SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
Dokładnie. Pocieszające jest też to, że część z nich to nie takie zakapiory jak zazwyczaj się pojawiają w tym wieku na siłowniach - a zwykłe, skromne osoby, które chcą coś ze sobą zrobić.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522619
spokojnie w lutym skończą się karnety, nie będzie efektów to i ścisk się skończy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
Cza przeczekać. Cytując klasyka: "cierpliwy to i kamień ugotuje"

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
U mnie jest masakra, nie ma jak się ruszyć, skąd oni się wzięli jak u mnie dwa domy na krzyż sa
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Czawaj
Ronie- czelendż akcepted! Będziemy sobie powoli lecieć do 50kg. Poki co zaliczam sobie ze 4x z 40kg wiec jest masa pracy, ale na tym to polega. Dzieki za wskazowke z prowadzeniem lokci- w sumie jakis czas temu juz sam to odkrylem, ale musze sie pilnowac, bo czesto uciekaja w tyl, za sztangielki i prace przejmuja barki...

Banan, wieeem widzialem materialy, jak zwykle szacunek za robote! I dzieki za streszczenie mi tu co sie dzialo, coz moge powiedziec- wiadomo, ze chcialbym tam byc Caly czas mam na uwadze Wawe, bardzo wygodnie mi tam leciec z wielu powodow!

Rion, juz niemal wyszedlem, ale spotkalem kumpla i prawie po jego plecach siadly wspolne lapy Jakby to mialy byc nogi, klatka lub plecy, poszedlbym w chuy Tzn w domu bym ogarnial


Byle ostrożnie z tymi hantlami. O ile samo wyciskanie nie przeciazy kręgosłupa to podnoszenie ich z ziemi może. Mam dwie rady, po pierwsze, najlepiej położyć sobie je na górze stojaka bądź laweczce (pojedynczo, stylem wiosłowania). Po drugie, nigdy nie wstawaj z ławeczki razem z nimi. Najlepiej rzucać na glebę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
A ja tam z ziemi zabieram sztangielki jak do mc, siadam, ustawiam je sobie w okolicę bioder, kładę się, wyciskam, odkładam na biodra i wstaję z obiema albo odkładam pojedynczo na podłogę przy ławce. Najgorsze to coś zarzucać bujając się mocno tułowiem na wszystkie strony - tego kręgosłup nie lubi na bank.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
To dobry sposób, chociaż ja czy Czawaj przechodzilismy problemy z kręgosłupem, więc jestem ostrożny w tej kwestii. Takie 60-70kg hantle z ziemi to jakbyś podnosił w mc 120-140kg bez rozgrzewki, dodatkowo w niewygodnej pozycji. W sumie siła jest wtedy gdy wyciskasz hantle, które Ci wypadają z dłoni podczas podnoszenia z ziemi

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
Kiedyś robiłem tak że siadałem na ławeczce i z ziemi zarzucałem sobie na uda - niestety to powodowało problemy z łapami/barkami, bo to jednak konkretnie trzeba było szarpnąć. A co do problemów z plecami - to też miałem. nie jest źle, chociaż to duże krowy są i najgorzej ustawić je sobie na uda/biodra. ale wszystko się da w miarę bezpiecznie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Nie ma co ukrywać ale sztangielki powyżej jakiegoś ciężaru, w którym jesteśmy w stanie je w miarę komfortowo i bezpiecznie zarzucić stają się bardzo problematyczne w treningu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
nightingal
Kiedyś robiłem tak że siadałem na ławeczce i z ziemi zarzucałem sobie na uda - niestety to powodowało problemy z łapami/barkami, bo to jednak konkretnie trzeba było szarpnąć. A co do problemów z plecami - to też miałem. nie jest źle, chociaż to duże krowy są i najgorzej ustawić je sobie na uda/biodra. ale wszystko się da w miarę bezpiecznie.


Są cięzary, których w ten sposób nie dasz rady podnieść, chyba że to będzie walka o życie.
Najwygodniej kiedy asekuranci podają hantle na uda bądź prosto do rąk, choć ostatnio z tego sposobu nie korzystam. Wystarczy, że ktoś poda nierówno i już po serii.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium