SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] CooCaine / Na każdego przyjdzie czas

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HISTORIA:

Cześć,

Jest sobota znalazłem toszkę czasu, odświeżyłem troszkę pamieć. Pisałem już wcześniej o tym, ale daty jak i wydarzenia wg zdjęć są inne tak więc do dzieła:

Od zawsze pracowałem nad formą raz to wychodziło lepiej, raz gorzej, ale nigdy nie było tak żebym powiedział - udało sie! 2 lata pobytu za granicą doprowadziło mnie do OGROMNEJ nadwagi. Następnie "zabrałem się za siebie", był rok siłowni (bez aerobów i na slabej diecie) i rok temu w sierpniu waga była 118kg jednak nie był to już taki grubas, a bardzo zalany chłop. Dodam, że wyniki siłowe miałem całkiem przyzwoite.











(Waga 118kg, Przysiad 3x155kg, MC (nigdy max, ale okolice 190kg+), Wyciskanie 115kg)


Później przyszedł czs wprowadzki z kraju i jak pewnie wszyscy to znacie nie poszlo się raz, dwa nie kupiło karnetu i jak się obudziłem była połowa grudnia 2015 (prawie pół roku przerwy).

Wyglądałem tak:








Bo jadłem tak:






(Waga 112, brak aktywności ruchowej. Zdjęcia z Września 2015)


Na szczęście w połowie września zainteresowalem się bieganiem i robiłem to regularnie. W tej chwili biegam 10-15km, 3-4x w tygodniu w czasie 55m-1,5h. Na tej przerwie od siłowni jadłem raczej zdrowo, biegałem i jak pisałem w świeta Bożego narodzenia ważyłem 103kg (przy BF około 25+). Pierwszego dnia w nowym roku zakupiłem karnet na siłownię.

Poszedłem raz zrobiłem trening w którym były 3 ćwiczenia złożone; siad tył, MC, i wycikanie hanli na ławce płskiej. Balem się, że po pół roku będę musiał startowac od zera, ale wyszło całkiem znośnie siady kończyłem 5x100kg, MC 5x140kg, a wyciskanie 5x30kg czyli coś się zachowało po tym straconym pół roku. Dzień później podczas biegania miałem wypadek, cieżka wywrotka i bardzo stłuczone sródręcze - kto miał ten wie jaka to kontuzja. Niby w zyciu codziennym jest wszystko ok, ale podnoszenie, chwytanie i ciągniecie czegokolwiek sprawia olbrzymi kłujący ból.

O jakiegoś czasu jestem an IF, efekty są super, waga obecnie to 102,5 w pasie cały czas leci w dół. Rozpisałem dietę i założenia jak poniże i ruszam z blogiem żeby dac motywację sobie jak i innym.

Waga: 102,5
BF: 25+

TRENING:

startuje od 01/02/2016 (mam nadzieje, że będzie już dobrze) ,bedzie to FBW:

A: SIAD/MC/KLATKA PŁASKA/ŻOŁNIERSKIE/
B:SIAD/WIOSŁO/KLATKA HANTLE SKOS/UNOSZENIE HANTLI W BOK

Powtórzenia to bedzie pewnie RAMPA między 8-10, pierwszy meisiąc całkowicie bez treningu bic/tric.

AEROBY :
3x tydzien 1h bieganie solidnym tempem.

JEDZENIE:

Obecnie okno żywieniowe otwieram około godziny 17-18 i trwa ono 3-4h. Za tydzień gdy rozpocznę treningi siłowe, planuje to robić na czczo, jednak bedzie to tylko okres badawczy. Jeżeli zauważe jakieś znaczące przemeczenie lub dyskomfort, to "włożę" trening siłowy w środek okna żywieniowego.

Uprzedze pytania, warzyw jem sporo, ale ich do niczego nie liczę.

SUPLEMENTACJA:

Omega3 - 2 tabsy ED
Magnez - 2 tabsy ED
Białko - https://sklep.sfd.pl/Syntrax_Matrix_5.0-opis1361.html

Pozdarwiam





(Jest regularnie, ale nie za każdym razem uzywam endomondo. Generalnie zakochałem się w bieganiu, to piekny sport)




Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2016-01-23 12:42:31
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głód nie służy pracy umysłowej ;)
Czuje się w pracy jak d****, zapominam proste rzeczy


Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2016-03-23 12:36:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Proponowałbym wydłużyć okno. Przecież posiłek się je ok 15-20min(mniej więcej) to wychodzi na to że masz jeden wielki 4 godzinny posiłek. Jak wydłużysz o 4h nic wie nie stanie.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8583
Powodzenia, będę się przyglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solaros tak jak piszesz. Nie jest to sztywne okno, sztywne okno to max 4h.Przyczyną różnych godzin jest to, że pracuję w ten sposób, że jeden tydzien kończę o 16, jedem o 17, inny o 18 lub max o 19. Jak pójdę na 19:15 na trening, to wole okno 3h, bo nie chcę też kończyć jeść zaraz przed snem. Jak skonczę o 16 to zapewne bedzie to 4h. Pozdrawiam chlopaki i dzięki za uwagi i uwagę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O 19 zamknałem okno żywieniowe, nie planuje dziś żadnych sobotnich atrakcji, dzień leniwy, planowo - bez treningu. Mała zmiana w diecie, weekendowo wjechało masło orzechowe i odpadł banan i białko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
witamy w dziale
dokładnie jak Solaros tak krótkie okno nie jest niczym dobrym wydłuż okno do 8 h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam i dziękuję za uwagi. Co sądzicie o treningu na czczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
długo tak trenowałem i chwalę sobie ten czas
lecz jeśli to ma być kosztem tak krótkiego okna to mija się to z celem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
Zaczynam śledzić i j/w - okno żywieniowe do wydłużenia.

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za opinie i zainteresowanie. Jako iż na 6h było mi najlepiej wydłuże do 6 i bedę obserwował i jak zaczne treningi siłowe wjade na 8. Będzie to oczywiście kosztem treanowania w oknie zywieniowym. Zaczne tak:

16:00 - I posiłek
18:00 - trening
19:30 - potreningówka (banan + odżywka)
20:00 - posiłek potreningowy
22:00 - kolacja

Nastepny tydzień to będą tylko treningi biegowe i zaczne obserwować samopoczucie + efekty.




Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2016-01-23 22:18:31

Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2016-01-23 22:19:28

Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2016-01-23 22:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
Kiedyś Faftaq pisał, że trening na czczo wcale nie jest aż tak korzystny przy redukcji, żeby robić wszystko w tym kierunku. Pisał chyba, że organizm lepiej spala tłuszcz po spożyciu protein [bardziej nie rozwinę i nie zapewniam, że tak pisał - ale na 95%].
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wpływ ilości posiłków na efekty redukcyjne

Wiecej