SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Bartosz1991 - kształtowanie sylwetki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Czemu robiłeś 40 ruchów? ok 2-3g gaby może powodować np: duszności zatem warto się trzymać tych 1.5g/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Taka metoda treningowa. Nie jest to tak że robiłem np. 40 powtórzeń w 4 seriach.
10 powtórzeń, 20 sekund przerwy,
10 powtórzeń, 20 sekund przerwy,
10 powtórzeń, 20 sekund przerwy,
10 powtórzeń
i koniec, coś jak super seria.

Co do GABY to brałem 0,75 i zwiększyłem na próbę do 1,5g. Myślę, że wystarczy 0,75g.


Zmieniony przez - Bartosz1991 w dniu 2018-01-24 11:27:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Super seria to serie łączone ;)

To co przedstawiłeś bardziej przypomina rest pause.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
No ok, w takim razie będzie to rest-pause. Dziś będę lecieć z super-seriami Triceps-Biceps. Zmęczę triceps i od razu lecę robić biceps, przerwa i powtórka.
Np. Wycisk francuski sztangi łamanej siedząc 12 powtórzeń, uginanie ramion sztangą łamaną stojąc, przerwa i powtórka x4 :)
takie łączenia ćwiczeń robię 3x i potem dodatkowe ćwiczenie na triceps.

No okej, człowiek codziennie mądrzejszy i to cieszy.


Zmieniony przez - Bartosz1991 w dniu 2018-01-24 11:50:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Okej, poniżej rozpiska na Piątek. Wczoraj trening ramion poszedł nawet dobrze. Mięśnie były tak spompowane, że ciężko było włożyć słuchawki do ucha. Przy okazji Polecam Jaybird x3 :) Dziś barki, obiecałem Pannie, że w lato ją podniosę nad głowę więc trzeba będzie się postarać :D ciekawe czy nie skończy się śmiechem. Jutro rezygnuje z shake potreningowego, bo wiem, że porcja wołowiny jaką mam zamrożoną jest trochę większa niż te 200g. Mam też dostać od przyjaciela jego przed-treningówkę wg. własnej receptury. Coś mówił o Cyrulinie i Arganinie ... chociaż nie mam pewności. Przyda się, bo mam ochotę skatować jutro nogi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Jutro zapowiada się podobny dzień jak w zeszłą Sobotę, jadę do Stolicy spotkać się z Panną i raczej nie będę liczyć kcal. Myślę, że skończy się na 2-ch kawach, jakiś lodach i w miarę zdrowej alternatywie posiłku - jakiś grillowany kurczak. Oczywiście mogę się oszukiwać, że jest to "zdrowe" ale innego wyboru nie mam. Nie wyciągnę przecież posiłków i nie zacznę jeść. Na szczęście Ona jako osoba też trenująca jest podobnego zdania i w przyszłości będziemy brać pod uwagę swoje diety - szczególnie na okresie redukcji tym bardziej, że ma mi ułatwić Wycisk (żołnierski) sobą :D - chociaż nadal uważam że skończy się na śmiechu. Może ewentualnie przygotuje sobie jakiś shake bazowany na odżywce, bo białka na pewno będę miał za mało. Dobra wiadomość jest taka, że jutro mam dzień wolny od treningu (jedyny w tygodniu) i będę się wyłącznie rozciągać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Na lodach to na pewno się skończy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
No tak, efekt termiczny wywołają :D. Skubany przejrzał mnie.

Tak z innej beczki, czy warto zakupić Carbo - cukry proste w formie odżywki i dodać je zamiast płatków Nestle do shake po treningu?


Zmieniony przez - Bartosz1991 w dniu 2018-01-26 11:25:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możesz dorzucić carbo po treningu, razem z białkiem (nic nie stoi na przeszkodzie ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
No to kupię Carbo-Nox od Olimpu, chyba to lepsze wyjście niż płatki Nestle czy różnicy nie zrobi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dieta pomocy

Następny temat

Pomoc redukcja

WHEY premium