SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131588

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29343 Napisanych postów 62816 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902078
popuri. 3 tyg do konca a forma juz kozak i bf strzelam kolo 8%. za 3 tyg jak nic nie zrypiesz i dobrze spuscisz wode bedziesz w formie wyjsciowej.powodzenia.

SFDD narobiles mi smaku na pączki bo tylko z tym kojarzy mi sie sylwetka.

slodziusi pączus!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
the_ox to pokazuje ze zaczynanie z niskiego bf jest lepsze ;) super robota i w tym wieku az zal mi ze tak późno zaczynam. Powodzenia na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29343 Napisanych postów 62816 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902078
vw nigdy nie jest za pozno na kulturystyke.akurat w tym sporcie wiek nie ma az takiego znaczenia.najlepsze sylwetki maja zawodnicy kolo 40 wiec spokojnie jak masz ambicje dasz rade zawojowac scene.a i na organizmie grube bomby mniej sie odbija w dojrzaly wieku niz u 18-20 latka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Popuri rewelka, już jest super, a jak dociągniesz do końca to ja już nie wiem czego się spodziewać Mięsko wejdzie jeszcze lepiej jak z takiego bf-u zaczniesz, zresztą nie widać żeby go brakowało i teraz. Druga fota zaj**ista.

VW to co ja mam powiedzieć

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2014-08-15 13:48:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Mumin222 tak jesli tak na to patrzysz masz racje. Ale mnie chodzi o zmarnowany czas na glupoty i smieciowe jedzenie . Moglem teraz bez dopingu przez okolo 13 lat wygladac super a walcze zeby wygladac prEcietnie. A do do Skint 73 jestes troche starszy ale Ty wygladasz mega dobrze i kazdy Ci to powie a ja zastanawiam czemu tyle czasu zmarnowalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
nie ma co rozpaczać co było kiedyś, teraz jest teraz i koniec. Nie ma co sie rozczulać ze sie iles tam lat poszło w p***u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Heh mowisz to bo masz 19 nie robie z siebie dziadka zeby nie bylo. Chodzi o to ze mozna sie cieszyc tym dłużej. Chciałbyś byc bogatyvdzis czy za 15 lat ? Cos w tym stylu. Nie wazne lece dalej a za rok sam tu wstawie foty ;) mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
nie ma co gdybac, nie ma co rozpaczac, wtedy najwidoczniej nie myslales o silce tak jak teraz moze sie okazac ze 18-20latkowie dzisiaj mysla o fajnym wygladzie a kolo 40stki beda miec to w d.. i beda wygladac jak przecietny piwosz. kwestia upodoban w danym wieku, tez sobie moge marudzic grymasic ale np w wieku 16lat ten sport w ogole mnie nie interesowal. tak jak zapewne Ciebie rowniez.

popuri byleby ladnie wejsc na mase bez tego wielkiego rzucenia sie na wszystko co smaczne i tuczące to bedzie ladnie szedl progresik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Jeszcze chce dokończyć redu, robiąc depletion i diureze normalnie i zrobić ładowanie itp.
Potem z 1-2 cheat day i reverse diet i powolne budowanie dobrej jakości masy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium