SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

... nowy letni połamany SPAM

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122067

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
noo Rogan 100% racji,
chociaż z drugiej strony wszyscy widzieli co Mercer zrobił z Sylvią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jac ty się kurfa zamknij pisde bo ci wyiebie kurfa szmato yebana makler




Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2013-07-18 22:31:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
tyle Ci powiem bullet !


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nawet nie wiecie jakbym chciał zobaczyć jakiegoś dobrego boksera w UFC. Niech biorą Fury'ego. W sumie fajne by było Ronda vs Mayweather Bo Honda już mu groziła

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
przecież ronda nawet double lega nie ma ,spokojnie by jej 1 p***e trzasnął i by był koniec walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Przecież w judo też są wejścia w nogi, czy to w dwie czy w jedną. Ale Ronda lubi typowo judocko obalać z klinczu przez biodro. Ciekawe co by kombinował jakby ho trzymała za łep w klinczu

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-07-19 00:11:22

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
ja myślę , że jednak by go poddać mogła .. Ronda i jej boks jest śmieszny ale no Floyd musiałby trafić w tym jednym odpowiednim momencie .. w tej sekundzie małej :P bo tak to by go obalić chciała nawet z klinczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no niestety,prawda jest taka,ze sam boks (ktorego jestem sporym fanem,podobnie jak Rogan ) swietnie sie sprawdza,jesli ktos podejmuje z toba walke na piesci. i w zasadzie tylko wtedy. zreszta znane powiedzonko sie tu klania:nie bij sie z bokserem na piesci,bo dostaniesz wpyerdol.

w kazdym innym przypadku jest w zasadzie...no moze nie bezwartosciowy,ale jego wartosc jest mala,bo kazdy ogarniety zapasnik,cienki jak barszcz w uderzaniu,bedzie trzymal dystans,nie da sie trafic i w odpowiednim momencie zwyczajnie obali i po wszystkiemu. bokser przed obaleniem sie juz nie obroni.

parterowiec ma o tyle trudniej,ze jesli nie ma ogarnietych zapasow,to moze miec problem ze sprowadzeniem walki na glebe,ale jesli mu sie uda(moze chocby pozorowac knockdown w stylu Werduma ),to rowniez po wszystkiemu. czyli w jego swiecie (gleba) bokser nie bedzie w stanie sie obronic,a w swiecie boksera (stojka) parterowiec chocby instynktownie jak najbardziej.

Oczywiscie mowie o przypadku,gdzie ktos jest dobry tylko i wylacznie w tej jednej,konkretnej plaszczyznie i reszty nie ogarnia W OGOLE,bo jak ktos ma boks tylko jako baze,a reszte tez ogarnia,no to wiadomo,ze inna bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Właśnie zastanawia mnie co jest kluczem do sukcesu. Czy świetne zapasy z dobrą stójką czy świetne uderzanie z dobrymi zapasami... bo parter na najwyższym poziomie z przeciętną stójką i zapasami to se można wsadzić.

Jeszcze jedno. Czytałem gdzieś chyba na bloodyelbow fajne wyjaśnienie dlaczego judoków dobrych mało jest w MMA. Bo taka tam kultura panuje (przynajmniej u niektórych) że jeśli się bić to właśnie na macie a zapaśnik z koledżu po prostu szuka skutecznych rozwiązań i zależy mu na byciu skutecznym ogólnie. I może to i prawda bo było słychać jak coś jakiś durny olimpijczyk w judo źle gada o MMA.
Wystarczy zobaczyć jak skuteczne są te wszystkie podcięcia. Jones je ładnie stosuje (i nie tylko on)

http://www.bloodyelbow.com/2012/3/6/2849075/ufc-144-judo-chop-akiyama-hits-some-sexy-judo-throws-on-jake-shields

A w ogóle wiecie że Drysdale wypadł z rozpiski?



Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-07-19 00:42:39

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Kluczem do sukcesu jest...

























ty się kurfa zamknij pisde bo ci wyiebie kurfa szmato yebana makler
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka pod MMA

Następny temat

100 najlepszych nokautów

WHEY premium