SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
so true
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnie z Box Jump Reward najlepsze A teraz mam tak układ nerwowy zarżnięty, że o treningu szybkościowym mogę pomarzyć, od siadów do siadów żyję i czuję, że niedługo przyrost 10 kg/tydzień to będzie nieco za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Miał ktoś kontuzję kolana, która objawiała się bólem poniżej rzepki, od jej przyśrodkowej części. Trochę blokuje mi się w środkowej fazie ruchu kolano, ale mogę ostatecznie maksymalnie zgiąć i wyprostować. No i ból, dużo bólu A nie mam możliwości teraz do lekarza iść bo mam delikatny problem z papierami, a z kolei mam obóz narciarski za niecały miesiąc, za który już zapłaciłem z góry i najprawdopodobniej nie zwrócą mi kasy Spotkał się ktoś z takim ścierwem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jak bardzo pozniej? sciegno rzepki? to kolano skoczka....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
wiezadlo rzepki-skoczek, przyczep nizej gora piszczela=osgood
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Jak masz rzepkę to z 1,5-2cm na ukos w stronę przyśrodkową. Jak palcem poruszam po więzadłach to czuje, że coś tam lata, przy drugim kolanie tego nie mam. Kolano skoczka powstaje na skutek przeciążenia czy kontuzji? Kiedyś miałem skręcone to kolano, zapalenie rzepki w nim miałem, ściągano mi z 500ml wysięku, potem przez 2 lata mi wyskakiwało i wskakiwało na swoje miejsce, a wczoraj jak skoczyłem przez płotek to jakoś dziwnie wylądowałem, stopa niby prosto, kolanem zamortyzowałem, ale coś pykło, poszedłem dziś na trening BJJ i nic mi nie było, trochę się pokulałem po macie i już mnie boleć zaczęło, a potem nie mogłem go doprostować.
...
Napisał(a)
Usunięty przez soltys88 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2040 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28291
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Panowie miał ktoś może tego supla bo szukam właśnie jakiejś przed treningówki bez kreatyny na 2-3 ostatnie treningi w cyklu.
A też nie chce wydać na nią nie wiadomo ile pieniędzy. A tu cena całkiem przystępna za tyle porcji.
https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Animal_Rage-opis26721.html
Co o niej myślicie??

P.S. Sorry wiem, że nie ten dział trochę ale czym różni się to https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Animal_Rage-opis26172.html
od w.w bo skład i ilość porcji taka sama a cena prawie 2x większa 0.o

Zmieniony przez - Shaman1994 w dniu 2013-01-13 23:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
opinie sa bardzo rozne....od skrajnie beznadziejnych po bardzo dobre...ja tez sie nad nia zastanawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 519 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21642
to nie lepiej S.A.W.? sprawdzony, w dobrej cenie, działa jak trzeba
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa dynamiki i skjoczności i ogólnej wytrzymałości biegowej

Następny temat

Typer tenisa - Cincinnati 2012

WHEY premium