SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44261
Cienki bo większość klubów to fitnes club nie konkretne siłki. U mnie w pure jak byliśmy kilka razy mowić zeby hantle 60kg kupili to sie tłumacza ze to fitness club nie siłownia profesjonalna :) konkret forma u ciebie za rok na debiutach musisz wyjsć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
dzieki chlopaki, motywujecie dobrym slowem
chce wyjsc w 2016 na debiuty, takie moje marzenie bo w 2016 bedzie juz albo dopiero 10lat treningow za mna, fajnie by bylo w ogole zalapac sie do finalu a co dopiero 'stanac na pudle' ... na razie chce dobudowac troche miesni bo cienkigosciu nie ma szans z tymi kozakami koorwa prosami
Centera pamietam jeszcze pare lat wstecz, progres na prawde mega !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4234
Cienki, nie bądź taki skromny bo Ci to nie wychodzi ;D Mogę się z Tobą założyć o 2 kg piersi z kurczaka że staniesz na podium w przyszłych debiutach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4252
spokojnie, pracuje nad nogami i brzuchem;) Ogólnie było bardzo płasko. Trochę mi nie wyszło ładowanie tłuszczami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Forma świetna

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Forma miazga..... [ Łodzianin jak tam sprawy żołądkowe lepiej ?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Jonesons mega , cienki k***a cisnij i na scene kozak jest .
Chlopak z poprzedniej cisnij tez jest ladnie doloz miesa i dajesz bo sylwetka dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522663
szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
chudy siema

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium