SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Chciałem być trenerem to musze się przemeczyc

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
szkolenia z Tadziem super sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA

Przewalone 12h wykładów z tego kursu na trenera...
Dietetyka - żenada, wiedza z lat 90.
Mit za mitem.

Jedyne co przydało się mi oraz kumplowi to stretching i ćwiczenia z gymstick'em.
Jutro 8h anatomii, a w poniedziałek CHEAT DAY.
Kumpel ocenił, że po tygodniu progres jeszcze większy, jeszcze więcej smalcu zlazło.
Brzuch suchy, a z nóg zaczyna ładnie lecieć. Skosy też coraz lepiej i na klatce mniej fetu.

Co do kursu - nie rozumiem jak ludzie bez żadnego pojęcia mogą się brać za to...
Nie wiedzą jaka jest preferowana podaż białka dla sportowca trenującego siłowo,
a jaka dla Jasia, który chce tylko schudnąć i nie trenuje na siłce.

O błonniku wiedzą tyle co nic. O rozpuszczalności witamin też.

Jak była mowa o witamina A D E i K to jakaś geniuszka spytała co to za witamina "i"

Prawie godzinę pytali się czy można pić wodę 30 min przed posiłkiem i w trakcie
i po treningu.
Wyszło niby na to, że nie pijemy 30 min przed posiłkiem, nie pijemy w trakcie, pijemy 30 min
po posiłku, a typiara (jak tylko się odezwała to płakałem) spytała czy możemy pić wodę MIĘDZY POSIŁKAMI.
Nie kurdeeeeeee, nie pijemy w ogóle wody.
Ani to najmniejszego pojęcia nie mają, ani wyglądu ani nic...

Białka max 30g na posiłek chyba, że stosujemy sterydy to można więcej.

Na szczęście jutro mamy anatomie co na pewno mi i kumplowi się przyda bo z tego
jesteśmy nogami.

Ale ogólnie spoko poza tą dietetyką.
Byle do poniedziałku.

No i na dodatek wróciłem mega głodny, wchodzę do kuchni a mamuśka "Konrad, zostawiłam ci 5 naleśników twoich ulubionych i duży kawałek tortu" - no myślałem, że ocipieye

Wziąłem swój twaróg z cynamonem i słodzikiem i białko w prochu z mlekiem
i oglądam cheat day challange...

Jutro po wykładach lecę spompować bary i klatkę.
Niech w poniedziałek w trakcie czita się wypełnia moja klatunia




Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-03-25 21:22:08

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Takie leszcze na tych kursach haaa, żona mnie motywuję co chwilę żebym zrobił ten PAS, co zrobić ten sport stał się dla mnie 2 życiem..,
........aaa nie motywuje tylko psychicznie nęka


Zmieniony przez - Leon_ee w dniu 2017-03-25 22:16:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
serio aż taki ludzie chodzą na te kursy? a ja myslałam że ja nie mam wiedzy żeby sie zapisać....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Akurat Wy byście bez problemu ogarnęli temat dietetyki o którym tu była mowa, baa korciło by Was by powiedzieć "Co to za brednie ?!" Gość ma wiedzę, to niezaprzeczalne, ale to bardziej wiedza typu takiej jaką Szostak promuje. A ludzie to masakra. Najlepszy był typek przed nami - 175 cm wzrostu, 26% bf-a chyba... Jak wykonywali niektórzy ćwiczenia z tymi gymstickami to dramat. Ale ogólnie Przemek mówił, że szkoła z wysoką renomą i warto wybrać ją, aniżeli jakieś S4. Ogólnie z tego co mówili to ludzie tu oblewają głównie zadania typu: "Proszę zademonstrować ćwiczenie na biceps przy użyciu tej o to ławki" Tu przyznam, że nie umiem i na anatomie, mobility itp. chętnie podchodzę.

No i wiem, że sam mam małe pojęcie, ale kurcze..., że takich podstaw ludzie ubiegający się o papier trenera nie znają ?

No i z tego powodu też chce wystartować w tym Sopocie.
Skoro Przemek mówił, że to może mi dać dużo do CV to już bym miał
przewagę nad tymi "konkurentami"


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-03-25 22:33:05

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wiadomo zawsze start daje ci nie dosc ze akapit w cv to i wiedze i po takiej redukcji sylwetka swojr zarobi napewno , u mnie odkladanie fatu sie zmienilo i ogolnie od startu calkiem inaczej to wszystko wyglada niz przed jak zaczynalem redu

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230


Cotygodniowe pomiary i jestem pozytywnie zaskoczony

Nigdy w życiu nie miałem tak mało w pasie (nie licząc podstawówki i 1 klasy gimnazjum)
Nie wiem czy to cheat pomógł czy to zbieg okoliczności, ale jestem mega zadowolony

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961




Typiara z początku filmu... takie "talenty" chodzą na te kursy... jak to zobaczyłem to nie wiedziałem czy mam się śmiać czy płakać xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
no fakt porazka po calej lini

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium