SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
nie oceniamy tu planów ale jak bym miał iść na siłownię i zrobić 3 lub 2 serie ćwiczenia to nawet bym nie szedł bo 3 seriami to bym klatki nawet nie rozgrzał a co dopiero ją przetrenować a nie mówię już o grzbiecie czy nogach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2039
tak więc dodać po serii dodatkowo ? skorzystałem z gotowego planu podanego na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
śniadanie na redukcji zawierać ma węglowodany czy lepiej umieścić je okołotreningowo? Trening około godziny 15

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
demon9705
tak więc dodać po serii dodatkowo ? skorzystałem z gotowego planu podanego na forum.


spokojnie dwie możesz dołożyć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
kulturysta94
śniadanie na redukcji zawierać ma węglowodany czy lepiej umieścić je okołotreningowo? Trening około godziny 15


to zależy od diety jaką przyjąłeś na redukcji

Ps masz cały dział odżywianie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2039
rion to dlaczego tu pisze ze tylko tyle ?
https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

kolega mi pisze aby zrobił tak;
pierwsza seria przysiad bez obciazenia
druga seria okolo 20 kg przysiad
i na trzeciej serii dac cala epa na przysiad czy tak robic czy lepiej od 1 seri zaczac cwiczyc z ciezarem ?

Zmieniony przez - demon9705 w dniu 2013-12-06 12:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
bo to jest plan dla osób, które nie miały nigdy styczności z siłownią i w dodatku na maks 2-3 tygodnie treningów. Tak na prawdę taki trening powinien zająć jakieś 25 minut . W każdym ćwiczeniu te 2-3 serie są seriami roboczymi czyli tymi ostatnimi a spokojnie możesz robić ze 2 serie jeszcze wcześniej wchodzące żeby dogrzać mięsień. Poza tym jak sam zuważyłeś taka ilość serii nie jest już dla Ciebie wyzwaniem. Choć "zakwasy" nie są wyznacznikiem dobrego treningu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
nie rozumiem co napisałeś w ostatnim zdaniu z tym przysiadem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2039
zrobiłem dziś na nogi 5 serii, na klate i plecy po 4 serie oraz na barki i bica trica po 3 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3426
jestem po około 3 miechach masowki i chce zmienić plan , ostatnio robiony to push,pull z rocznego planu riona , obwody urosły prawidłowo w pasie się nie zalałem, czy dobrym p[omysłem w tym momencie byłoby np. przejście na góra/dół split z partią 2 razy w tyg by nadal częściej uderzać miesięń ? Myślałem również o podziale na heavy/light gdzie w hight stosował bym zakres 3-5 serii i 3-6 powtórzeń z asekuracjami a w light 3-4 serie powt 8-12 ? jak myślicie ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium