SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%-) SZEJK Z OMENA , OMLET Z METY , NADSZEDL CZAS ZIMOWEJ DIETY %-) SPAM DZIALU DOPING

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163002

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jordan - ide pod koniec tygodnia wyludzac komplet badan. takze za tydzien powinienem miec pobierana krew - juz mam stracha, bo ja sie boje igiel

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MAcieja niedość ,że przez ciebie białko wylałem , nabawiłem się nerwicy to jeszcze chcesz mnie oślepićTy żmijo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
z tym wyludzeniem to moze sie nie udac
ja odstawilem ph bo pplex i mdrol na raz blokuje mocniej niz gram deci i 500mg trena

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
ciekaw jestem co Ci tam wykaze


mam nadzieje, ze wszystko w normie i lecimy test 4 life

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja jestem tylko cholesterolu ciekaw u grubego, ale pewnie bedzie ok zebym sie mocniej zdolowal

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
erytrocyty mnie interesuja (troche) i cholesterol (bardzo)

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
korva musi byc dobrze, nie po to zdrowo sie odzywiam i robie kardio 4-5 razy w tygodniu, zeby bylo niedobrze

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51647
ostatnio sobie właśnie miezyłem wszystko i mam w normie oprocz poziomu testa to widicznie prop działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudy idz do szpitala i na izbe przyjec i powiedz ze zaslables i zle sie czujesz, i zrobia ci wszystkie badania.
mi zrobili komplet, do tego nerki, usg itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56955
ej ta meta jest jakas dziwna wczoraj nie chcialo mi sie spac niewyspalem sie i dzisiaj znowu ****a juz 23 po robocie bylem zmachany a tu hoj rzeski jak pomidor w holenderskiej szklarni wogole zadowolony jestem w hoj nie wiem z czego

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

2 tyg cykle na PH

Wiecej