SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#co w koncu brac#

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
ok dowiedzialem sie duzo od ludzi i wogole z roznych artykulow wiele rzeczy ale w koncu juz sam sie zgubilem mam 18 lat waze 165 funtow to jakies 80kg i moge powiedzic ze nie jestem gruby bo jak zlapie sie za grzusio to tluszczyku prawie wogole. Miesnie sa u mnie widoczne poniewaz cwicze juz pol roku w domu mam w bicepsie 15 inch to jakies 37,5. OK pomijajac to zadawalem wiele pytan ludziom i doszlem do tego ze powinienem zazywac takie syplementy jak bialko i glutamine(zeby lepiej to bialko wchodzilo na mase). Wiec postanowilem sobie kupic bialko sewatkowe na dzien i zwykle na noc(bo tak podobno lepiej). W ciagu dnia bialko zamierzam spozywc w ilosci 30g co 3 godziny.Tylko!tu wlasnie mam pytanie wielu mowi ze takiej firmy bialko jest najlepsze i takiej tylko niektorzy mowia ze takie jest najlepsze w polsce takie w czechach.OK ja mieszkam w chicago(zakichane usa) i mam tu duzo roznych srodkow i chcialbym wiedziec jakiej firmy srodki sa najlepsze no wiecie nie chodzi mi o cene tylko dzialanie ze akurat z tego bialka ludzie sa najbardziej zadowoleni i wogole. Wiec jak sie dowiedzialem powinienem zazywac bialko z "NitroTECH",albo "HiTech" i nie wiem ktora lepsza bo poza tym jest jeszcze oferowane wiele innych. A co do glutaminy to radza mi "kazeina" lub cos takiego a el czytam ze ona to praiwe nic nie daje . WIec moja prosba jest taka zeby ci co przezytaja ten artukul czyli wy mili koledzy kazdy od siebie napisal jakiej firmy i nazwa ,bialka sa najlepsze oczywiscie z podzialem na czyste i serwatkowe i napisac jakiej firmy glutamine powinienem sobie kupic i czy wogole ona cos daje. To raczej na tyle moich pytan a was moi koledyprosze od sumienne odpowiedzi tylko prosze mnie nie kierowac do iinych artykulow tylko odpowiedzic po swojemu dziekuje.

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
ok dzieki koledzy za wyjasnienie teraz zawsze po posilku szklaneczka proteiny no chyba zle nie robie ze po jedzeniu no nie ok ale tak myslalem ze to pratktycznie skoro proteina dostarcza wszytkiego potrzebne organizmowi to wystarczy pic soczek owocowy dla witaminek i szklaneczke proteiny i nie trzeba juz jesc bo i tak organizm ma odpowiednia ilosc kalori czy tak?

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze ja stosuję cały czas glutę Kaizena i jest extra - kto napisał, że nic nie daje - chętnie posłucham argumentów - równie dobry może być Prolab. Serwatkowe - NitroTech firmy MuscleTech, lub Pro plus extreme whey firmmy Met-Rx, nie serwatkowe - Universal eg pro ultra, AST egg pro plus - to suplementy dostępne w stanach i na pewno najlepsze - produkty firm typu hitec sa niezłe i jak na polskie wrunki cenowo przystępne - bo na te które wymoieniłwm większości po prostu niestety nie stać - cenowo są kilkukrotnie droższe a jakościowo często tylko trochę

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
powiem tak.
przy tak duzym wyborze jaki masz w stanach zainwestuj w TWINLAB-a.
rewelacyjna firma o ugruntowanej pozycji od lat.
pozdrawiam
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się właśnie biorę ich aminofuel w płynie, ale czy to znaczy, że negujesz moje propozycje Bigger

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
ok lucek oto mi chodzilo za to masz soga bylem w sklepie i zobaczylem ze 4 funty NitroTech kosztuje okolo $60 to nawet niedrogo chyba sobie pojde kupic jutro albo dzisiaj ale jeszcze jedna sprawa czy ma znaczenie kiedy bede pil proteine przed czy po jedzeniu kiedy lepiej? co do glutaminy tej kazena to to jest jego narwa czy nazwa firmy i jak ja brac bo wiem ze moge ja brac na poczatku po 10 gram a pozniej moge sobie zmiekszyc do 40 g ale to jest dawka na caly dzien czy co? i tez jak to brac na pusty czy na pelny zoladek.

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proteiny - rano 25-30g, godzinę po treningu 40-50g na noc 30g - nieserwatkowej, Kaizen to bardzo dobra firma, glutę bierz 15-20 g tuż po treningu i ewentualni możesz dodać 10g rano 20 -30 minut przed białkiem
Pozdrowienia

lucek

Zmieniony przez - lucek w dniu 2002-09-29 22:15:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
ile lyzek lub lyzeczek jest 30 gram bialka oczywiscie na szklanke mleka i jaka paczke kupic duza czy mala i moze wiesz z doswiadczenia jaki sma nitrotech jest najlepszy bo jak na razie to widzialem vaniliowy czekoladowy i truskawkowy wiec nie wiem ktory jest nawet w miare dobry w smaku mnie to obojetne bo wiesz wszystko lubie. I jeszcze jak zdarzy sie ze czasami nie bede mogl cwiczyc jeden dzien to co bialko nie bedzie wchloniete bo organizm nie bedzie go potrzenowal budulca po niewz nie zrobilem treningu czy tak?

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Mięśnie budują się wtedy kiedy nie ćwiczysz, także a może przede wszystkim w dni bez treningu. Więc białko w te dni jest także niezbędne

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2027
ok organizm czlowieka moze przyswoic 30 gram bialka na 3 godziny czyli obliczajac miarke proteiny trzeba wziasc pod uwage to ze szklanaka mleka ma 8gram bialka tak? o dzisiaj probowalem nitrotech i powiem ze smak jest odjazdowy rozrzedzilem to z mlekiem i choc mleka nie nawidze to smakowalo lepiej niz czekolada norlmanie super.Jeszcze nie wiem jak to bedzie z ta glutamina nie wiem ze jakos to bedzie ok no to narazie


"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

"Trzeba byc jak tygrys, miec respekt u innych ale byc silny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Z tym 30g co 3 godziny to lekka przesada. Wszystko zależy od wagi człowieka, rodzaju białka i kilku innych czynników.
Czasami nawet 50g co 3 godziny wchłonie się bez problemu

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczególnie po treningu to ja se czsem spokojnie ponad 50g strzelę i myślę, że raczej wszystko się przysfaja (aż czuję w sobie to przysfajanie )


lucek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HI- TEC vs. HI- TEC -doradźcie

Następny temat

Nie wiem co wybrać? (Sonbaty,Biger. Bulmastif, Lucek, lalka i inni) - pomocy

WHEY premium