SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***** ! MR OLYMPIA 2008 - RELACJA ! *****

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 114062

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Wolf stracił w moich oczach na tej Olympii... Ale nie można powiedzieć, że Phil nie zasługuje na mr. O. Może jeszcze nie w tym roku ale będzie się liczył. Jeśli chodzi o wzmiankę Victora Martineza... To tu się zgadzam. Wyśmienity pretendent na tytuł Mr. Olympia. Niestety jego forma jest zagadką na najbliższy rok. Chyba tu się zgodzicie? Jay wygra... Jakby nie patrzeć. Choć drugi raz mówię, że dla mnie tytuł powinien trawić do Dexa albo Phila.

Go and get it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Tylko Phil Heath, rewelacja i wcale nie jest taki waski przy innych kulturystach. Wolf słabo, Cutler tak sobie (lepiej niz rok temu), Dexter tez za***iscie.

1.Heath
2.Dex
3.Cutler
4.Freeman
5.Wolf

Tak to widze ...

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
cholera po cichu liczyłem na wolfa ale szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś wiecej

mam nadzieję że będzie chociaż podium.

jay myślę że wygląda lepiej niż tok temu i myślę że wygra Mr. O - choć osobiście uważam że nie powinien ze względu na nieestetyczną sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Dla mnie najbardziej dopracowany jest Dexter, Phil nie zasługuje w mojej ocenie na zwycięstwo z uwagi na szkielet, forma Cutlera i Wolfa mocno rozczarowuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1284 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5156
1.Phil
2.Dexter
3. Jay

Moj typ

BRING ME TO LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Mówimy o Victorze a za rok to chyba jeszcze Kai bedzie nie?

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Za rok to mam nadzieje że Vic w końcu zostanie Mr. Olympia bo już powienien nim być na poprzedniej olympii

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
poprostu poziom w tym roku nie jest najwyzszy (chyba ze mi sie zdaje) porownajcie np. do olympii '99 , niewiem czy z taka forma ktokolwiek zasluguje na tytul , zobaczymy co bedzie za rok jak wroci vic , kai i branch.

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
nie wiem czemu ale ja daje

1. Cutler
2. Jackson
3. Freeman
4. Heath
5. Wolf
6. Samuel

hehehe

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8594
Jak ten czas plynie...Odeszli dawni Mistrzowie z ktorymi kojarza mi sie kazdego roku zawody Mr.O ,ale gdy czlowiek byl dzieciakiem to wszystko wydawalo mu sie lepsze i niewiele do szczescia potrzebowal. Stara gwardia odchodzi, nie ma Flexa, nie ma Doriana, nie ma Cormiera, Dilleta, Vince'a, Priesta, starego dobrego Ronniego, nie ma emocji...
Chcialoby sie takiego Mr.O zeby kazdemu kopara opadla, zeby przecieral oczy ze zdziwienia, a tu mam kogo...i jesli wygra to dam sobie spokoj z komentarzami, bo nie warto...

Last night I cut the light off in the bedroom, hit the switch, was in the bed before the room was dark. I'ma show you how great I am!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mistrzostwa Woj.Łódzkiego w kulturystyce

Następny temat

Puchar Polski, MP Juniorów i Weteranów ,18-19.10.2008 - Zabrze

WHEY premium