SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[ART] RZEŹBA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 277898

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 201
Tak. Bardzo słuszne stwierdzenie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 201
Słuszna uwaga.
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 540
Witam, mam kilka pytać do artykułu :)

1. Co to za ćwiczenie "Podciąganie liny wzdłuż tułowia"

2. I rozumiem co to jest RAMPA jednak jak dokładnie to zrobić i ile serii mam robić przy "RAMPIE"? 3,4,5?

Jeśli na klatkę biorę max 80 kg, To rampą będzie np :
1. 45 kg x 5
2. 50 kg x 5
3. 55 kg x 5
4. 60 kg x 5

Aktualnie robię 3 serie po 6 powtórzeń z 60kg i po tym czuje że nie dałbym rady zrobić więcej.

3. Dobrze rozkminiam, że gdy mam ćwiczenie 3a i 3b to wybieram jedno z nich?
4. Czy na mięśnie brzucha zamiast 3 na proste skośne dolne mogą być dwa ćwiczenia?
1. Unoszenie nóg
2. skręty tułowia

Ćwiczenia te angażują wszystkie mięśnie brzucha

Zmieniony przez - Hienas1 w dniu 2017-02-22 21:34:23
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2081 Napisanych postów 36088 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 259978
1. Podciąganie sztangi do brody ze sztangą znasz ? Znasz. To ćwiczenie, ale z liną.
2. Najlepiej 4-5 serii .
3. Robisz oba ale w superserii.
4. Mogą to i tak tylko detal.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 152 dni Przeczytanych tematów 16
Panowie jeśli chcecie zrobić super rzeźbę to polecam www.i***************.pl dzięki jego PAKIETOWI DZIK czyli diety, treningowi i suplementacji w ciągu bodajże 2 miesięcy pozbyłem się około 10 kg tłuszczu. Najbardziej zaskakujące jest to, że przy okazji dobudowałem prawie tyle samo masy mięśniowej. Genialne efekty a koszt bardzo niewielki – bo jest tam teraz promocja 50% na wszystkie plany i pakiety. Na stronce można zobaczyć pozostałe przemiany po PAKIECIE DZIK wejdźcie i sami sprawdźcie www.i***************.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o takim HST

Następny temat

mój trening na biceps

Błędy początkującego: nabijanie kilogramów na wadze Jak zadbać o dłonie? 14-15.10.2017 Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness - WYNIKI Fit ryż z dodatkami Produkty, które niszczą Twój wygląd i samopoczucie Jakie ryby jeść? Urodziny Kasi Dmochewicz Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż!