SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

,,Moszyn droga do 730kg w ts/570kg RAW/ MPJ s.31, AMP s.35

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54044

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Dzienniki treningowe dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Witam.
Mam na imię Łukasz. Mniej więcej od roku interesuję się trójbojem siłowym. Dotychczas w kwestii treningów błądziłem strasznie. Mam nadzieję, że teraz odrobinę się to poprawi. Niestety na razie treningi prowadzę bez trenera,ale daj Boże zmienię to w tym roku:). Na temat swojej sylwetki rozwodzić się nie będę, bo to nie jest moim celem. Interesuje mnie tylko realizacja założeń siłowych.
Podstawowe dane:
waga: kat 82,5 kg
wzrost: 180 cm
przysiad: 210 kg
wyciskanie leżąc: 115 kg
martwy ciąg: 227,5 kg
filmiki z AMP 2010










W trakcie przygotowań do kolejnych AMP chcę osiągnąć wynik 650 kg.
Mam nadzieję,że rozłoży się to mniej więcej tak:
przysiad: 250
wyciskanie: 150
martwy ciąg 250
Oczywiście są to tylko założenia. Co z tego wyjdzie, to czas pokaże.
Pierwsza faza treningowa będzie trwała 11 tygodni(czyli do połowy grudnia). Plan ma wyglądać tak:
Dzień pierwszy:
Siady
RAW: od 50%CM 3x3 (od 105kg) co tydzień +5kg
Sprzęt: od 65%CM 3x3 (od 135kg) co tydzień +5kg
Żurawie: 2x max (lub coś innego na dwójki)

ława jedynki w koszulce: 3x1

Dzień drugi:
Wyciskanie
ława RAW: od 70%CM 3x3 (od 80kg)co dwa tyg +5kg
dociski koszula(5cm,10cm) 4x3
wl(koszula) 3x1 co tydz +5kg
poręcze 3x4

Dzień trzeci:
ciągi:
RAW: od 60%CM 3x3 (od 140kg) co tydzień +5kg
Sprzęt: od 70%CM 3x3 (od 160kg)  co tydzień +5kg
dociąganie(kostium): od 75%CM 3x3 (od 170kg) co tydzień +5kg
Revers hypers: 2 x wg uznania

Tutaj raz jeszcze dziękuję Sene za pomoc z doborem treningu.

Suplementacja:
Xplode (BCAA Olimp) 2x 500g (10g dziennie)
CM 3 (Trec) (w dzień treningowy rano i po treningu po 4 kaps, w dzień nietreningowy rano i wieczorem po 4 kaps)
Muscle Serum x1 (i porcja przed treningiem)
Iso Plus 2x 500g
Vita-Min Olimp 2 razy (1 kapsuła Chela Min i 1 kapsułka Vita-Plex do śniadania)
Dojdzie jeszcze lada dzień beta-alanina którą będę przyjmowała w dawce 5-6 g dziennie.
Z mojej strony to już chyba wszystko:). Filmy będą się pojawiać z ciekawszych treningów.

Pozdrawiam:)


Zmieniony przez - Moszyn w dniu 2010-09-28 01:50:26

Zmieniony przez - Moszyn w dniu 2010-09-28 01:51:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Dzisiaj odbył się pierwszy trening. Wg mnie tragedia. Nie mogę dojść do siebie po przerwie(lipcu i sierpniu ze względu na pracę nie ćwiczyłem,a we wrześniu bardzo delikatnie). Za nic nie mogłem się ustawić przy siadach i było mi strasznie nie wygodnie. Co więcej pierwszy raz próbowałem wyciskać w koszuli i oprócz krwiaków nie dała mi nic. Nie byłem w stanie opuścić ciężaru do klatki mimo iż był w okolicach 110% CM. Muszę skupić się na dociskach i stopniowo pogłębiać z większym ciężarem,bo innej opcji chyba nie ma. Wyglądało to wszystko tak:
Czas trwania: ok 1,5h
przysiad RAW: 105- 3x3
przysiad w lekko zawiązanych bandażach(bardziej mnie wkur... niż pomagały,ale zrobiłem zgodnie z tymi założeniami treningowymi): 135- 3x3
wl w koszuli: 125x0, 125x0, 125x0

Dużo pracy z tą kataną mnie czeka.Ale będzie fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Pozdrawiam kolege z Poznania ;bardzo dobra decyzja o założeniu dziennika:)Przypomnij mi proszę bo gadaliśmy na AMPach na jakiej siłowni trenujesz?
Pozdro!

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Bartek, dziękuję bardzo:). Ja ćwiczę na siłowni w swoim akademiku na Winogradach, ale myślę nad tym,czy nie zmienić na jakąś lepszą(tzn taką gdzie trenuje więcej zawodników ts). A jak tam Twoje treningi?pozdrawiam Cię serdecznie:)

Zmieniony przez - Moszyn w dniu 2010-09-28 13:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Jestem

A może tak wszyscy razem pomyślimy o trenowaniu na jednej siłce
No i asekurantów miałabym normalnych i w grupie raźniej


A tak w ogóle to powodzenia Łukasz

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Ja buduje forme po wakacjach,chciałbym wystartować na Śląsku pod koniec listopada w ts,a 6 listopada jade na wl do Złotoryji.
Dobry pomysł ze wspolnymi treningami:),zwłaszcza przed jakimiś zawodami w sprzęcie,doskonale znam ten problem gdzie nie ma mnie ktoz związać czy pomóc ubrać kaszule.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
Ja jestem za.Powiedzcie tylko kiedy i gdzie:)

Bartek,a jakie masz plany na te zawody? Jest jakiś konkretny cel?

Zmieniony przez - Moszyn w dniu 2010-09-28 16:51:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Co istotne,to wystaruje RAW,może tylko w bandażach.I w kat.90 kg.heh.Generalnie skupiam się teraz na budowniu siły bezsprzętowej;cel powiadasz-stricte pod te zwody się nie przygotowuje,do konca roku chciałbym przekroczyć 650kg w ts RAW ale nie mam cisnienia na konkretny termin,chyba ,że wczesniej zaplanuje sobie przygotowania do jakiś zawodów.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7590
A skąd takie postanowienie,żeby startować RAW? Myślisz o startach w zawodach na przepisach innych federacji czy coś jeszcze innego?
Generalnie widzę,że sporo się pozmieniało. Zbiłeś wagę, pozbyłeś się sprzętu. Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia w nowych postanowieniach:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Starty w sprzęcie oczywiście,że planuje -ale większa siła raw ma przełożenie na tą w kaftanach i koszulkach.Waga się utrzymuje stała ,zbije co najwyżej 2 kg a to prawie nic;)Będę sledził dziennik i życzę szybkiego powrotu do formy:)

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja też służę pomocą chłopaki mogę związać,pomóc ściągnąć znaczy się założyć koszulkę i takie tam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masowo siłowy

Następny temat

przerwa

WHEY premium