SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297410

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 1353 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105808
ok dzięki, łap sogacza szefie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
1. Przysiad 5s
2. Wiosło 20/25/30/35/40 - Nie wiem czy nie za szeroki rozstaw i zmniejszyć go bo mi bardzo niewygodnie przy nim (a dałem taki żeby jak najbardziej najszersze atakować)
3. military press - tył 4s 27,5kg i bok 5s 30kg
4. Uginanie z oparciem o ścianę 3s 25kg, 4s 25kg 5s 20kg
5. Russian twist 5s 8,75kg



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 791
Cześć, ważę aktualnie ok 70kg przy 178cm wzrostu. Chcę zacząć ćwiczyć, kupiłem sobie gryf i talerze, w niedługim czasie zrobię jakąś prowizoryczną ławeczke. Jak wyglądają cwiczenia bez diety? Nie mam tu na mysli jedzenia wszystkiego jak leci, ale po prostu jedzenie dość zdrowo(nie smażę, jem mało słodyczy, piję wodę, dużo mięsa, owoców i warzyw ) bez ostrego wjeżdżania na mase? Po prostu jedzenie swojego zapotrzebowania kalorycznego bez zbytnich nadwyżek + ćwiczenia siłowe i ewentualnie jakieś aeroby od czasu do czasu. Jak to wyjdzie? Pozostałości tłuszczu np na brzuchu z czasem zamienią się ladnie w miesnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Takie zmiany w diecie powinny wystarczyć.Nie ma potrzeby liczenia każdej kcal przy tym stażu.

Ale tłuszczu w mięśnie nie zamienisz.Nie ma takiej szansy

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 791
Czyli ogólnie nie stracę czasu? Bo już mnie straszyli że jak nie będe dawał ostrej nadwyżki to nawet nie mam co zaczynać ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Jako pozostalosć po torbielu boli mnie teraz czasem kostka i jest lekko napuchnięta. Czy przy cwiczeniach powinnam ją jakoś usztywniać czy coś w tym stylu?

-pytanie od mojej dziewczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
vixen3
Jako pozostalosć po torbielu boli mnie teraz czasem kostka i jest lekko napuchnięta. Czy przy cwiczeniach powinnam ją jakoś usztywniać czy coś w tym stylu?

-pytanie od mojej dziewczyny


Z tym tylko do lekarza żeby ocenił mobilność kostki wówczas zaleci czy usztywiać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Witam
Oto kolejna porcja filmików ;) Przy pompkach tricepsowych nie wiele widać, ale na następnym treningu obiecuję, że będzie lepiej ;)





















Z góry dzieki za ocene ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
zerknę na filmy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1005
Ostatnio chodząc na siłownie czułem się taki trochę niedotrenowany więc od pewnego czasu zacząłem robić normalny trening a potem coś w rodzaju drop-setów czyli np. normalne 4 ćwiczenia na klatke, a pod koniec treningu robiłem wyciskanie na maszynie tak, żeby potem nie móc nawet podnieść butelki z wodą. Czy to co robie jest totalną głupotą czy moge to stosować? Oczywiści zwiększam ciężary w treningu roboczym itd, ale lubie się w ten sposób "dobić". Z góry dzięki za odpowiedź!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium