SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Kistos - Moja droga do ideału

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Wtorek : DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Komentarze najlepsze spust i "k***a"
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Środa : FBW ( poniedziałek super slow, środa fbw, piątek super slow )

Nogi : Prostowanie na maszynie - 3x 12 45kg + przytrzymanie w momencie szczytowym 3 sekundy
Plecy : Wiosłowanie sztangą - 3x 15 55kg
Klata : Wyciskanie skos ujemny - 3x 15-25 45kg
Triceps : Prostowanie przedramion z drążkiem z wyciągu - 3x 15
Biceps: Uginanie na modlitewniku - 3x 15 podchwyt, 3x 15 chwyt młotkowy 25-30kg ( w serii łączonej )
Barki : Unoszenie hantli na bok - 3x 15 7,5kg
Przedramię : Pod siłowanie na rękę

Podsumowanie : Bardzo dobra pompa, zastosowałem dużą liczbę powtórzeń żeby trochę dopier... i było cudnie. Łapy i klata tak spompowane że masakra. Przy nogach miałem ochotę wyć, barki też dobrze czułem.

Po treningu :
Rozciąganie - 25 minut ( bardzo dobre )
Brzuch : Brzuszki na krzesełku -4x

Mam tu dwa filmiki z treningu. Dziś brat ograniczył komentarze bo był zmęczony. W piątek pewnie znowu będzie trochę śmiechu jak mnie przy czymś połamie.. Trzeci filmi to moi bracia nagrali... wydurniali się i sporo śmiechu z tego wyszło


class="link" target="_blank">Modlitewnik



class="link" target="_blank">Skos ujemny



?t=3m20s" class="link" target="_blank">Bonusik ;D oglądać od 3:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
Dziś miał być trening ale wczoraj byłem na pogrzebie i psychicznie jestem póki co doje... więc z treningu lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
A tu







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 562
noo n1 Jak doszedłeś do takiego BF? Skoro piszesz że diety nie prowadzisz i spalacza tłuszczu nie brałes :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
powodzenia życzę będę wpadał :)

Zmieniony przez - Gawlak w dniu 2012-03-23 23:16:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 232 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2199
end001 Rok temu w zimę zacząłem biegać żeby zbędny brzuch zgubić. Spaliłem do niskiego BF i od tamtej pory się utrzymuje. Główna zasługa to szybki metabolizm, brak fast foodów i słodyczy i to że na siłownię muszę 10 km dygać ( czasem z buta czasem rowerem ). Jak bym chciał to pewnie mógł bym jeszcze bez problemu zmniejszyć BF, ale wyglądał bym jak szkielet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
no ale sylwetka fajna klata ma niezly zaokraglony ksztalt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Sylwetka gites ale mam wrazenie ze przy przysiadach strasznie sie pochylasz do przodu i bardziej robisz "dzien dobry" niz przysiad ciagnac z plecow albo to wina ciezaru albo sproboj podlozyc pod piety krazki i bardziej pionową pozycje ale trzeba bylo by nagrac filmik od boku bo moge sie mylic i co do wyciskania na klate nie prostuj rąk konczysz na lekko zgietych .W ten sposob ciezar przklada sie na stawy a to jest nie potrzebne:)

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2012-03-24 12:48:01

Let's do IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej masa czy już redukcja?

Następny temat

ja się tego pozbyć

WHEY premium