SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Stozek - Możliwość pokazania się bez koszulki !

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4351

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

24

Masa ciała

94

Wzrost

175

Obwód klatki

110

Obwód ramienia

40

Obwód talii

94,5

Obwód uda

63

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

3 x siłownia, 2-3 aero

Cel

Redukcja jakościowa

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

ok

Zażywane leki

brak

Ograniczenia treningowe

brak

Przebyte urazy

zerwane więzadła

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

tak

Stosowane dotychczas diety

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20120
Witam !
Trafiłem tutaj już jakiś czas temu i czytałem czytałem i wreszcie postanowiłem zostać na dłużej. Jako, że zmieniłem pracę i mam możliwość zaczęcia o 10 to od 8.30 siłownia mnie wita od rana ;)
Trening prowadzony na czczo, wiec do mojego celu jakim jest redukcja jest ok ;) Parę pytań będzie ale to później :

Nick:Stozek
Wiek:25
Staż:~będa z 3 lata ale bez ciśnienia. bez diety itp... niestety.
Wzrost:175
Waga ciała: 94 kg
Body fat: 21,5%

Obwody(w cm)
Brzuch (na wysokości pępka):94,5
Klatka: 110
Biceps (napięty) lewy/prawy: 40
Udo (góra)lewe/prawe: 63
Udo (środek)lewe/prawe: 58

Dieta to typowe IF.
B: 210g – 840kcal
T: 90 g – 720 kcal
W: 200g – 800kcal

Założenia diety : 3 posiłki w oknie 8 h.
1.Węgle w ilości 120 gram + białko 60 gram po treningu + warzywa
2.Pozostałe węgle + białko + tłuszcze w postaci jedzenia oraz orzechy/migdały
3. Pozostałe białka + tłuszcze. Głownie jajka/sery białe/mozzarella.

Tutaj najwięcej mnie czeka pracy, więc na razie nie wstawię zrzutu diety, ponieważ cały czas wyliczam i dodaje/ujmuje.

Trening: Na czczo tu się zastanawiam nad wielostawnym FBW vs 5x5 choć to to samo w gruncie rzeczy:

Pierwszy etap 6 tygodniowy 3 x FBW i 2 x aero w porze treningowej na czczo - bieg 30-45 minut. Czasami będzie zamienne z interwałami.

Siłowy:
A)
1.)Przysiad klasyczny 4x10
2.)Wiosłowanie sztangą w opadzie 4x10
3.)Wyciskanie sztangi leżąc 4x10
4.)Wyciskanie żołnierskie 4x10
5.)Pompki na poręczach 4x10
6.)Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x10

B)
1.)Wykroki 4x10
2.)Martwy ciąg 4x10
3.)Dipsy 4x10
4.)Wyciskanie sztangielek siedząc 4x10
5.)Wyciskanie wąsko(flarowanie) 4x10
6.)Uginanie młotkowe 4x10


















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20120
""Bartek Mar biegał. Przebył 13.74 km w 1g:13m:47s.
Nowy rekord życiowy: 10 km w 51m:46s . O 2m:11s lepiej od poprzedniego. ""

Banan na twarzy ;) 10 km ponizej 52 min ;) Tym razem wylaczylem opcje audio i dopiero zobaczylem na koniec wynik. Bieglem aby przebyc trase bez cisniecia na wynik ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Wrzuć kilka dni zrzutów ekranów diety z dziennika potreningu.pl Zobaczymy jak to wygląda.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20120
Pyt.1
Trening kończę o 9.30 o której ustalić okno ? Chcę aby to było na początku 8h.

Pyt.2

Czy 1 posiłkiem w oknie może być białko WPC + gainer. Czy wyrzucić go z 1 miejsca i przełożyć na później bez dodatku gainera ale za to z migdałami ?

Pyt.3 Czy trening jest ok ?

Pyt.4 Jak się ma bcaa oraz kreatyna do przerwania postu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20120
Dziś wyglądało to tak.

Widzę, że muszę dobić jeszcze troche kcal.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20120
Baza diety na jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20120
Dodane zostanie może 30 gram czekolady gorzkiej oraz mała kajzerka z szynką i wtedy zamyka mi się prawie idealnie przy wyrzuceniu serka wiejskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Pyt.1
Trening kończę o 9.30 o której ustalić okno ? Chcę aby to było na początku 8h.


Ustal tak, żeby było Ci wygodnie. Gdybym miała ustawić je sobie, to bym zaczęła od 11-20 i później ewentualnie skróciła.

Pyt.2
Czy 1 posiłkiem w oknie może być białko WPC + gainer. Czy wyrzucić go z 1 miejsca i przełożyć na później bez dodatku gainera ale za to z migdałami ?

Postaw lepiej na konwencjonalną żywność, zamiast opierać się, na dodatek w najważniejszym posiłku dnia, na prochu.

Pyt.3 Czy trening jest ok ?
Ok

Pyt.4 Jak się ma bcaa oraz kreatyna do przerwania postu ?
Nie przerywają.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20120
Trening kończę 9.30 czy warto czekać aż do 11 aby zacząć okno ? Wydaje mi się, że ciało i głowa da rade te 1.5 h poczekać tylko pytanie czy warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Zrób tak, jak Ci wygodnie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to będzie blog?

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20120
Postaram się pisać dość często, ale nie obiecuje, że każdy trening oraz zrzut posiłków wstawię.
Dziś : Trening nr 1 na lajcie nowa siłownia i się adaptuje. Cieszy duży dostęp do wolnej powierzchni. Możliwość robienia kompleksów oraz Crossa. Dziś poszło FBW 4x 10 Przysiad/Wisoło/Płaska/Military/pompki na poręczach/bajceps hantlem.
Zabieram się za 150 gram durum + 200 gram polędwicy z cebulką ;)
Później pójdzie wiejski + WPC + migdały i dynia. W domu pójdzie jajecznica bądź twaróg i przeliczę i dorzucę warzyw i resztę makro ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dietą.

Wiecej