłem od rodzinki Asi, miałem wymieniać olej w aucie, ale nie mają czasu w warsztacie, a samemu nie chce mi się brudzić Pobawiłem się trochę w "latte art", ale nie umiem rysować mlekiem na kawie- chcę zrobić niespodziankę Asi i podać jej kiedyś kawę z serduszkiem na górze, takim romantyczny, tak Rano przed wyjazdem, wyjątkowo w DT, zjadłem na szybko jajecznicę, tak więc potem obetnę białko z naleśników i obciąłem z owsianki, którą wszamałem po powrocie, a przed treningowo:

Z posiłków potem wyrzucę także ~25g fatu. Swoja drogą można więc rzec, że "zyskałem" o jeden posiłek więcej Fajnie przyjść z treningu koło 18 i mieć jeszcze przed sobą 3 dania, a nie jak to nieraz wstawało się o 5, z treningu wracało o 11 i... również czekały tylko 3 posiłki. Szach mat, redukcjo

No, a zaraz na barki+łapy, już widać na stałe stały się one 2gim dniem treningowym, a na koniec tygodnia zawsze lecą nogi. Tym samym oznacza to, że jeżeli dane mi będzie zagościć na ustawce w Łodzi, to będzie to także leg day! Poważna deklaracja


Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-06-27 14:40:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Coś się tam pompuje...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Czawaj
Coś się tam pompuje...





Chyba czasami chodzisz na siłownię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
To bardzo wąska talia. Ja na wysokości pępka miałem najmniej 78, ale wątpię by w tym sezonie udalo sie do tego dojść.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
ronie220
To bardzo wąska talia. Ja na wysokości pępka miałem najmniej 78, ale wątpię by w tym sezonie udalo sie do tego dojść.


Coś mi się wydaje, że między Tobą, a Tomkiem jest dość spora różnica wzrostu A to jednak wpływ na szerokość talii będzie miało
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Spora to chyba zbyt delikatnie rzecz ujmując
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium