SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Pierwszy rok treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Warto lecieć tym planem mając do dyspozycji tylko hantle 2x 29 kg i ławeczke regulowana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 707
Czy takie podejście do treningu jakie sugeruje ronie faktycznie działa? Czy stosowanie się do planu zamieszczonego na pierwszej stronie faktycznie pomoże zbudować masę, w krótkim czasie i z ciągłym progresem?

"...Każda chwila w życiu kształtuje człowieka inaczej..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
wszystko zalezy co rozumiesz przez krotki okres :) poza tym mamy tutaj wiele innych czynnikow jak np dieta i nasze uwarunkowania do lapania masy. wiadomo, ze jedni lapia szybciej inni wolniej. sam trening ma sluzyc jako bodziec i jak przestudiujesz cwiczenia zawarte w tym treningu to zobaczysz, ze praktycznie kazdy miesien ten bodziec dostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Bercik_lb
Czy takie podejście do treningu jakie sugeruje ronie faktycznie działa? Czy stosowanie się do planu zamieszczonego na pierwszej stronie faktycznie pomoże zbudować masę, w krótkim czasie i z ciągłym progresem?



Nie działa.
Pisałem ten artykuł po pijaku,także.....

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985-s144.html

Na dole strony kolega,który ukończył pełny mezocykl.
Przykładów oczywiście jest więcej,więc bierz kurczaka w rękę i prześledź cały temat

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3760
Ronie możesz ocenić to rozplanowanie tygodnia na redukcji?
Poniedziałek-siłownia,wtorek-interwały,środa-siłownia,czwartek-interwały,piątek-siłownia+z 3 ćwiczenia na brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
marsid
Warto lecieć tym planem mając do dyspozycji tylko hantle 2x 29 kg i ławeczke regulowana ?


Przysiadu nie zrobisz.
Martwego nie zrobisz(za mały ciężar + ciężko o pracę pleców przy sztangielkach).



Kup gryf i obciążenie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
hubi84
Ronie możesz ocenić to rozplanowanie tygodnia na redukcji?
Poniedziałek-siłownia,wtorek-interwały,środa-siłownia,czwartek-interwały,piątek-siłownia+z 3 ćwiczenia na brzuch.


Może być.

Tylko nie schodź od razu drastycznie z kcal.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
ronie220

Ponowie pytanko. Można lecieć Twoim planem mając do dyspozycji tylko hantle 2x 29 kg (może uda się 2x 40) i ławkę ? Czy proponowałbyś coś innego w takim wypadku ? Z ciężarami nie miałem do tej pory od czynienia jedynie trening z obciążeniem własnego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 707
Jestem jakieś 15 minut po siłce, z której wyszedłem z mętlikiem w głowie. W trakcie wykonywania martwego ciągu właściciel siłowni zapytał się mnie po co robię to ćwiczenie. Czy mam w tym jakiś cel. Powiedziałem mu, że zwiększenie siły i zwiększenie masy. Zapytał się mnie jakie inne ćwiczenia będę wykonywał, wymieniłem mu ćwiczenia z Etapu 3, bo już jakiś czas ćwiczę na siłowni. Powiedział mi, że bez sensu jest wykonywanie na jednym treningu ćwiczeń na nogi i na klatkę. A jeśli chodzi o MC to powiedział, że "przez tyle lat treningu wiem co robiłem dobrze, nie robiłem martwego ciągu. ". Kiedy wychodziłem z siłki powiedział mi żebym zastanowił się nad moim treningiem i jak podzielę go na partię to żebym się do niego zgłosił.
Ronie czy mógłbyś się do tego jakoś ustosunkować?

"...Każda chwila w życiu kształtuje człowieka inaczej..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim wieku zacząć trenować na siłowni?? Proszę o mądre wypowiedzi.

Następny temat

Jakie Cwiczenia, co i jak :/

WHEY premium