SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM - Pytanie do Arasa o rozne takie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 226871

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15566
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30724/dawid_ozdoba_akpa_022013_650.jpeg
Dawid Ozdoba będzie rywalem Roberta Burneiki na gali MMA Attack! 3, która odbędzie się 27 kwietnia w katowickim "Spodku". Dla założyciela najsłynniejszego polskiego zespołu chippendales "Bad Boys" będzie to debiut w sportach walki.

- Dawid Ozdoba podpisał z nami kontrakt. Będzie walczył 27 kwietnia w Spodku. Myślę, że będzie to bardzo kontrowersyjna walka, przynajmniej jeśli chodzi o warunki fizyczne zawodników, ale biorąc pod uwagę zdolności Dawida możemy być spokojni o jego postawę - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską szef organizacji MMA Attack Dariusz Cholewa.

Założyciel "Bad Boys" i instruktor kulturystyki od dawna trenuje sztuki walki. Rozpoczynał od karate kyokushin, a w czasie studiów w Szczecinie zaczął trenować brazylijskie jiu-jitsu pod okiem Mariusza Linkego.

Później, już w Warszawie, trenował z pionierami MMA w Polsce Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim i Antonim Chmielewskim. Obecnie szlifuje swoje umiejętności w Academia Gorila, a do walki z Burneiką będzie przygotowywać się w klubie Fightman Bochnia u trenera Tomasza Knapa.

- Ja jako promotor mogę być spokojny, że Dawid będzie przygotowany, mimo 50-kilogramowej różnicy między nim a Robertem Burneiką - stwierdził Dariusz Cholewa.

Dla 36-letniego Ozdoby będzie do pierwsza walka w MMA. Młodszy o rok Burneika stoczy swój drugi pojedynek w karierze. W pierwszym, w kwietniu 2012 roku, pokonał w "Spodku" Marcina Najmana przez poddanie (ciosy pięściami).



JAS PIOERDOLE

Zmieniony przez - b4522sbm w dniu 2013-02-25 15:52:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Srogo będzie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Tego sucharka to Robert zmiecie

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
4,5ml w udo. Ciężko szło ale poszło

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4,5 tak jeszcze w miare

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2013-02-25 16:24:53

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2013-02-25 16:26:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3024 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9628
Tak samo jak Pudzianowi daja takich co moze spokojnie wygrac ,chetnie bym zobaczył walke Pudziana z Kalidowem ciekawe czy by byl taki kozak


Karpiu jakimi bijesz w udo?

Ja wale 0.6/25mm i chyba bede troszke dluzszymi walił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
a ja bije igłą 2,1 mm, a sok nabieram 1,2mm ktoś jeszcze jest takim hardkorem??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
0,7 x 40 lece w udziec.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
b4522sbm
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30724/dawid_ozdoba_akpa_022013_650.jpeg
Dawid Ozdoba będzie rywalem Roberta Burneiki na gali MMA Attack! 3, która odbędzie się 27 kwietnia w katowickim "Spodku". Dla założyciela najsłynniejszego polskiego zespołu chippendales "Bad Boys" będzie to debiut w sportach walki.

- Dawid Ozdoba podpisał z nami kontrakt. Będzie walczył 27 kwietnia w Spodku. Myślę, że będzie to bardzo kontrowersyjna walka, przynajmniej jeśli chodzi o warunki fizyczne zawodników, ale biorąc pod uwagę zdolności Dawida możemy być spokojni o jego postawę - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską szef organizacji MMA Attack Dariusz Cholewa.

Założyciel "Bad Boys" i instruktor kulturystyki od dawna trenuje sztuki walki. Rozpoczynał od karate kyokushin, a w czasie studiów w Szczecinie zaczął trenować brazylijskie jiu-jitsu pod okiem Mariusza Linkego.

Później, już w Warszawie, trenował z pionierami MMA w Polsce Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim i Antonim Chmielewskim. Obecnie szlifuje swoje umiejętności w Academia Gorila, a do walki z Burneiką będzie przygotowywać się w klubie Fightman Bochnia u trenera Tomasza Knapa.

- Ja jako promotor mogę być spokojny, że Dawid będzie przygotowany, mimo 50-kilogramowej różnicy między nim a Robertem Burneiką - stwierdził Dariusz Cholewa.

Dla 36-letniego Ozdoby będzie do pierwsza walka w MMA. Młodszy o rok Burneika stoczy swój drugi pojedynek w karierze. W pierwszym, w kwietniu 2012 roku, pokonał w "Spodku" Marcina Najmana przez poddanie (ciosy pięściami).



JAS PIOERDOLE

Zmieniony przez - b4522sbm w dniu 2013-02-25 15:52:02



po co są takie walki dla mnie to porażka i obraza prawdziwych zawodników - taki jeden pajac z drugim dostaną kupe kasy co z walka nie bedzie miało wiele wspulnego - lepiej jak robercika kase by podzielili na 4 zwyklych malolatów którzy pare lat juz treniją i maja pojecie o walce i mieli by z przynajmniej pare złoty dla rodziny itp

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^^^^ kasa kasa kasa ___ cichopek też musi coś oglądać a że się nie zna to
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rozwalony bark

Następny temat

King Labs Stanox 10 przebieg cyklu

WHEY premium