SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870169
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wiedzial3m ze jestes nie obliczlny a tak na serio to przerabialem to i unikam tego srodka

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94407 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Tr na masie super sprawa plus dd i tt

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870169
Zależy dla kogo super sprawa, i pod jakim względem. Ja czuję się chuyowo, i nie chodzi tu o pilnowanie prl i progesteronu czy estro. Chociaż efekty na pewno fajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94407 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
Widocznie tak dziala na ciebie tr
Ale sa osoby co go mega toleruja
Tak samo z clenem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Cayek, pociągnij tą masę chociaż do końca roku.
BF masz przecież niski, więc dasz radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Przemek - wcześniej hyper labs teraz mefres. P9 lite jak dla mnie sporo lepszy od P8 (kolega ma)

Nie mam takiego niskiego bf-a. Bardziej chodzi o kwestię, ze nie mam ochoty juz jeść. Wpycham w siebie te 4000 kcal z wielkim oporem. Nawet fast foody juz mi przyjemności nie sprawiają

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870169
Pierwszy raz takie laby widzę Ale ważne że jest co ma być w środku
Jak na moje dobrze robisz, po co sie męczyć, i tylko ulewać bardziej? Sam będe teraz robił krótkie mikrocykle - 10-12 tyg masy i 4-6 tyg redu, i tak na zmianę. Ciągłe szokowanie organizmu, myślę że efekty będa fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Wlasnie cos takiego planuje. Dla naturala to słaba opcja, ale w przypadku tych drugich ma to o wiele większy sens.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 326 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7133
Takie rotacje max. 10 tyg masa ---> 4-6tyg redu to super sprawa .
To jak z planowaniem cyklu , można zrobic rozpsikę co ile i wgl, a przyjdzie taki czas ze nastrój w dół, libido spada, jedzenie to kara, to czy nie lepiej skończyć nawet te 3-4 tyg wcześniej , wrzucić na luzik podczas redu (tak luz na redukcji super sprawa , niby mniej kalorii ,ale ja bynajmniej odpoczywam na tym ) i potem wypoczętym z lepszym bf , samopoczuciem i celem ruszyć z kopyta bez reversów na masę i again i again ,aż do dobrej formy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium