SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : MARTWY CIAG ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 676
Co jest nie tak z "nad zaczęciem"? Chyba dobrze gramatycznie :)
Czytałem na dwóch stronkach o zasadach i technikę mam odpowiednią tj. nie opieram na udach, nie opuszczam, ściągam barki - pasuje do tego co napisali a błędy nie występują ale nie było słowa o paskach lub ich braku. Tremy raczej też nie będzie bo zdarzało mi się już występować przed publicznością chociaż nigdy w siłowych dyscyplinach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 489
A ja mam takie pytanie... Czy jeśli wydaje mi się, że mam plecy proste (lędźwiowa lordoza), a nie miałbym, to bym coś czuł? Czy ta szkodliwa postawa jest bezbolesna i ujawni się w końcu "z hukiem"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Z czasem i większymi ciężarami ujawni się na pewno.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1758
ronie220
Dokładnie.Film będzie tutaj konieczny. Przyczyn może być wiele: wada postawy,słabe rozciągnięcie,za nisko ustawiona sztanga(mocno powiązane z poprzednim)......Film.Nie będziemy zgadywać.


Mam ten sam problem co Zimny Lech. W moim przypadku problemem jest słabe rozciągnięcie. Naturalną krzywiznę kręgosłupa jestem w stanie utrzymać do kąta 45 stopni. Gdy próbuję bardziej obniżyć tułów czuję mocno naciągnięte dwugłowe uda i odcinek lędźwiowy zaczyna się uwypuklać na co nie mam wpływu.
Oprócz dwugłowych ud czy jeszcze jakieś mięśnie powinienem rozciągnąć?
Jak często powinienem wykonywać ćwiczenia rozciągające?
Czy wykonywanie RDL do kąta 45 stopni ma sens, czy lepiej póki co zamienić to ćwiczenie?
...
Napisał(a)
Usunięty przez nightingal za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZCIAGANIE stretching zmniejsza siłe??!!

Następny temat

### FAQ : WYCISKANIE LEZAC ###

WHEY premium