SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297021

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Spróbuj wyciskać 120 kg x 8/10, powinno to poprawić wygląd klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1271
chodzi mi glownie o klatke cwicze całe ciało jeżeli cie to interesuje 184/80kg bf z 8-9% jestem pocięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Załóż osobny temat, albo- zamiast tego, co byłoby lepszym rozwiązaniem- zacznij po prostu robić jakieś fbw z podwieszonych, gdzie klatkę będziesz ćwiczył wyciskaniami (i/lub rozpiętkami/dipsami) 3 x w tygodniu, żeby pójść siłowo do przodu, bo to jest na tym etapie chyba najważniejsze. Przyrost siły b. szybki pociągnie masę, jeśli dieta będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
Pandarek, mozemy dokonczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
Panie Darku, czy mógłby Pan jakos naprowadzic mnie i ewentualnie poprawić to co pisze?

Jestem po dlugotrwalej redukcji. Zaczalem od niej poniewaz bylem tlusta swinia. Zdjecia na profilu. Zszedlem obecnie do sylwetki jaka na tym etapie mnie satysfakcjonuje. Dosc estetyczna, 9-10% bf.

Redu skonczylem na 1900kcal. Przeprowadzilem reverse po 100kcal na tyg i osiagnalem teraz pulap 2700 jako utrzymanie i dodalem 300kcal. W ten sposob mam 3000kcal przy 65kg i 173cm wzrostu.

Nadchodza wakacje. To jakies 3 miesiace. Czy poswiecic caly ten okres na cykl masowy jak planowalem, czy jest jakis sposob na zachowanie niskiego bf?

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
karolekuba
mysle ze rozrozniam :) nie dokladac i cwiczyc az dam rade zrobic pelne serie, czy odjac ciezar zebym mogl je w pelni wykonac? poza tym jesli nie odejmowac to troche treningow minie zanim zdobęde na tyle sily aby na tym ciezarze zrobic cale 5 seri



Jeżeli nie możesz na triceps zrobić "pełnych serii", to znaczy nie dajesz rady wykonać zakładanej ilości POWTÓRZEŃ, a nie serii, to albo przestań robić wersję objętościową, albo zmniejsz ciężar, albo zmniejsz zakres powtórzeń. Twój wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
PoGGromca
Panie Darku, czy mógłby Pan jakos naprowadzic mnie i ewentualnie poprawić to co pisze?

Jestem po dlugotrwalej redukcji. Zaczalem od niej poniewaz bylem tlusta swinia. Zdjecia na profilu. Zszedlem obecnie do sylwetki jaka na tym etapie mnie satysfakcjonuje. Dosc estetyczna, 9-10% bf.

Redu skonczylem na 1900kcal. Przeprowadzilem reverse po 100kcal na tyg i osiagnalem teraz pulap 2700 jako utrzymanie i dodalem 300kcal. W ten sposob mam 3000kcal przy 65kg i 173cm wzrostu.

Nadchodza wakacje. To jakies 3 miesiace. Czy poswiecic caly ten okres na cykl masowy jak planowalem, czy jest jakis sposob na zachowanie niskiego bf?


Mała nadwyżka kcal i wolne przyrosty. To jest rób góra 1 kg masy na miesiąc; jeśli idzie szybciej, to obetnij kcal/dodaj więcej ćwiczeń, żeby podbić zużycie kcal.
Z masówką jest trochę jak z żabą wrzuconą do garnka z wodą. Jak podgrzewa się wodę powoli, to żaba się ugotuje żywcem, zanim się zorientuje. Zazwyczaj ludzie się zalewają, bo nie widzą ile tłuszczu im wpada i za każdym razem jak się widzi na wadze 1 kg więcej, to jest się przekonanym, że wpadły same mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 831
i jeszcze nie dostalem odpowiedzi co zrobic gdy nie dam rady dolozyc na nastepny trening ciezaru. obnizyc ciezar i znow dochodzic do maksow czy cwiczyc z maksymalnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dostałeś odpowiedź....

Pandarek
(...)
Nie dokładać.
(..)]


+ nie będę szukał kolejnych fragmentów, ale wyraźnie napisałem Ci, że w izolacjach nie robi się typowej progresji, jak w przypadku np. przysiadów czy mc.

To jest dział dla początkujących, jeżeli chodzi o wiedzę i staż treningowy, a nie początkujących, jeśli chodzi o zdolność czytania i pisania. Proszę nie mylić tych dwóch kwestii.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2015-04-06 12:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
Pandarek
PoGGromca
Panie Darku, czy mógłby Pan jakos naprowadzic mnie i ewentualnie poprawić to co pisze?

Jestem po dlugotrwalej redukcji. Zaczalem od niej poniewaz bylem tlusta swinia. Zdjecia na profilu. Zszedlem obecnie do sylwetki jaka na tym etapie mnie satysfakcjonuje. Dosc estetyczna, 9-10% bf.

Redu skonczylem na 1900kcal. Przeprowadzilem reverse po 100kcal na tyg i osiagnalem teraz pulap 2700 jako utrzymanie i dodalem 300kcal. W ten sposob mam 3000kcal przy 65kg i 173cm wzrostu.

Nadchodza wakacje. To jakies 3 miesiace. Czy poswiecic caly ten okres na cykl masowy jak planowalem, czy jest jakis sposob na zachowanie niskiego bf?


Mała nadwyżka kcal i wolne przyrosty. To jest rób góra 1 kg masy na miesiąc; jeśli idzie szybciej, to obetnij kcal/dodaj więcej ćwiczeń, żeby podbić zużycie kcal.
Z masówką jest trochę jak z żabą wrzuconą do garnka z wodą. Jak podgrzewa się wodę powoli, to żaba się ugotuje żywcem, zanim się zorientuje. Zazwyczaj ludzie się zalewają, bo nie widzą ile tłuszczu im wpada i za każdym razem jak się widzi na wadze 1 kg więcej, to jest się przekonanym, że wpadły same mięśnie.


Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że trzymanie interwałów mi w tym pomoże? Chcę jednak je skrócić, ew. zmniejszyć intensywność ponieważ gdy będę chciał przejść na redukcję, chcę mieć jeszcze jakiś zapas czegoś co będę mógł zrobić zamiast obcinać znów kalorie.
Sądzę, że 2 20-minutowe sesje tygodniowo o bardzo wysokiej intensywności będą wystarczające?

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium