SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131643

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
szeroko, cholerka bary to Ci sie odznaczaja konkretnie, przyznaj sie synthol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
mm fajnie wypracowana forma na tym co piszesz :)
jak to nie problem to podrzuc co tam z witamin ?

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Dzieki wszystkim za opinie. To nie jest tak ze jem tylko mcdonaldy, zeby zaraz nie bylo. Codzienie jadam te standartowe 4 posilki conajmiej z dobrym zrodlem bialka, tylko dochodzi podjadanie. A podjadanie w stanach u mnie wyglada np zjedzenie 2kg tortu o tak do filmu, tu byl moj blad. Nie potrafilem tego ogarnac, bo wiedzialem ze i tak nie jestem kulturysta. Teraz mowie od 14 dni czysto nawet nie ma mysli o podjadaniu, zobaczymy. Ps mial ktos z Was tutaj przepukline okolopepkowa? Bo na 99% mam to jak ktos mial poprosze pw mam pare pytan.

A z towaru obecnie leci 2 tydzien 500mg susta plus 40mg sdrol i boldek. Plan jest pozniej npp z nandro base na oleju i lekkie masowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
GWookie
szeroko, cholerka bary to Ci sie odznaczaja konkretnie, przyznaj sie synthol


normalny lekki stan zapalny, zreszta mm wie najlepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 217 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6778
Witam.
Taka massa na dzień dzisiejszy, jeszcze nie to co chciałbym ale do grudnia bedzie zamierzony cel....Pzdr







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Jaka waga docelowa?

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
Pat łapy i bary miazga mega mi sie to podoba a daj fote jak tam plegary i 6 pak no i nogi

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 217 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6778
B-50 docelowo chciałbym 143kg jeszcze 13kg w ciul muszę zapier....alać ostro keystone69 ziomeczku 6ciopak nie za ładny jeszcze coś tam widać a nogi wstawię z achwilkę ale też massa!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
Pat79
B-50 docelowo chciałbym 143kg jeszcze 13kg w ciul muszę zapier....alać ostro keystone69 ziomeczku 6ciopak nie za ładny jeszcze coś tam widać a nogi wstawię z achwilkę ale też massa!!!!!


jestes na masie wiec sprawa jest na chwile obecna jasna ze nie ma jak na redu
na tej masie miecho konkret musi byc wiec 6pak moze nie za bardzo byc na wierzchu ale za to mocno zbudowany na pewno wiec wal smialo foty konkret i niech moc bedzie z toba na kolejne kg

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
To jeszcze troche ci zejdzie ostatnia fota widac prawdzowe gabaryty zwierzak !

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium