logo
zamknij zamknij

<<MATURA 2005>>

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2608

0 5 0

Ankieta

napisał(a)
.lukasar
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3408
"Bo zwyciezac moga Ci co wierza, ze moga" Wszystkiego najlepszego, polamania pior optymizmu i duzo wiary we wlasne sily. Ogromu szczescia i trafienia w wymarzone tematy!!!

Maturki juz od jutra :(

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Zawodny
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19678 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52778
hehe jak zdam poprawke w spierpniu to w styczniu mnie maturka czeka

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31897 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94056
jee jutro angol <lol> wylosuje cos o krajach anglojezycznych tudzież swięta i***** reszta chyba looz
napisał(a)
Zawodny
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19678 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52778
mowcie mi tak wiecej

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31897 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94056
z czego nie zdałes ? i jakie miales oceny i ile obcenosci ze nie dopuscila cie do matury?
napisał(a)
snikers13
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15068
połamania piór ja to mam za sobą i to dawno ooo

Skończone dzieło jest sumą szczegółów !!!

napisał(a)
Zawodny
Znawca
z niemca maielm 1 na semestr a na drugi miaelm 3 jedynki i dopa, i po raz drugi ostatniej szansy mi dac nie chciala mimo iz innym dala, ale mowi sie trudno przyjde jutro i tak w dresie i mam ich wszystkich w*****u.

W styczniu mozna tez pisac maturke

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

napisał(a)
demien
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2242 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30685
Pytanie do zdających jeszcze starą mature, jakbyście chcieli ładnie porobione ściagi na polak, gotowe do drukowania to dajcie znać. Na ściagach są wszystkie tematy (około 160) z tej strony http://www.republika.pl/gacek33online/07tematy/index07tematy.html  wszytsko kopiowałem do worda i przerabiałem
napisał(a)
Zawodny
Znawca
damien zapodaj mi poczytam sobie moze mi cos da w przygotowaniach do stycznia

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

napisał(a)
demien
Znawca
oczywiście sam bede korzystał z tych ściąg i jestem pewien że jakiś temat trafie bo jak wiadomo co roku sie powtarzają tematy Dla "starych" maturzystów polecam
napisał(a)
demien
Znawca
No jak do poczytania to sobie możesz poczytać z tej strony przecież, bo to co skopiowałem to mam juz przerobione na czcionke 5 itd.takze do czytania to nie bardzo chyba ze bedziesz chchiał to wszytsko drukowac sobie ale to jest 90 stron to jak wysyłać??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłowanie "na ręke"

Następny temat

Kamil Majek na masie!!!

16.09.2017 „KAMIENNA RZEŹBA 2017” W STRZEGOMIU - WYNIKI

Marihuana: testosteron, zdrowie – a mięśnie

Co z tymi jajami?

Dlaczego nie należy myć mięsa przed gotowaniem?

Czy słodziki są bezpieczne dla dzieci?

Najczęstsze błędy żywieniowe

5 ćwiczeń core, które poprawią Twoja siłę

Deynn i Majewski nawiedzili Poznań!