SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** TWOJA CHWILA PRAWDY 20 ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131640

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388214
dlatego inni sa ciekawi i tyle, przeciez nikt chyba nie chce powielac jego cyklu czy diety, tylko interesujace jest to co mu pomoglo dojsc do takiej sylwetki i tyle, to zle zapytac?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870167
Hekade
JW. Większość (nie mowie ze wszyscy) byków co wyglądaja zaj**iscie i nabici jak pks do Lichenia lecą smieszne dawki i nie tak duzo środków jakby się wydawało. (mam na mysli 500mg testa, 250deki i np jakiś bold + meta %) a nie substancje liczone w gramach) ale co ja tam wiem %)

A jesteś pewny że tyle lecą, czy tylko mówią że tyle lecą?
Poza tym jak Lord - to chyba dział doping a nie galeria, więc jak ktoś wstawia fotę to takie pytanie chyba jest normalne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Panowie i po co te bulwersy i ataki już na mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
takie pytanie to zadaję się na prv, tu ocenia się sylwetke a nie prosi o rozpisanie środków i dawek .
sorry za off, już nie będę :)

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2014-07-18 19:42:34

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29376 Napisanych postów 62838 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902178
sa rozne opcje.micz leci malo a wyglada kozak za to kolega ryba jak i barano leca solidnie i tez wygladaja kozak.wiem jedno na poziomie zawodow nie ma cackania albo sie leci na grubo albo pierwsz 6 pozostaje w swerze marzen.chyba ze ktos jest cudem genetycznym jednym na milion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Trening 5x w tyg prio był nogi można powiedziec cały sezon jak i plecy.
Dieta 6 posilków czystych w miare a (jajka/ryz/piersi/makaron durum/ orzechy nerkowca/warzywa różnorodne ) a reszte syfu ile sie dało ;> raz na 10 DNI typowy cheatday przez cały dzień od śniadania po kolacje :)
a odzywki takie, że dla niektórych to jest OFF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
teraz zrob prio na klatke bo jest plaska szeroka genetycznie jak nabijesz ja to bedzie kozakacka bo kiedys sie bilo ile wlezie zeby puchnac tez to przerabialem jak bym nie byl caly rozejabany to bym pewnie dalej sobie nie zalowal a co

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2014-07-18 23:19:46

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Hekade
JW. Większość (nie mowie ze wszyscy) byków co wyglądaja zaj**iscie i nabici jak pks do Lichenia lecą smieszne dawki i nie tak duzo środków jakby się wydawało. (mam na mysli 500mg testa, 250deki i np jakiś bold + meta %) a nie substancje liczone w gramach) ale co ja tam wiem %)


Nie moge sobie odpuscic ten off top : wlasnie, co ty tam wiesz, w wieku 19 lat...

PS. bombowiec, kiedy powrot do 125kg? gdzie te czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
proszę skończyć spam i pytania co leci,co jesz itd. !!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
B-50 no po redukcji bede wchodził na prio :> źle technicznie przez 4 lata była.. podobno jeszcze przerośnie wszystkie parti e;>
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nie staje po ENANAXIN

Następny temat

Odblok pytanie

WHEY premium