SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@@ DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA !!! @@@@@@

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231728

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777504
Swiety69
rion10


tylko jakie zadanie ma spełniać bieganie ? bo jak nie chcesz stracić fajnego brzucha to odpowiednio zbilansuj dietę, a nie dokładaj biegania. Poza tym teraz jest najlepszy czas na budowanie masy, brzuch zasłonięty ubraniami na plażę nie chodzisz więc lekko bf może podskoczyć ale oczywiście w granicach przyzwoitości


Czyli trzymanie sie diety wystarczy żeby mnie nie zalało? No i oczywiscie treningi


trzymanie diety i trening na odpowiednim poziomie intensywności wystarczą, dieta jest najważniejsze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777504
Daniel2108
Dieta jest dopracowana już dawno. No właśnie chce robić 3 razy split w tygodniu plus dwa razy tajski boks, tylko nie wiem czy przy takich wynikach w podstawowych ćwiczeniach już pora by przejść na split :)


jak już etap planów całościowych masz za sobą to możesz śmiało przejść na trening dzielony

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19105
rion10
co do zejścia jak najniżej to jeśli pozwalają Ci barki to opuszczaj do samej klatki


Słyszałem kiedyś opinie żeby opuszczać sztangę do linii uszu, bo jest to zdrowsze dla stawów. Jak z tym jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777504
kierus
rion10
co do zejścia jak najniżej to jeśli pozwalają Ci barki to opuszczaj do samej klatki


Słyszałem kiedyś opinie żeby opuszczać sztangę do linii uszu, bo jest to zdrowsze dla stawów. Jak z tym jest?


najprawdopodobniej czytałeś i wyciskaniu zza karku, które na marginesie jest szkodliwe ale w skróconym rom jest zdecydowanie zdrowsze. Jeśli tylko stawy pozwalają Ci na pełny zakres ruchu to taki właśnie wykonujesz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1335

Obawiać się należy nie tych, którzy walczą, lecz tych, co unikają walki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 379 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2369
czy można ćwiczenia na brzuch w ACT robić na koniec treningu a nie na początek ? brzuch mam dobrze wyćwiczony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
altualnie cwicze planem antosa push,pull,leg przed nim traktora fbw 5x5 co teraz? planuje na tym planie co mi teraz doradzicie robic cykl na kecie mono
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2291
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
10 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 306
Witam, dopiero zaczynam przygody z siłownią, prosiłbym o ocenę techniki przysiadu i mc.
Przepraszam za słabą jakość, ale nagrywane było to komórką, w pomieszczeniu ze słabym oświetleniem.





Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

Jesteś KOZAK ! ?

WHEY premium