SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 94106

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7756 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46687
gibon podbij do mnie na gada

It's not Revenge, It's Punishment!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 25006 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 149831
PrzeGibon
Lestat wetrzyj lasce w c.i.p.ke. Moze bedzie bardziej horny

laska 300km ode mnie, niedawno byla okazja zeby wetrzec innej, ale kvvrwa wytrzymuje (narazie) w tej pieprzonej wiernosci
napisał(a)
Początkujący
pojdziesz do nieba

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9628
Trzeba byc wiernym tej jedynej

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9628
Jak mozna ugotowac poledwice zeby one mialy jakis smak? bo normalnie srac mi sie juz chce od nich

Tylko nie piscie zebym wrzucił kostke rosolowa
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 25006 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 149831
nigdy nie zdradziłem raz mialem sytuacje ze dzien po rozstaniu (dosłownie) się "pocieszyłem"

a teraz byl pewniek (umiem pewniaka rozpoznać)Pierwszy raz od zamierzchlych czasow poszedlem na impreze, spotkałem dawna znajoma niewidzianą kupe czasu. I co zrobił lestat? Grzecznie zmył się do domku
napisał(a)
Początkujący
u mnie w miescie tez jest taki lestat i mowil ze wczoraj poruchal na baletach.. skad jestes?

napisał(a)
Ekspert
to nie ja. ta ksywa tylko na forum a ty skad jesteś, może ktos mi celowo zły pijar robi
napisał(a)
Początkujący
a to on taki real lestat jest, nawet ma dziarke na lapce ze jest lestatem i umiera mlodo zyje wiecznie czy cos takiego

napisał(a)
Aras84 Doradca
Ekspert
Szacuny 904 Napisanych postów 26147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 291688
żyje szybko umiera młodo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

Mielona wieprzowina z warzywami Mielona wieprzowina z warzywami Najlepsze stylizacje Katarzyny Dmochewicz Najlepsze stylizacje Katarzyny Dmochewicz Mega pompa mięśniowa vs. hipertrofia?! Mega pompa mięśniowa vs. hipertrofia?! Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Calum von Moger przeszedł operację! Calum von Moger przeszedł operację! Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Manipulacja ilością wody w organizmie, a odchudzanie Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: trening, dieta i leki Zaburzenia żołądkowo-jelitowe: trening, dieta i leki