SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jeśli chodzi ci o ten plan to jest bardzo fajny i ciężki. Wczoraj rozpocząłem 3 tydzień i pociągnę chyba do 5 tyg. Efekty - zobaczy się po, jednak nie jest to coś spektakularnego. Póki co średnio bo ostatnie 4 dni żarłem kebaby i trochę piłem.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2641 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15628
To, że ciężki to też muszę przyznać

http://www.sfd.pl/[BLOG]_MajinBuu/Redukcja_na_IIFYM-t1058610.html 
Zapraszam :)

"Ani Ty, ani ja, nie uderzy Cię tak mocno jak życie.
Ale życie nie jest o tym, by uderzać jak najmocniej.
Życie jest o tym, jak dużo możesz otrzymać ciosów i wciąż iść dalej.
Ile możesz znieść i wciąż iść dalej.

Tak właśnie się wygrywa." Rocky

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Musi być ciężko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Czasem zmęczenie po treningu jest na tyle duże, że nie ma szans bym się tego samego dnia pouczył. Usypiam na siedząco i nie myślę co jest dużym utrudnieniem. Od 31 marca będę chodził na siłownię we wtorki, czwartki i soboty między 21.00 a 0:00. Regeneracja do dupy, serce boli, ospały jestem. Ogólnie dupa. Fart, że nowa siłownia będzie funkcjonowała 24/7 przez cały rok, nawet we wszelakie święta

Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-02-17 22:11:30

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
o 24 na siłownie?
nie ma mozliwosci wcześniej?
nawet rano?
po całym dniu na nogach nie ma opcji wykonac trening na 100%

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
W poniedziałki, środy i piątki do 18.30 siedzi u mnie w domu siostrzeniec 2 letni póki siostra nie wróci z pracy. Do 17 muszę być w domu bo do tego czasu sąsiadka zajmuje się małym, więc trening robię odrazu po szkole. Problem w tym, że nie ważne czy minęły 4 godziny czy 7 od zakończenia treningu - zaglądam do książek (biologia) i nie daje rady się uczyć, skupienia brak, zmęczenie za duże. Co wejdzie do głowy to odrazu wypada. Szczerze to nie wiem czemu jestem aż w takim stopniu ospały. Normalnie kawy bym się napił, ale jak ją wypije to serce daje o sobie znać (pre workout już nie wspomnę - wywaliłem go). Drzemki też nic nie dają, więc zastanawiam się nad tym by najpierw się pouczyć w domu po szkole, a dopiero wieczorem na 20.00 ok. iść na trening i tak ciągnąć do momentu aż zdam tą zje##ną maturę czyli +/- miesiąc.

Chociaż i tak mam teraz lekko - wcześniej wracałem ze szkoły, zajmowałem się dzieciakiem od 15.30 do 18.30, o 19.00 na trening, o 21.00 byłem w domu, o 21.30 jadłem i do książek. Cóż - taki pech, że maluch idzie do przedszkola akurat jak skończę technikum i maturę, więc jestem póki co w dupie

Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-02-17 23:40:54

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
DNT zarówno dziś jak i jutro...
Wrzucam tylko makro z dnia dzisiejszego.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Chodzenie w godzinach gdy ludzie pracę kończą jest pomysłem dobrym tylko dla nich i ew. januszy, którzy robią 3 serie na płaskiej przez 30 min...
Widzi idiota, że robię 3 ćwiczenia pod rząd i co ? W ostatniej serii mi cymbał zdejmuje drążek i uczy kumpla jak się robi (z 40 lat ok.), no to ja mu się wbijam na jego wyciąg i chcę robić, a ten się sadzi do mnie, że on tu robi bym poczekał. Jak łysego kretyna zwyzywałem, myślałem że mu hantle na łeb zarzucę - nie spyta się czy ktoś tu robi, tylko na chama zmienia i ma problem. Jak mnie takie leniwe grubasy denerwują.

Cienko z motywacją ostatnimi czasy - matura, z polskiego ciśnie co chwilę, jakbyśmy chcieli zostać następcami Mickiewicza, a na biologię, matmę i trening to czasu nie muszę mieć - bo po ch##.

