SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@@ DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA !!! @@@@@@

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2291
Wyciskanie wąsko z flarowaniem łokci na boki

czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda to ćwiczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
w rampie z założenia nie robisz serii tym samym ciężarem, dochodzi do maksa danego dnia na danej liczbie powt i kończysz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Swiety69
Wyciskanie wąsko z flarowaniem łokci na boki

czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda to ćwiczenie?


to jest wyciskanie leżąc z łokciami prowadzonym na boki w wąskim chwycie czyli na szerokość barków lub wężej jeśli pozwalają Ci nadgarstki na taki rucg

to nie jest ćwiczenie klatkowe ale tricepsowe

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2291
a czy masz może jakiś film z tym ćwiczeniem? ciężko mi go wyobrazić a na yt szukałem i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
rion10
w rampie z założenia nie robisz serii tym samym ciężarem, dochodzi do maksa danego dnia na danej liczbie powt i kończysz


Tak napisałem- druga wersja to nie jest rampa, tylko 2 serie docelowe. Nie jest to bez sensu, ale nie jest to rampa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1573
Panowie, trening poszedł mi słabo, a to za sprawą lewej ręki, która była strasznie, ale to strasznie słaba. Chociażby wyciskanie leżąc, prawa ręka nic przy 6 powtórzeniu, a lewa lata jak oszalała, nie wiem co jest grane.
Zawsze dość mocno miałem silniejszą prawą, ale dzisiaj było tak widać tą dysproporcję, że nie mogłem poprawnie wykonać żadnego ćwiczenia na klatkę ...
Jak wzmocnić tą lewą? Po prostu ucieka już po szóstym powtórzeniu, gdzie prawa ani nie drgnie, a jest to o tyle niebezpieczne, że robię hantlami i lewa ucieka tak, że w razie czego hantla spada mi na głowę...

Zmieniony przez - Emenef w dniu 2013-02-16 14:22:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Pandarek
rion10
w rampie z założenia nie robisz serii tym samym ciężarem, dochodzi do maksa danego dnia na danej liczbie powt i kończysz


Tak napisałem- druga wersja to nie jest rampa, tylko 2 serie docelowe. Nie jest to bez sensu, ale nie jest to rampa.


a widzisz przeoczyłem co nie zmienia faktu, że miałeś rację

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
Emenef
Panowie, trening poszedł mi słabo, a to za sprawą lewej ręki, która była strasznie, ale to strasznie słaba. Chociażby wyciskanie leżąc, prawa ręka nic przy 6 powtórzeniu, a lewa lata jak oszalała, nie wiem co jest grane.
Zawsze dość mocno miałem silniejszą prawą, ale dzisiaj było tak widać tą dysproporcję, że nie mogłem poprawnie wykonać żadnego ćwiczenia na klatkę ...
Jak wzmocnić tą lewą? Po prostu ucieka już po szóstym powtórzeniu, gdzie prawa ani nie drgnie, a jest to o tyle niebezpieczne, że robię hantlami i lewa ucieka tak, że w razie czego hantla spada mi na głowę...

Zmieniony przez - Emenef w dniu 2013-02-16 14:22:20


musisz ostrożnie podchodzić do każdego ćwiczenie, w którym obie ręce pracują niezależnie i z czasem słabsza ręka przyzwyczai się, wszystkie mięśnie biorące udział w ćwiczeniu się wzmocnią i przede wszystkim ciał nauczy się w maksymalny sposób kontrolować poszczególne ruchy.
Żeby nie przyszło Ci do głowy wykonywanie jakichś ćwiczeń tylko na jedną rękę bo to wzmoże dysproporcje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5211
Jestem pierdoła i nie mogę sobie poradzić z okrojeniem filmiku.
Średnio widać, ale łap -

. Tutaj wersja na prostych nogach. Sztanga mogłaby być niżej i 'pracuje' na tym :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
Witam!
Zrobiłem sobie wyciąg narazie tylko górny. I mam takie pytanie. Przy ćwiczeniach np pleców czuje tylko prace mięśni lewej strony pleców. Co to może być? To przez to że mam słabszą lewą strone? (jestem praworęczny także więcej robię prawą stroną) Bo raczej nierówno rozłożone obciążenie to nie bo jak wiadomo cały ciężar przechodzi na linke więc się wyrównuje. Ale już np przy tricepsach czuję obydwa prawie, że tak samo. W czym może być problem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Jesteś KOZAK ! ?

WHEY premium