SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### FAQ : MARTWY CIAG ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Tylko jak to odróżnić Bo ja nie wiem co mnie boli... czy to czy tamto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
skoro czujesz jakby Cie coś wgniatało to spoko, trzymaj tylko prosto plecy a ten ból to znak od Twojego orgaznizmu ze plecy dostały po piździe a o to przecież chodzi nie ??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Powiedz czy masz wrazenie jakby po skonczeniu serii cos "sie sciskalo" w okolicach nad koscia ogonowa.
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Bardzo możliwe, że jest to ścikanie Troche trudno określić. Czuć tak jakby mnie wgniatało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A czujesz to nie tyle w pochyleniu co tuz po wyprostowaniu sie (po skonczeniu ciagow) i trwa kilka/ kilkanascie sekund?
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Kończe serie, odkładam ciężar na ziemie, jestem pochylony - nic nie czuć, prostuje się to czuje i jeszcze przez chwile jak stoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
też coś takiego czuje chyba, od razu po serii jeszcze jak się powiesze na drążku to wtedy jazda nie polecam bo to nie jest fajne uczucie

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9046
Wodyn to jest prawidłowo czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja może coś napiszę od siebie.
Będzie to taka relacja i własne spostrzeżenie.
zacząłem robić Martwy Ciąg od nowego roku. Pomimo stażu ponad 3letniego...
Ciężary do HST dobrałem na oko niewiedząc ile mogę podnieść.
Robiłem naprzemiennie MC/Przysiad.
w 15 było 60/x/70/x/80/x
W 10 /80/x/90/x/100
w 5 (teraz je robie) 107/x/112/x/117.
pozniej w negach porobie po 2-3 powotrzenia i mysle ze do ok 130 dojdę , pomimo ze cwiczenie wykonuje ok4 tygodnie !!.
Co do odczuc ...to przy 15 czułem brak tlenu, chciało mi się wymiotować.
Miałem mroki przed oczyma i bardzo źle to wspominam , lecz przy zmniejszaniu ilosci powtorzeń jest coraz lepiej.
Dziś zrobiłem 3s *5p*107kg ...i czułem się bardzo dobrze. W treningu piątek pierwszy raz zastosowałem chwyt naprzemienny.
Co do pobudzonych miejsc to czuję najmocniej prostowniki, później tył uda+kaptury , a także mięśnie czworoboczne.
Co ciekawe , lepiej mi się udaje "zakwasić" kaptury niż po normalnym klasycznym treningu tej partii.
Dlatego trochę teraz żałuje że odkryłem to ćwiczenie tak późno .
Bo gdybym je robił parę lat to ćwiczyłbym pewnie 50% wyzszym ciezarem , a i moja sylwetka prezentowala by sie lepiej.
Takze zachecam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Nick:

Trenuj az przyczepy miesni prostownikow sie wzmocnia, tez takie cos mialem i to nic zlego nie jest.


Fidelloz:


Zauwazylezs ze na malych ciezarach pobudzasz miesnie w innych proporcjach niz na duzych ciezarach???
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZCIAGANIE stretching zmniejsza siłe??!!

Następny temat

### FAQ : WYCISKANIE LEZAC ###

WHEY premium