Trening:

* Tempo wykonywania:
Dla 6-tek: 4 sek w dół, w górę jak najmocniej.
Dla 12-tek: 2 sek w dół, w górę jak najmocniej.
Dla 25-tek: 1 sek w dół, w górę jak najmocniej.

Dzień 2.Czwartek: Barki i Ramiona

A1: 6 Wyciskanie hantli siedząc 22 kg/22 kg/22 kg (za mało)
przerwa 10 sekund
A2: 12 przyciągania sztangi do brody chwyt szeroki 23 kg/23/23
przerwa 10 sekund
A3: 25 Wznosów sztangielkami bokiem 6/6/6
Odpoczynek 2 minuty

Powtórz 3 razy

B1: 6x wyciskanie 1-hantli za głową oburącz. 26/26/26kg (za mało)
przerwa 10 sekund
B2: 12x Ściąganie drążka wyciągu górnego nachwytem 50/45/40 kg
przerwa 10 sekund
B3: 25x Francuzy hantlami oburącz
Odpoczynek 2 minuty

Powtórz 3 razy

C1: 6x Sztanga łamana stojąc. 33/33/33 kg
przerwa 10 sekund
C2: 12x Uginanie ramion z hantlami oburącz siedząc z supinacją. 7/7/7 kg
przerwa 10 sekund
C3: 25x Uginanie z linką wyciągu dolnego stojąc
Odpoczynek 2 minuty
Powtórz 3 razy

HIIT 15 min prawie. Po ostatnim sprincie jak mi Heart Rate skoczył do 190 i ścisnęło mnie ostro pod lewą łopatką to dałem spokój.

Suple:

Finaflex px black 2 kapsy na czczo.
BCAA 8:1:1 - 10g przed treningiem i w trakcie.
WPC 45g po HIIT.

Dieta:

Wkleję potem, 30 min temu dopiero zjadłem - taki chaotyczny dzień, że post trwał chyba 19h...więc okno jedzenia wydłużę, albo nie dojem dziś wszystkiego.


http://instagram.com/p/zSQ18hDIKF/?modal=true

Ponczek z WK...66,7 kg... Świetnie. Ma więcej mięcha na sobie niż ja (no poza nogami) i tyle waży, więc ja pewnie musiałbym zejść do 60 kg...









Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-02-19 21:18:07

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co jak co,ale przedramie to ma potężne,niczym moja siostra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Cichoooooo !


Sam mam takie jak on...

Chyba...





Dieta z wczoraj. Węgle trochę przekroczone Ogólnie dodaję teraz do szynki wieprzowej całe opakowanie mieszanki warzyw na patelnie z lidla - ok. 1 kg żarcia na 2x.
Miałem dziś nogi robić, ale cały weekend mam zamiar odpoczywać i od poniedziałku lub wtorku lecę od nowa (chyba).
Czuję się non stop jak kapeć, nawet chęci do treningu nie mam (raz tylko tak miałem kiedyś gdy trenowałem 5-6x w tyg i się chyba przetrenowałem ) więc odpoczynek robię.
Akurat w międzyczasie zajmę się biologią (2.5 miecha do matury, a ja nic nie umiem poza 2 pierwszymi działami )

Dodam tylko, że na obecnej redukcji FAT spada inaczej niż rok temu - teraz leci najpierw z nóg i z ramion, a nie z klatki i brzucha - wolałem poprzednią wersję.



Edit - ta waga mnie chyba w jajo robi...jeszcze przedwczoraj bodajże ważyłem 74 kg (rano na czczo ale nie po "full WC"), a dziś...72.4 kg

WTF ?!

Dodatkowo nie byłem w WC "na dłużej", a w wczoraj wleciało z 1.5 kg jedzenia luźno. Obwody też prawie się nie zmieniają, a waga leci w dół jak szalona (wlazłem na wagę 5x by się upewnić ) W dodatku w tamtym dniu aż do teraz nie trenowałem... Nie nie rozumiem

Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-02-21 16:05:55

Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-02-21 16:25:26

Zmieniony przez - Cayek w dniu 2015-02-21 16:33:54

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium