SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

<<<WYNIKI>>> VI PUCHAR POLSKI LUBLIN

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6447

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 293
Wyniki:

Wyniki VI Pucharu Polski - Lublin 2005

Wyniki drużynowe:
1. Złoty Tur Gdynia - 232 pkt
2. UKS 16 KOSZALIN - 158
3. WIKING NISKO - 96
4. MCKIS JAWORZNO - 93
5. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO - 85

9. PACO LUBLIN - 35 pkt

----------------------------------------------------------------------------------

Kat. OPEN Mężczyzn Prawa ręka
1. Marcin Kreft - Lębork
2. Mariusz Grochowski - Jaworzno
3. Krystian Kruszyński - Gdynia

Kat. OPEN Kobiet prawa ręka
1. Beata Kutnik - Lublin
2. Walentyna Zaklicka - Gdynia
3. Katarzyna Banach - Koszalin

----------------------------------------------------------------------------------

Seniorzy

Prawa ręka Mężczyźni

Kat. +95kg
1. Marcin Kreft - Lębork
2. Sławomir Głowacki - Inowrocław
3. Robert Ryszkowski - Inowrocław

Kat. 95kg
1. Krystian Kruszyński - Gdynia
2. Lucjan Fudała - Jaworzno
3. Leszek Szewczuk - Nie zrzeszony

Kat. 86kg
1. Mariusz Grochowski - Jaworzno
2. Marcin Lachowicz - Piaseczno
3. Emil Wojtyra - Klub Sportowy HALK

Kat. 78kg
1. Zbigniew Chmielewski - Piaseczno
2. Sebastian Winiarski - Lublin
3. Piotr Szczerba - Koniecpol

Kat. 70kg
1. Piotr Bartosiewicz - Choszczno
2. Daniel Gajda - Gdynia
3. Dariusz Groch - Nisko

Kat. 63kg
1. Tomasz Szewczyk - Tomaszów Mazowiecki
2. Marek Pachla - Nisko
3. Mateusz Kwiatkowski - Jaworzno

Prawa ręka Kobiety

Kat. +60kg
1. Beata Kutnik - Lublin
2. Katarzyna Banach - Koszalin
3. Agnieszka Czerwonka - Gdynia

Kat. 60kg
1. Małgorzata Ostrowska - Strzegom
2. Monika Czerwonka - Gdynia
3. Kamila Kulesza - Koszalin

Kat. 54kg
1. Walentyna Zaklicka - Gdynia
2. Magda Gutteter - Gdynia
3. Aleksandra Zwolak - Koszalin

---------------------------------------------------------------------

Lewa Ręka Mężczyźni

Kat. +95kg
1. Marcin Kreft - Lębork
2. Sławomir Głowacki - Inowrocław
3. Robert Ryszkowski - Inowrocław

Kat. 95kg
1. Lucjan Fudała - Jaworzno
2. Marcin Formela - Kartuzy
3. Marcin Laskowski - Gorzów Wielkopolski



Kat. 86kg
1. Mariusz Grochowski - Jaworzno
2. Marcin Lachowicz - Piaseczno
3. Łukasz Biegun - Jaworzno

Kat. 78kg
1. Zbigniew Chmielewski - Piaseczno
2. Rafał Budzowski - Lębork
3. Sebastian Winiarski - Lublin

Kat. 70kg
1. Piotr Bartosiewicz - Choszczno
2. Piotr Kajstura - Jaworzno
3. Artur Olbryś - Nie zrzeszony

Kat. 63kg
1. Chrystian Rieger - Gdynia
2. Marek Pachla - Nisko
3. Mateusz Wyrwa - Nisko


Lewa ręka Kobiety

Kat. +60kg
1. Beata Kutnik - Lublin
2. Katarzyna Banach - Koszalin
3. Karolina Szafran - Koszalin

Kat. 60kg
1. Małgorzata Ostrowska - Strzegom
2. Monika Czerwonka - Gdynia
3. Kamila Kulesza - Koszalin

Kat. 54kg
1. Walentyna Zaklicka - Gdynia
2. Aleksandra Wolak - Koszalin
3. Milena Snoch - Koszalin

Juniorzy

Prawa ręka mężczyźni

Kat. +78kg
1. Lucjan Fudała - Jaworzno
2. Emil Wojtyra - Klub Sportowy HALK
3. Bartosz Raczyński - Choszczno

Kat. 78kg
1. Sebastian Winiarski - Lublin
2. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
3. Paweł Gomola - Wisła

Kat. 70kg
1. Konrad Krawczuk - Gdynia
2. Marcin Herdzik - Nisko
3. Michał Kapłan - Gdynia

Kat. 63kg
1. Chrystian Rieger - Gdynia
2. Mateusz Wyrwa - Nisko
3. Krzysztof Penc - Nisko

Kat. 57kg
1. Dawid Groch - Nisko
2. Adrian Kowal - Nisko
3. Mateusz Ciwiński - Choszczno

Prawa ręka kobiety

Kat. +57kg
1. Małgorzata Ostrowska - Strzegom
2. Monika Czerwonka - Gdynia
3. Karolina Szafran - Koszalin

Kat. 57kg
1. Walentyna Zaklicka - Gdynia
2. Aleksandra Zwolak - Koszalin
3. Kamila Kulesza - Koszalin

Kat. 52kg
1. Magdalena Gutteter - Gdynia
2. Daria Kowanda - Koszalin
3. Milena Snoch - Koszalin

Lewa ręka mężczyźni

Kat. +78kg
1. Lucjan Fudała - Jaworzno
2. Bartosz Raczyński - Choszczno
3. Emil Wojtyra - Klub Sportowy HALK


Kat. 78kg
1. Sebastian Winiarski - Lublin
2. Tomasz Piotrowicz - Gdynia
3. Paweł Gomola - Wisła

Kat. 70kg
1. Konrad Krawczuk - Gdynia
2. Michał Kapłan - Gdynia
3. Paweł Kokot - Choszczno

Kat. 63kg
1. Chrystian Rieger - Gdynia
2. Dawid Bartosiewicz - Choszczno
3. Mateusz Wyrwa - Nisko

Kat. 57kg
1. Dawid Groch - Nisko
2. Robert Pstrągowski - Gdynia
3. Mateusz Ciwiński - Choszczno

Lewa ręka kobiety

Kat. +57kg
1. Karolina Szafran - Koszalin
2. Małgorzata Ostrowska - Strzegom
3. Aleksandra Lewandowska - Gdynia

Kat. 57kg
1. Aleksandra Zwolak - Koszalin
2. Kamila Kulesza - Koszalin
3. Walentyna Zaklicka - Gdynia

Kat. 52kg
1. Magdalena Gutteter - Gdynia
2. Kamilla Berejewska - Lublin
3. Milena Snoch - Koszalin
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 15 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2999
Gratulacje dla wszystkich medalistow, a przegranym pozostaje mi tylko zyczyc wiekszej motywacji w treningach i sukcesow na innych zawodach
pozdro
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 139
WYNIKI VI PUCHARU POLSKI - LUBLIN 2005

WYNIKI DRUŻYNOWE:
1. ZŁOTY TUR GDYNIA - 232 PKT
2. UKS 16 KOSZALIN - 158
3. WIKING NISKO - 96
4. MCKIS JAWORZNO - 93
5. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO - 85
6. ARMFIGHT PIASECZNO - 51
7. ZŁOTY LEW LĘBORK - 41
8. OSTRY STRZEGOM - 37
9. PACO LUBLIN - 35
10. DYNAMIC GYM - 32
11. POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI - 29
12. UKS HULK - 20
13. ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW - 12
14. WISŁA - 10

------------------------------------------------------------------------------

KAT. OPEN MĘŻCZYZN PRAWA RĘKA
1. MARCIN KREFT - ZŁOTY LEW LĘBORK
2. MARIUSZ GROCHOWSKI - MCKIS JAWORZNO
3. KRYSTIAN KRUSZYŃSKI - ZŁOTY TUR GDYNIA
4. EMIL WOJTYRA &#8211; UKS HULK
5. SŁAWOMIR GŁOWACKI &#8211; ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
6. MARCIN LACHOWICZ &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
7. PIOTR SZCZERBA &#8211; SOKÓŁ KONIECPOL
8. DARIUSZ MUSZCZAK &#8211; WŁOMET
9. ŁUKASZ BIEGUN &#8211; TYTAN JAWORZNO
10. MACIEJ STELMASZCZYK &#8211; N.Z.
11. LESZEK SZEWCZYK &#8211; N.Z.

KAT. OPEN KOBIET PRAWA RĘKA
1. BEATA KUTNIK &#8211; PACO LUBLIN
2. WALENTYNA ZAKLICKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KATARZYNA BANACH - UKS16 KOSZALIN

------------------------------------------------------------------------------

SENIORZY

PRAWA RĘKA MĘŻCZYŹNI

KAT. +95KG
1. MARCIN KREFT - ZŁOTY LEW LĘBORK
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI &#8211; ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
3. ROBERT RYSZKOWSKI &#8211; ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
4. KRZYSZTOF SIWEK &#8211; N.Z.
5. ŁUKASZ JABŁOŃSKI &#8211; N.Z.
6. TOMASZ CICHOCKI &#8211; MAGNUM SPORT
7. SEWERYN NIEDŹWIADEK &#8211; MAGNUM SPORT

KAT. 95KG
1. KRYSTIAN KRUSZYŃSKI - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. LUCJAN FUDAŁA - MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. LESZEK SZEWCZUK &#8211; N.Z.
4. DARIUSZ MUSZCZAK &#8211; WŁOMET MYSZKÓW
5. MARCIN FORMELA &#8211; KARTUSIA KARTUZY
6. MARCIN LASKOWSKI &#8211; TKKF STILON GORZÓW
7. MARCIN RURKA &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
8. TOMASZ SYPNIEWSKI &#8211; SYNTRAX
9. SEBASTIAN WYSZYŃSKI &#8211; HERAKLES
10. MICHAŁ KACZMARSKI &#8211; SYNTRAX
11. ROBERT LESZKO &#8211; HERAKLES
12. KAROL RAKOWSKI &#8211; FORMA WOŁOMIN
13. ARTUR GŁOWIŃSKI &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
14. ADRIAN WITAS &#8211; N.Z.
15. PIOTR KURYS &#8211; N.Z.
16. KRZYSZTOF KWIATKOWSKI &#8211; N.Z.

KAT. 86KG
1. MARIUSZ GROCHOWSKI - MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MARCIN LACHOWICZ &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
3. EMIL WOJTYRA - UKS HULK
4. ŁUKASZ BIEGUN &#8211; MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. ZBIGNIEW BIELICKI &#8211; FORMA WOŁOMIN
6. DAMIAN DROGOSZ &#8211; MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. ŁUKASZ RADOMSKI &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
8. DANIEL JANUSZKIEWICZ &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
9. ARTUR KAŹMIERCZAK &#8211; N.Z.
10. BARTOSZ RACZYŃSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. DANIEL SZYMKIEWICZ &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
12. WALDEMAR PODOLSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
13. MIROSŁAW SATŁAWA &#8211; MCKIS TYTAN JAWORZNO
14. JANUSZ PIECHOWSKI &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
15. ROBERT ŁĘPACKI &#8211; N.Z.
16. KAROL KOT &#8211; PACO LUBLIN
17. PIOTR CHYŁA &#8211; PACO LUBLIN
18. DARIUSZ OCHMAN &#8211; N.Z.

KAT. 78KG
1. ZBIGNIEW CHMIELEWSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
2. SEBASTIAN WINIARSKI &#8211; DYNAMIC GYM LUBLIN
3. PIOTR SZCZERBA &#8211; SOKÓŁ KONIECPOL
4. MACIEJ STELMASZYK &#8211; N.Z.
5. MARIUSZ CHODYNA &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
6. RAFAŁ BUDZOWSKI &#8211; ZŁOTY LEW LĘBORK
7. MICHAŁ ROSIŃSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
8. ADRIAN SZYMCZUK &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
9. TOMASZ PIOTROWICZ &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
10. ŁUKASZ DRAPSIAK &#8211; PACO LUBLIN
11. ALEKSANDER PIOTROWSKI &#8211; N.Z.
12. ŁUKASZ ANDRZEJEWSKI &#8211; WISŁA
13. PAWEŁ GOMOLA &#8211; WISŁA
14. PATRYK SZYMENIAK &#8211; UKS HULK
15. PAWEŁ ZAWADZKI &#8211; FORMA WOŁOMIN
16. KAROL BRODA &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
17. STANISŁAW MACIEJEWSKI &#8211; N.Z.

KAT. 70KG
1. PIOTR BARTOSIEWICZ &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. DANIEL GAJDA - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. DARIUSZ GROCH &#8211; WIKING NISKO
4. ARTUR OLBRYŚ &#8211; N.Z.
5. MARCIN HERDZIK &#8211; WIKING NISKO
6. MICHAŁ GOŁUCH &#8211; ZŁOTY SMOK KIELCE
7. PAWEŁ SZEWCZAK &#8211; PACO LUBLIN
8. KONRAD KRAWCZUK &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
9. GRZEGORZ CHYŁA &#8211; PACO LUBLIN
10. PIOTR KAJSTURA &#8211; N.Z.
11. KAMIL TYĆKOWSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
12. RAFAŁ SAPIERZYŃSKI &#8211; N.Z.
13. ŁUKASZ DOROSZ &#8211; N.Z.
14. MICHAŁ KAPŁAN &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
15. MICHAŁ ŻEBROŃ &#8211; N.Z.
16. MICHAŁ TYĆKOWSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
17. MARCIN KRZYŻANIAK &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
18. PIOTR KURYŁO &#8211; ATP AUGUSTÓW
19. KAMIL KRYŃSKI &#8211; UKS HULK

KAT. 63KG
1. TOMASZ SZEWCZYK &#8211; POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
2. MAREK PACHLA &#8211; WIKING NISKO
3. MATEUSZ KWIATKOWSKI - MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. RAFAŁ FIOŁEK &#8211; SZAKI ŻARY
5. KRZYSZTOF PENC &#8211; WIKING NISKO
6. CHRYSTIAN RIEGER &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
7. TOMASZ RUCZ &#8211; SYNTRAX
8. MATEUSZ WYRWA &#8211; WIKING NISKO
9. ADAM GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. JAKUB KAPŁAN &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
11. ŁUKASZ DROZD - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
12. DAWID GROCH &#8211; WIKING NISKO
13. MATEUSZ CIWIŃSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
14. ADRIAN KOWAL &#8211; WIKING NISKO
15. JAROSŁAW POTACZAŁA &#8211; ZŁOTY LEW LĘBORK

---------------------------------------------------------------------

PRAWA RĘKA KOBIETY

KAT. +60KG
1. BEATA KUTNIK &#8211; PACO LUBLIN
2. KATARZYNA BANACH &#8211; UKS16 KOSZALIN
3. AGNIESZKA CZERWONKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
4. KAROLINA SZAFRAN &#8211; UKS16 KOSZALIN
5. KAROLINA FLIS &#8211; UKS16 KOSZALIN
6. ANNA PIEKARSKA &#8211; FORMA WOŁOMIN
7. SYLWIA MADEJSKA &#8211; UKS16 KOSZALIN

KAT. 60KG
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA &#8211; OSTRY STRZEGOM
2. MONIKA CZERWONKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KAMILA KULESZA &#8211; UKS16 KOSZALIN

KAT. 54KG
1. WALENTYNA ZAKLICKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MAGDA GUTTETER - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. ALEKSANDRA ZWOLAK &#8211; UKS16 KOSZALIN
4. IZABELA CHUDYCKA &#8211; UKS16 KOSZALIN
5. DARIA KOWANDA &#8211; UKS16 KOSZALIN
6. MILENA SNOCH &#8211; UKS16 KOSZALIN
7. AGNIESZKA PRASOL &#8211; UKS16 KOSZALIN
8. MAGDALENA CHECHELSKA &#8211; MCKIS TYTAN JAWORZNO

---------------------------------------------------------------------

LEWA RĘKA MĘŻCZYŹNI

KAT. +95KG
1. MARCIN KREFT - ZŁOTY LEW LĘBORK
2. SŁAWOMIR GŁOWACKI &#8211; ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
3. ROBERT RYSZKOWSKI &#8211; ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW

KAT. 95KG
1. LUCJAN FUDAŁA - MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MARCIN FORMELA &#8211; KARTUZJA KARTUZY
3. MARCIN LASKOWSKI &#8211; STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI
4. DARIUSZ MUSZCZAK &#8211; WŁOMET MYSZKÓW
5. MARCIN RURKA &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
6. LESZEK SZEWCZYK &#8211; N.Z.
7. SEBASTIAN WYSZYŃSKI &#8211; HERAKLES
8. MICHAŁ KACZMARSKI &#8211; SYNTRAX
9. ARTUR GŁOWIŃSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. PIOTR KURYS &#8211; N.Z.
11. KRZYSZTOF KWIATKOWSKI &#8211; N.Z.

KAT. 86KG
1. MARIUSZ GROCHOWSKI - MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. MARCIN LACHOWICZ &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
3. ŁUKASZ BIEGUN - MCKIS TYTAN JAWORZNO
4. DAMIAN DROGOSZ &#8211; MCKIS TYTAN JAWORZNO
5. BARTOSZ RACZYŃSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. MIROSŁAW SATŁAWA &#8211; MCKIS TYTAN JAWORZNO
7. DANIEL SZYMKIEWICZ &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
8. EMIL WOJTYRA &#8211; UKS HULK
9. DANIEL JANUSZKIEWICZ - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. WALDEMAR PODOLSKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. JANUSZ PIECHOWSKI &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
12. ROBERT ŁĘPACKI &#8211; N.Z.
13. KAROL KOT &#8211; PACO LUBLIN
14. PIOTR CHYŁA &#8211; PACO LUBLIN

KAT. 78KG
1. ZBIGNIEW CHMIELEWSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
2. RAFAŁ BUDZOWSKI - ZŁOTY LEW LĘBORK
3. SEBASTIAN WINIARSKI &#8211; DYNAMIC GYM LUBLIN
4. MACIEJ STELMASZCZYK &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
5. TOMASZ PIOTROWICZ &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
6. ŁUKASZ DRAPSIAK &#8211; PACO LUBLIN
7. PAWEŁ GOMOLA &#8211; WISŁA
8. PIOTR SZCZERBA &#8211; SOKÓŁ KONIECPOL
9. MICHAŁ ROSIŃSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
10. ADRIAN SZYMCZUK &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
11. ŁUKASZ ANDRZEJEWSKI &#8211; WISŁA
12. PATRYK SZYMANIAK &#8211; UKS HULK
13. MARIUSZ CHODYNA &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
14. STANISŁAW MACIEJEWSKI &#8211; N.Z.

KAT. 70KG
1. PIOTR BARTOSIEWICZ &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
2. PIOTR KAJSTURA - MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. ARTUR OLBRYŚ &#8211; N.Z.
4. DARIUSZ GROCH &#8211; WIKING NISKO
5. PAWEŁ SZEWCZAK &#8211; PACO LUBLIN
6. KONRAD KRAWCZUK &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
7. MICHAŁ GOŁUCH &#8211; ZŁOTY SMOK KIELCE
8. MARCIN HERDZIK &#8211; WIKING NISKO
9. KAMIL TYĆKOWSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
10. MICHAŁ TYĆKOWSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
11. RAFAŁ SAPIERZYŃSKI &#8211; N.Z.
12. GRZEGORZ CHYŁA &#8211; PACO LUBLIN
13. MICHAŁ KAPŁAN &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
14. MICHAŁ ŻEBROŃ &#8211; N.Z.
15. MARCIN KRZYŻANIAK &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
16. PIOTR KURYŁO &#8211; ATP AUGUSTÓW
17. KAMIL KRYŃSKI &#8211; UKS HULK

KAT. 63KG
1. CHRYSTIAN RIEGER - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MAREK PACHLA &#8211; WIKING NISKO
3. MATEUSZ WYRWA &#8211; WIKING NISKO
4. DAWID BARTOSIEWICZ &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. TOMASZ SZEWCZYK &#8211; POSIR
6. TOMASZ RUCZ &#8211; SYNTRAX
7. RAFAŁ FIOŁEK &#8211; SZAKI ŻARY
8. MATEUSZ KWIATKOWSKI &#8211; TYTAN JAWORZNO
9. JAROSŁAW POTACZAŁA &#8211; ZŁOTY LEW LĘBORK
10. MATEUSZ CIWIŃSKI &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. JAKUB KAPŁAN &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
12. ŁUKASZ DROZD - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
13. DAWID GROCH &#8211; WIKING NISKO
14. ADAM GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
15. ADRIAN KOWAL &#8211; WIKING NISKO
16. KRZYSZTOF PENC &#8211; WIKING NISKO
17. ROBERT PSTRĄGOWSKI &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA

---------------------------------------------------------------------

LEWA RĘKA KOBIETY

KAT. +60KG
1. BEATA KUTNIK &#8211; PACO LUBLIN
2. KATARZYNA BANACH &#8211; UKS16 KOSZALIN
3. KAROLINA SZAFRAN &#8211; UKS16 KOSZALIN
4. ANNA PIEKARSKA &#8211; FORMA WOŁOMIN
5. AGNIESZKA CZERWONKA &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
6. ALEKSANDRA LEWANDOWSKA &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
7. SYLWIA MADEJSKA &#8211; UKS16 KOSZALIN
8. KAROLINA FLIS &#8211; UKS16 KOSZALIN

KAT. 60KG
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA &#8211; OSTRY STRZEGOM
2. MONIKA CZERWONKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KAMILA KULESZA &#8211; UKS16 KOSZALIN

KAT. 54KG
1. MAGDALENA GUTTETER - ZŁOTY TUR ZŁOTY TUR GDYNIA
2. ALEKSANDRA WOLAK &#8211; UKS16 KOSZALIN
3. MILENA SNOCH &#8211; UKS16 KOSZALIN
4. IZABELA CHUDYCKA &#8211; UKS16 KOSZALIN
5. DARIA KOWANDA &#8211; UKS16 KOSZALIN
6. AGNIESZKA PRASOL &#8211; UKS16 KOSZALIN
7. MAGDALENA CHECHELSKA &#8211; MCKIS TYTAN JAWORZNO

---------------------------------------------------------------------

JUNIORZY

PRAWA RĘKA MĘŻCZYŹNI

KAT. +78KG
1. LUCJAN FUDAŁA - MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. EMIL WOJTYRA &#8211; UKS HALK
3. BARTOSZ RACZYŃSKI &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ADAM WOŁYNKIEWICZ &#8211; POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
5. ADAM WOŹNIAK &#8211; N.Z.
6. RADOSŁAW JANUSZKIEWICZ - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO

KAT. 78KG
1. SEBASTIAN WINIARSKI &#8211; DYNAMIC GYM LUBLIN
2. TOMASZ PIOTROWICZ - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. PAWEŁ GOMOLA &#8211; WISŁA
4. ADRIAN SZYMCZAK &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
5. PAWEŁ NEROJ &#8211; POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
6. KAROL BRODA &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
7. PAWEŁ ZAWADZKI &#8211; FORMA WOŁOMIN
8. PATRYK SZYMANIAK &#8211; UKS HULK
9. MARCIN WILCZAK &#8211; POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
10. KONRAD ROMANOWSKI &#8211; SZAKI ŻARY

KAT. 70KG
1. KONRAD KRAWCZUK - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MARCIN HERDZIK &#8211; WIKING NISKO
3. MICHAŁ KAPŁAN - ZŁOTY TUR GDYNIA
4. PAWEŁ KOKOT &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. DAWID GRACZYK - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. KAMIL PRZEDBORA &#8211; POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
7. MICHAŁ TYĆKOWSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
8. KAMIL TYĆKOWSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
9. KAMIL KRYŃSKI &#8211; UKS HULK
10. SYLWEK KUTNIK &#8211; PACO LUBLIN
11. MARCIN KRZYŻANIAK &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
12. ŁUKASZ PIECHNA &#8211; POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
13. RAFAŁ GWARA &#8211; FORMA WOŁOMIN
14. JAKUB BUDZIAŁKOWSKI &#8211; UKS16 KOSZALIN
15. PRZEMEK CHOMICZ &#8211; UKS16 KOSZALIN

KAT. 63KG
1. CHRYSTIAN RIEGER - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MATEUSZ WYRWA - NISKO
3. KRZYSZTOF PENC &#8211; WIKING NISKO
4. JAKUB KAPŁAN &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
5. ŁUKASZ DROZD &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. ADAM GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. ŁUKASZ BEWICZ &#8211; N.Z.
8. DARIUSZ KRAMP &#8211; ZŁOTY LEW LĘBORK

KAT. 57KG
1. DAWID GROCH &#8211; WIKING NISKO
2. ADRIAN KOWAL &#8211; WIKING NISKO
3. MATEUSZ CIWIŃSKI &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ŁUKASZ SNOCH &#8211; UKS16 KOSZALIN
5. ROBERT PSTRĄGOWSKI &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
6. ROBERT GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. ŁUKASZ GŁOWACKI &#8211; ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
8. MATEUSZ GARDZIEL - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
9. KRZYSZTOF ŁĄCKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. ROBERT PECZYŃSKI &#8211; UKS16 KOSZALIN

---------------------------------------------------------------------

PRAWA RĘKA KOBIETY

KAT. +57KG
1. MAŁGORZATA OSTROWSKA &#8211; OSTRY STRZEGOM
2. MONIKA CZERWONKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. KAROLINA SZAFRAN &#8211; UKS16 KOSZALIN
4. ALEKSANDRA LEWANDOWSKA &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
5. SYLWIA MADEJSKA &#8211; UKS16 KOSZALIN
6. KAROLINA FLIS &#8211; UKS16 KOSZALIN

KAT. 57KG
1. WALENTYNA ZAKLICKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. ALEKSANDRA ZWOLAK &#8211; UKS16 KOSZALIN
3. KAMILA KULESZA &#8211; UKS16 KOSZALIN

KAT. 52KG
1. MAGDALENA GUTTETER - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. DARIA KOWANDA &#8211; UKS16 KOSZALIN
3. MILENA SNOCH &#8211; UKS16 KOSZALIN
4. MAGDALENA CHECHELSKA &#8211; MCKIS JAWORZNO
5. KAMILA BEREJEWSKA &#8211; PACO LUBLIN
6. IZABELA CHUDYCKA &#8211; UKS16 KOSZALIN
7. KATARZYNA GRZEŚKOWIAK &#8211; UKS16 KOSZALIN

---------------------------------------------------------------------

LEWA RĘKA MĘŻCZYŹNI

KAT. +78KG
1. LUCJAN FUDAŁA - MCKIS TYTAN JAWORZNO
2. BARTOSZ RACZYŃSKI &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. EMIL WOJTYRA &#8211; UKS HALK
4. RADOSŁAW JANUSZKIEWICZ &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
5. ADAM WOŁYNKIEWICZ &#8211; POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
6. ADAM WOŹNIAK &#8211; N.Z.

KAT. 78KG
1. SEBASTIAN WINIARSKI &#8211; DYNAMIC GYM LUBLIN
2. TOMASZ PIOTROWICZ - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. PAWEŁ GOMOLA - WISŁA
4. ADRIAN SZYMCZUK &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
5. PATRYK SZYMANIAK &#8211; UKS HULK
6. MARCIN WILCZAK &#8211; POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
7. KAROL BRODA &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
8. PAWEŁ ZAWADZKI &#8211; FORMA WOŁOMIN
9. KONRAD ROMANOWSKI &#8211; SZAKI ŻARY

KAT. 70KG
1. KONRAD KRAWCZUK - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. MICHAŁ KAPŁAN - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. PAWEŁ KOKOT &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. MARCIN HERDZIK &#8211; WIKING NISKO
5. KAMIL TYĆKOWSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
6. ŁUKASZ PIECHNA &#8211; POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
7. MICHAŁ TYĆKOWSKI &#8211; ARMFIGHT PIASECZNO
8. KAMIL KRYŃSKI &#8211; UKS HULK
9. MARCIN KRZYŻANIAK &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
10. DAWID GRACZYK &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
11. KAMIL PRZEDBORA &#8211; POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI
12. JAKUB BUDZIAŁKOWSKI &#8211; UKS16 KOSZALIN
13. PRZEMYSŁAW CHOMICZ &#8211; UKS16 KOSZALIN

KAT. 63KG
1. CHRYSTIAN RIEGER - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. DAWID BARTOSIEWICZ - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
3. MATEUSZ WYRWA &#8211; WIKING NISKO
4. KRZYSZTOF PENC &#8211; WIKING NISKO
5. ŁUKASZ DROZD - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
6. ADAM GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. DARIUSZ KRAMP &#8211; ZŁOTY LEW LĘBORK
8. ŁUKASZ BEWICZ &#8211; N.Z.
9. JAKUB KAPŁAN &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA

KAT. 57KG
1. DAWID GROCH &#8211; WIKING NISKO
2. ROBERT PSTRĄGOWSKI - ZŁOTY TUR GDYNIA
3. MATEUSZ CIWIŃSKI &#8211; ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
4. ŁUKASZ SNOCH &#8211; UKS16 KOSZALIN
5. ADRIAN KOWAL &#8211; WIKING NISKO
6. ROBERT GURAZDA - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
7. ŁUKASZ GŁOWACKI &#8211; ŻELAZNA PIĘŚĆ INOWROCŁAW
8. MATEUSZ GARDZIEL - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
9. KRZYSZTOF ŁĄCKI - ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO
10. ROBERT PECZYŃSKI &#8211; UKS16 KOSZALIN

---------------------------------------------------------------------

LEWA RĘKA KOBIETY

KAT. +57KG
1. KAROLINA SZAFRAN &#8211; UKS16 KOSZALIN
2. MAŁGORZATA OSTROWSKA &#8211; OSTRY STRZEGOM
3. ALEKSANDRA LEWANDOWSKA - ZŁOTY TUR GDYNIA
4. MONIKA CZERWONKA &#8211; ZŁOTY TUR GDYNIA
5. SYLWIA MADEJSKA &#8211; UKS16 KOSZALIN
6. KAROLINA FLIS &#8211; UKS16 KOSZALIN

KAT. 57KG
1. ALEKSANDRA ZWOLAK &#8211; UKS16 KOSZALIN
2. KAMILA KULESZA &#8211; UKS16 KOSZALIN
3. WALENTYNA ZAKLICKA - ZŁOTY TUR GDYNIA

KAT. 52KG
1. MAGDALENA GUTTETER - ZŁOTY TUR GDYNIA
2. KAMILLA BEREJEWSKA &#8211; PACO LUBLIN
3. MILENA SNOCH &#8211; UKS16 KOSZALIN
4. DARIA KOWANDA &#8211; UKS16 KOSZALIN
5. MAGDALENA CHECHELSKA &#8211; MCKIS JAWORZNO
6. IZABELA CHUDYCKA &#8211; UKS16 KOSZALIN
7. KATARZYNA GRZEŚKOWIAK &#8211; UKS16 KOSZALIN
źrydło http://www.armpower.net/index.php?page=info&sid=26 
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 15 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2999
Dobra robota... wyreczyłes mnie


Jak widac po wynikach obsada byla silna i uczestnikow jak i uczestniczek nie brakowalo!! UKS 16 Koszalin w kobietach to wymiata normalnie, a jakie ladne sa te dziewczyny.... ehhh

pozdro

Zmieniony przez - IRON MAN19 w dniu 2006-01-05 01:51:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

titan fury nxg+