SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Twoja Chwila Prawdy 16 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 762878

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Z nogami jest lipa jeszcze, dopiero sie za nie zabralem na powaznie teraz i przedemna sporo pracy zeby nie odstawaly od gory.

Na docinke przyjdzie jeszcze czas Darku, wezme sie za to powoli w okolicach marca i postaram sie zobaczyc jak najnizej moge zjechac z tlusczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 179
Wcale nie jest mocno podlany to i kochy się lekko odznaczają.
A co może ma małe mięśnie proste brzucha?
Wg mnie w tej pozie najbardziej rzucają się w oczy.

Porady treningowe, dietetyczne i suplementacyjne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry za offtopic. Nie wiem czy sluchaliscie tego calego radio koksu, gdzie ten drugi koles, juz nie pamietam jak sie nazywa, wspomnial o dopinu. Raz wspomnial ze 100 tab anavaru stoi 800-1000zl inaczej ma sie wyj e b k e ale to juz nie o to chodzi. Potem byla kwestia odbloku ktorej oczywiscie nie dokonczyl tylko prawie ze wysmial sie z polakow i powiedzial ze "niech robia jak robia..". Kwestia tego ze niby nie uzywa sie clomidu nolvy hcg na odblok, komentujac to ze idzie to po najmniejszych kosztach i linii oporu i urwal madrala temat. Wie ktos moze o co mu biegalo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://soundcloud.com/radiokoksu/radiokoksu-14


od 35 minuty, wie ktos o co biega?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry od 32 minuty, nie moge edytowac? sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Tam większość dużych gości kuje non stop, znajomy dwa lata siedział w stanach, mowił, co każdy bardziej dogrzany koleś to non stop na towarze, większość to tacy crazole, dużo gości co tam trenuje ma ciśnienie by być pro za wszelką cenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle to wiem, albo mostkowanie, ale co ten caly darek tam gadal to troche obraza ogolnie Nas, dlatego zastanawialem sie co za zlote rady z podrecznika dla aktywizitorow mial...4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
ten darek to zawsze pazerny na kase byl jak go znalem. Typowa komercha.

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Zachowanie charakterystyczne,dla kogoś kto chce za wszelką cenę zaistnieć,albo zarobić... typu wiem,ale nie powiem.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Dede swietna forma.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Peptydy?

Następny temat

deca enan przedluzenie z propka

WHEY premium