SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

***Twoja Chwila Prawdy 14***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 651248

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 769 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17020
OXYTONE CO tam u Ciebie ? dlugo Cie nie bylo na forum jak u Ciebie forma ? wogole mieszkam osiedle obok Ciebie i czasem Cie spotykalem

Nie Po TO To Robie By Mnie WIelbiły Tlumy Mam setki innych powodow do dumy

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 20544 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125836
no co Ci moge napisac krac, sciemniac z waga nie sciemniam i ze nie wyglada to mi wisi,tyle jest
moze to zasluga "korzenia"
nie ma tej definicji co u Ciebie (i raczej nie bedzie) ale przeciez nie moge byc tak zayebisty bo wazeliny chlopakom nie starczy

DreamChaser

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 903 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6918
http://img155.imageshack.us/i/dsc01948b.jpg/
http://img686.imageshack.us/i/dsc01966sf.jpg/
http://img80.imageshack.us/i/dsc01942c.jpg/
Zmieniony przez - pulok w dniu 2010-06-09 22:40:50

Zmieniony przez - pulok w dniu 2010-06-09 22:41:54
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1581 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10082
no! widac ze na sucho mozna zrobic dobra forme

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 903 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6918
gory jeszcze nie cwicze spadlo 2 cm a to ze na sucho hmmm tyram juz 18 lat , boks ,silownia KB i td wiec mozna gdybac
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12590
pulok jest b. dobrze !

La vida es juego sin precio..

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11455 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 83131
Rabi Sog ,widzę sami dorośli ludzie tu siedzą ,krytykowac każdy umie ,ale przyznac się do błędu nie bardzo.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 20544 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125836
standard ...najprosciej skrytykowac ale przyznac sie do bledu juz nie tak latwo,co zreszta o ile kojarze to jeden uczynil...

DreamChaser

napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2320 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65191
Rabi konkret power, juz wtedy nie chciało mi się pisać, bo sporo już widziałem siłowniach jeżeli chodzi o próby siłowe i wiele razy goście przeciętnie wyglądający grzali takie fajery, że ho ho.
A tak woglę to brać się do roboty, ja już zacisnąłem pasa i robię formę ale już tylko na lato Za parę tygodni wrzucę co udało mi się tam wydłubać z tego smalcu i łoju
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3542 Napisanych postów 66395 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 540167
Rabi20 ale tam nie ma 300kg

żartuje

napisałem że poniosła Cię fantazja,więc również trochę się zagalopowałem
power jest

Jordi Ty grubasie ,skończ już brać te anaboliki bo to nie zdrowe
progres jest i tak trzymać

Pulok forma bardzo dobra tym bardziej że na offie
Krac na Twój temat to już szkoda pisać

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-06-10 10:27:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka

Następny temat

Razak winko injekcyjne... pytanie

Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Magnez chroni przed miażdżycą, cukrzycą i nadciśnieniem Lekkie śniadanie sprzyja odchudzaniu Lekkie śniadanie sprzyja odchudzaniu Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Proteineo Bread - chrupkie pieczywo FIT Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Trening typu split może ograniczać przyrosty mięśniowe Andreas Cahling - weteran z czasów złotej ery, wciąż w formie! Andreas Cahling - weteran z czasów złotej ery, wciąż w formie! Edgard John-Augustin - bioniczny kulturysta Edgard John-Augustin - bioniczny kulturysta Larissa Reis w ciąży! Larissa Reis w ciąży! Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man"