SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Cayek - FAT TO SHREDDED 2014/2015

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
22.12.2014

OKNO IF: 16/8 +/- 30 MIN. Głodu nie czuję już w ogóle w trakcie postu, jednak dziś dziubnąłem 1h przed końcem postu malutką kosteczkę czekolady, no ile to miało 2x2cm ? A w moment zrobiłem się głodny Muszę mówić matce by nie zostawiała czekolady na wierzchu

Dzisiejszy dzień od "rana" zamulony - wstałem o 14.00 i jak padało tak pada dalej, ale trening zrobiony. W tym tyg wypadają treningi siłowe 5x5 standard. Nie chciało mi się nic, ale wziąłem 3/4 miarki mojego mózgotrzepa (po 4-5 dniach przerwy od tego + bycie po 1 posiłku sprawiło, że czułem się pobudzony i zmotywowany, że hoho, ale łapy się trzęsły i trudno było klatkę robić) i było git

Trening:

Klatka:

1.Wyciskanie hantli na ławce płaskiej 5x5 - 32 kg - powinienem był wziąć 34 albo 36 kg...waga i obwody lecą powoli w dół, a siła praktycznie stoi w miejscu
2.Wyciskanie hantli na skosie 2 serie po 8-10 powt. - 28 kg hantle.
3.Rozpiętki na ławce skośnej 2 serie po 8-10 powt. - 16 kg x10 i 18 kg x8 - tu powinienem był wziąć 20 kg i 18 kg...

Biceps:

1.Sztanga łamana stojąc 5x5 - 13 kg sztanga + 12,5 kg na stronę - tu tak samo...mogłem dołożyć po 1.25 kg na stronę...
2.Młotki stojąc - 2 serie po 8-10 powt. 18 kg hantle.
3.Biceps z supinacją - 2 serie po 8-10 powt. 14 kg hantle.

Do tego 30 min aerobów - 8 poziom nachylenia, speed 4,8 km/h. Miał być HIIT, ale jutro postanowiłem zrobić nogi przed świętami

Suplementacja:

- BCAA 8g przed treningiem i 8g w trakcie treningu.
- FinaFlex PX Black 2 kapsy przed treningiem.
- Mr.Hyde - pół miarki przed treningiem.
-40g izolatu po treningu przed aerobami.

Tu powiem, że odkąd Solaros powiedział bym odstawił carbo, to treningi robi mi się lepiej, nie czuje się ociężały i nie mam problemów z żarciem po treningu - jak wchodzę do domu to luźno jem te 360 ml lodów, do tego 150g winogron czerwonych, pakę ryżu i prawie 200g cycka z kury

Tak w ogóle chciałem kupić rybkę na jutro, bo coś mnie wzięła ochota na to, patrzę patrzę, szukam w biedronce i jest ostatnie opakowanie. Babcia jakaś stoi obok, znaczy babcia - no tak z 60 lat miała, ale raczej nie więcej, biorę tą rybę, a ta su*a mi wyrywa ją z rąk i mówi, że ona chciała Ja mówię, że mogła spytać czy jej nie odstąpie, a nie mi wyrywa, a ona, że nie musi pytać, jest starsza i powinienem z miejsca zostawić i problemów nie robić A jako że jestem wrażliwy na takie coś, no to jej zabrałem i powiedziałem co myślę, a ta d****ka pracowników na skargę leci. Yhh, ten świąteczny nastrój w sklepach

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dobre

a co do carbo na mnie tez tak działa
carbo czy gainery pite przed/na czy zaraz po
zamuła na maksa

przed /na i zaraz po treningu coś delikatnego
najlepiej z duzą ilością wody

gdzies tam kiedys obiło mi się o uszy że najlepiej roztwór 5%
ale dając 30gram prochu do by Musiało byc z 600ml wody
a 60g ponad litr

tak czy inaczej w tym okresie pic coś co nie sprawia problemów
ew. zmniejszać porcje chemii
ew. dodawać duzo wody


...nie wspominając o cukrowym blusie podczas picia carbo

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Próbowałem opcji z tym 5% roztworem, jednak też było kiepską opcją. Nie dość, że musiałem lecieć do klopa w trakcie treningu, to po treningu miałem żołądek na tyle pełny, że ledwo wypiłem izolat, nie mówiąc już o tym, że prawie pawia puściłem, oraz ledwo co wpychałem w siebie jedzenie w domu. Szczerze to opcja z węglami po może jest i dobra na masie, jednak tu stawiałbym na vitargo tak jak jedna osoba z mojej siłowni, ale to jak na mnie działa sprawdzę dopiero jak zredukuję do końca i wejdę na reverse diet.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
O co kur... tym ludziom w sklepach chodzi?
Mnie w MM kiedyś kobieta w kolejce, która stała za mną tak zje..ła, że aż mi się głupio zrobiło.
Powodem było to, że kupowałem Pakiet Office'a - w sumie małe pudełeczko z kartą z KEYem.
Zapłaciłem coś ponad 1tys zł, a tak jak to zobaczyła, to na całą japę zaczęła się drzeć, że jestem idiotą, poje..em, że nie mam na co pieniędzy wydawać, że to się w głowie nie mieści co ja w ogóle wyprawiam, bo jak można coś tak małego za "taką" kasę kupić ;) ... Też była mocno starsza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Od tego siedzenia na dupach na starość im się chyba w głowie coś przewraca, no ale co zrobić...w dziób nie dasz , ostre słowa tylko bardziej rozwścieczą te "groźne osobniki" - pozostaje jedynie olać Chociaż bywały i takie, które niby ledwo stoją w autobusie, ja zwalniam miejsce dla kobiety w ciąży, albo z małym dzieckiem, a taka starucha nagle ze schorowanej zmienia się w sprinterkę i mówi, że "ona ledwo ma siły stać" i weź tu wytrzymaj by takiej z autobusu nie wywalić

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
23:12:2014

Kolejny zamulony dzień. Przez te święta nic mi się nie chce, humor do dupy, nuda itp. itd.
Pospałem 11h ale i tak jestem jakiś bez sił...
Po świętach, czyt. piątek - ucinam węgle o 50g ~~ 200 kcal w DT. DNT ciągle 2000 kcal i do 150g węgli.
Zastanawiam się także czy nie robić normalnie aerobów po treningu siłowym...Jakiś taki niezdecydowany jestem i niezadowolony jak kobieta w ciąży Ciuchy są luźniejsze, waga mniej więcej ta sama, wymiary niby lecą w dół, ale strasznie kiepsko, a w lustrze mniejszy, a FAT jakby się nie ruszał mimo tych 3-4 tyg. Ew. zostawię 2400 kcal, a dorzucę te aeroby/cardio - więcej żarcia, więcej ruchu, bo jak będę ciął tak szybko to przy moich wymiarach bede kończył na 1400 kcal Chętnie bym wlazł na VLCD za 3-4% BF-a mniej, ale na samym BCAA bez sensu Przemyślę to jeszcze jak mi lipny humor przejdzie

IF: 16/8

Trening:

Nogi:

1.Przysiady ze sztangą z tyłu 5x5 - 130 kg, 120 kg, 120 kg, 120 kg, 120 kg - powinienem był robić non stop 130 kg...
2.Suwnica pozioma - 2 serie po 8-10 powt. ta suwnica jest do dupy...180 kg i 210 kg.
3.Wyprosty nóg siedząc - 2 serie po 8-10 powt. - 80 kg, 90 kg.
4.Pięty do tyłka leżąc - 2 serie po 8-10 powt. - nie wiem jaki ciężar, patrzyłem na ilość tych sztabek

Do tego 40 min aerobów 8 poziom nachylenia, 4,7 km/h. Bieżnia - 25 min bieżnia, 15 min orbitrek.

Suplementacja:

-BCAA przed i w trakcie po 8g.
-FinaFlex PX Black 2 kapsułki przed.
-Mr.Hyde pół miarki.
-Izolat 40g.

Dieta:

Dziś makro kompletnie nie takie jak być powinny...ale jak mówiłem, kiepski dzień itp. itd. Białko właśnie dopiłem i idę zaraz spać. Nie chce mi się dojadać bo w wigilie się najem.

Wesołych świąt wszystkim.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Waga po 2 dniach żarcia, może i po 3 (skusiłem się na cholerną sałatkę z majonezem o 3 w nocy ) = 79 kg czyli 1.5 kg więcej. Nie żarłem szalonych ilości ciast itp. trochę pierogów, z 3-4 duże ciastka w tym DOMEK , trochę kompotu z suszu, ale najwięcej tego cholernego majonezu z sałatek wleciało no uwielbiam majonez, ale dobra. Dziś chciałem iść na trening, wziąłem przedtreningówkę i spalacz. Jako, że wziąłem to na czczo to kopnęło strasznie, idę, a tu zamknięte Pisali, że 24.12 zamknięte, 25.12 od 10 do 14, to myślałem, że dziś open, a tu ch**. I siedzę nabuzowany i chyba dziś nie zasnę...

Tak czy owak jutro normalnie trening i ścinam 50g węgli. Makro będą +/- 170g białka, 250g węgli, 60g fatu. Stawiam, że co 2-3 tyg będę ucinał 25g węgli. W DNT w dalszym ciągu 2000 kcal i węgle nisko, ale do 100g max. HIIT postaram się robić w DNT 2-3x, a po treningu siłowym aeroby (praca tlenowa) 40 min. Do tego treningi będą raczej na czczo. Nie wiem jak to jest z tym całym katabolizmem, tu go wyolbrzymiają w takim stopniu, że człowiek myśli, że wszystko straci w moment, tu że wcale tak nie jest itp. itd. Tak samo trening na czczo na potreningu.pl - jeden artykuł mówi, że to dobry pomysł, inny że jest do du*y. Chyba polecę z redukcją tak jak ostatnio, tyle że mając sporo węgli w DT.

A no i do wtorku lecę na low carb - 100g max.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
zalezy kto co rozumie na czcczo
zalezy jaki trening
zalezy co po treningu
zalezy co dzień wczesniej
itd.

......jednym słowem można by było to streścić 'zależy'

nie że katabolizmu nie ma
katabolizm jest
ale jest tez anabolizm
jesli odpowiednio pokierujemy dietą,nie przesadzimy z treningiem,za duzo,za często
to ten katabolizm możemy zminimalizować
ale on jest,był i zawsze będzie

ten problem że jest wyolbrzymiany

pamiętam jak ja zaczynałem ćwiczyć i mi pisali minimum 2 a nawet 3 posiłki przed treningiem
i tak jadłem

potem trafiłem na IF
badania
'eskperymenty' na sobie
2posilkiu przed
1 przed
potem bez wegli przed
potem bez posłki
potem post do 15/16/18 a czasami do 20
i jestem
żyje
na ilość mięśni czy formę też nie narzekam

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ogólnie to uważam, że katabolizm jest zbyt wyolbrzymiony. Ludzie na low carb (np. Ty albo Paweł Grom od którego wszystko się u mnie zaczęło) jadą na low carb, jeden kręci aero jak ja planują i wcale taki mały nie jest, Ty tak samo mimo wiele mniejszej podaży węglowodanów w porównaniu do niego. Mimo wszystko tu piszą o cardio, że jest takie, tu takie, tu złe, tu dobre, tu w ogóle sprawi, że wyparujesz i głupieje przez to Zbyt ambitny cel jak na tak krótki czas też mi miesza w głowie na tyle, że boje się straty każdego grama mięśni, jaki zrobiłem przez ostatnie 5 miesięcy. W sumie wątpię by ten katabolizm mógł być spory u osoby, która przez 4 dni trzyma węgle dosyć wysoko, ma dobrą suplementację itp. itd. + chyba oczekuję zbyt dużych efektów, jak na tak krótki okres czasu, przez to jak widzę ludzi, którzy w 12 tyg tną się z 20% do 8-9% BF-a Zostaję tylko sprawdzać na sobie...

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Niestety albo na szczescie węgle mało maja do znaczenia jeśli chodzi o mięśnie.
To tylko energia.
Nic więcej.
Powodują wyrzut insuliny a ona ma swoje właściwości.
Ale to insulina.nie węgle same w sobie.
Wyrzut Indy powoduje białko czy pojedyncze aminokwasy.
Wiec czy można je porównać do siebie?
Nie do końca.

50g wegli wystarczy aby organizm przeżył bez większych komplikacji.

Za to białko nie tylko buduje ale tez chroni nasze mięśnie.
Białko
Eaa
BCAA

Odpowiednie spożycie białka chroni nasze mięśnie.
Węgli możesz nie jeść i nadal nawet budować mięśnie.ciężko ale możliwe.
Bez białka nie tylko nie zbudujesz nic a nawet nie po żyjesz....

Wiadomo ze każdy ma swoje predyspozycje.
W czymś się czuje lepiej.
W czymś gorzej.
Dlatego jedni preferują LC a inni HC.
Jedni LF a inni HF.
Jedni cardio a inni np.Hiit.
Jedni 8posilkow a inni 3.
Itd.
Nie ma jedej drogi pamietaj o tym.

Wszystko działa!!!!
....ten problem ze jeśli działa na pana X niekoniecznie musi działać na pana Y czy Z.

Niestety jedni krytykuja drugich.
Bo dla nich skuteczny jest tylko jeden model - ich model.
Ten problem.
Co prawda nie jest.
Wszystko działa ale nie na wszystkich.



Zmieniony przez - solaros w dniu 2014-12-26 22:09:10

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca=spadek formy

Następny temat

trening w środku okna żywieniowego

Wiecej