SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
na mój chłopski rozum - zgadzam się z powyższym. Ja bym dodał jeszcze typ pracy (jest różnica pomiędzy informatykiem a pracownikiem fizycznym, uprawiane sporty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3678
A wiec czy np ćwiczenia z wolnym ciężarem ilość powt 6-8 przerwy miedzy sseriami 60-90 sekund będą dobre w każdym treningu podczas redukcji ? celem jest zachowanie jaknajwiekszej ilości mięśni a spalenie tłuszczu , cwiczenia poprawnie technicznie wykonywane , a po takim treningu aeroby odrazu czy taki sposób myślenia jest dobry ?

Rafis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 446 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20352
jak zwykle znalazłem sprzeczne informacje. Czy najpierw robić duże ciężary w seriach i małą ilość powtórzeń a potem mniejsze ciężary i dużo powtórzeń czy odwrotnie? I dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3333
Pandarek
chudszy
Czy brak rosnących partii mięśni może być spowodowany niedopiętą dietą?


Proponuję, żebyś zaczął myśleć i przestał spamować. Serio- bazuję moją opinię na poziomie Twoich pytań w tym wątku jak i w pojedynczych pytaniach.



Proponuję (przecinek, jakie to logiczne) żebyś zaprzestał się czepiać i przestał pisać nie na temat. Serio (myślnik) - bazuję moją opinię na poziomie twojej wypowiedzi.


A tak na poważnie, @rion10 mógłbyś odpisać, bo co niektórzy się czepiają a może to pytanie za ciężkie do odpowiedzi? Widać nie można chcieć się czegoś dowiedzieć.

Dbaj o ciało tak, by twoja dusza chciała w nim mieszkać.

4 Maj 2013.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 629
chudszy
Pandarek
chudszy
Czy brak rosnących partii mięśni może być spowodowany niedopiętą dietą?


Proponuję, żebyś zaczął myśleć i przestał spamować. Serio- bazuję moją opinię na poziomie Twoich pytań w tym wątku jak i w pojedynczych pytaniach.



Proponuję (przecinek, jakie to logiczne) żebyś zaprzestał się czepiać i przestał pisać nie na temat. Serio (myślnik) - bazuję moją opinię na poziomie twojej wypowiedzi.


A tak na poważnie, @rion10 mógłbyś odpisać, bo co niektórzy się czepiają a może to pytanie za ciężkie do odpowiedzi? Widać nie można chcieć się czegoś dowiedzieć.




Może to być spowodowane niedopiętą dietą, nawet jest to bardzo prawdopodobne, jeżeli jesteś ekto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
flash616
jak zwykle znalazłem sprzeczne informacje. Czy najpierw robić duże ciężary w seriach i małą ilość powtórzeń a potem mniejsze ciężary i dużo powtórzeń czy odwrotnie? I dlaczego?


Każdą metodę powinieneś wypróbować na drodze periodyzacji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rafall
A wiec czy np ćwiczenia z wolnym ciężarem ilość powt 6-8 przerwy miedzy sseriami 60-90 sekund będą dobre w każdym treningu podczas redukcji ? celem jest zachowanie jaknajwiekszej ilości mięśni a spalenie tłuszczu , cwiczenia poprawnie technicznie wykonywane , a po takim treningu aeroby odrazu czy taki sposób myślenia jest dobry ?


Tak.

Na redukcji Twoim celem jest utrzymanie siły.
Siłę utrzymasz używając dużych ciężarów.

Wtedy organizm nie pozbywa się tkanki mięśniowej,bo chce przygotować się na kolejny trening i sprostać wszystkim zadaniom ( w dużym uproszczeniu).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
chudszy
Czy brak rosnących partii mięśni może być spowodowany niedopiętą dietą?


Zacznij używać wyszukiwarki.
Czytaj,czytaj i jeszcze raz czytaj,bo poziom Twoich pytań sięga parkietu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7074
Pandarek

Wygląda to DUŻO lepiej. Głębokość ok, krzywizna pleców lepiej, chociaż nadal jest ciut za duży łuk momentami. Nie wiem jak wygląda praca kolan i ułożenie stóp, ale mam wrażenie, że stopy są równoległe. Spróbuj dać palce nieco bardziej na zewnątrz i starać się schodząc w dół rozpychać kolana na boki.


Dzięki. Jak było ze stopami szerze mówiąc nie pamiętam, bo nie zwracałem na to uwagi - jednak bardzo prawdopodobne że były ustawione równolegle (lub prawie równolegle), tak jak piszesz. Od siebie dodam, że mniejsze wykrzywienie kręgosłupa spowodowane jest u mnie o wiele większą pracą brzucha. Jeszcze raz dziękuję za porady.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium