SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie mogę zasnąć więc daje filmik z pozowania dzisiejszego.





Dziś wypadł trening nóg, więc góra mała, a nogi spuchnięte
82 kg

A tu z kwietnia 76 kg






Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-02-19 02:30:59

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
Gosc ma fajne gene, wiekszosc musi niestety na to tyrac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
Pozowanie coraz lepsze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie wstawiam wpisek bo średnio mi się chce
i dieta jest dosyć rozstrzelona.
Trzymam michę, ale raz mam makro 200/50/50 a raz 200/80/120
ale leci, więc nie kombinuję.








Waga od 2 dni trzyma się poniżej 81 kg, więc fajnie, że w końcu ruszyło.
Choć minus taki, że jestem jak naleśnik
7

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Oj do naleśnika to daleko.. bardzo fajnie się prezentuje forma. I szacun za podejście do tematu

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
na zdjęciach to nabity twardy pancake bardziej niż naleśnik. Jest zaj**iście i widać że schodzi fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Taaa chcialbym byc taki nalesnik xD
Dobra forma!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dzięki Schodzi, powoli ale schodzi. Nie ma sensu bym póki co liczył makro do makrosa, bo zawody aż za 5 miesięcy. Miałem w tym tygodniu być na węglach, ale jak zobaczyłem w poniedziałek kable na brzuchu to zmieniłem zdanie. W sobotę sushi i pewnie coś jeszcze i stawiam, że wtedy ładnie ruszy, aczkolwiek nie wiem czy dam węgle czy nadal tak jak teraz. Jak uznam, że jestem zbyt zmulony i chęci będzie mi brakowało to wejdę na HC, a jak będzie ok to zostanę na tym z ładowaniami co 7 dni. Chyba Ciągle mi się zmienia zdanie, więc nie daję wpisek bo większość się gubi i irytuje tym co ja odwalam, a ja mimo wszystko jestem zadowolony Planu będę się trzymać kurczowo dopiero od maja
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 981 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20979
no doyebana plazówka jest :D

http://www.sfd.pl/gienus12__Time_To_Cut-t1094203.html
Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.
Czas to bezlitosny sędzia,dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Są boczki = brak plażówki

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium