SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

**Wszy po stole, ale w rzędzie, czyli po BANie za spamowanie w SPAMie!;-)**C/S**

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BLESSED_81 Pani Żelesiowa
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 677
Witam!
Wracając do tematu inspekcji pracy, zawsze można złożyć anonimowy telefoniczny donos na pracodawcę bez żadnych konsekwencji. Inspektorat pracy ma obowiązek wysłać kogoś do sprawdzenia owego donosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak mi się tylko coś nie będzie z kasą zgadzać to nie omieszkam

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
"zawsze można złożyć anonimowy telefoniczny donos na pracodawcę bez żadnych konsekwencji"

Taaak, anonimy, anonimy, anonimy. Czyli po prostu tchórzostwo, brak odwagi cywilnej. Uprzejmie donoszę, że ...... . Gratuluję.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
złożenie imiennego donosu na własnego szefa w robocie(oczywiscie jak są do tego podstawy)...
odwaga cywilna czy szczyt głupoty?

Niech mi Pan, Panie Pawle wybaczy ale uważam że to drugie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1025 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2631
Pracowników PIP obowiązuje tajemnica służbowa i nie mają prawa udostępnić nawet imienia osoby informującej o nieprawidłowościach.

Przystoi aby Ojczyzna droższa nam była niz my sami sobie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja generalnie mam to w d.... bo to robota dorywcza
ale gdyby mi na tej pracy zalezało to...mimo "anonimowości" i zapewnień o tym że nikt się nie dowie i tak pracodawcy niejednokrotnie wiedzą kto donos złożył...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja też szykuję paszkwila,ale do jednego z dyrektorów firmy w której pracuję.Z jego jednego działania wynika,że Kodeksu Pracy na oczy nie widział.W zwiazku z tym parę rzeczy chcę mu przypomnieć na piśmie.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja póki co odpuszczę,ale i tak będę mieć sprawe na oku

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
cze

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ano cześć

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mike Tyson

Następny temat

Film o Tysonie

WHEY premium