SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

!! Propozycje osób, zgłaszanie błędów i informacji

temat działu:

Sylwetki polskiej sceny kulturystyki i fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4613

napisał(a)
sforcia Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 914 Napisanych postów 7270 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 107352
Witam w nowym dziale na forum SFD

Prosiłabym o zgłaszanie w tym temacie propozycji sylwetek jakie powinny się wg Was znaleźć w tym dziale.

Dodatkowo jeśli brakuje informacji o jakiś zawodach/medalach bądź wkradł się gdzieś błąd, to także proszę tutaj zgłaszać.

No i oczywiście sami możecie wrzucać fotki naszych sportowców

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 983 Napisanych postów 5772 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 90592
Nie mogę się dopatrzeć legendy działu +35, naszego mistrza Jana Olejko ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 422 Napisanych postów 2187 Wiek 58 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104042
Popieram jak najbardziej Jan Olejko
napisał(a)
sforcia Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 914 Napisanych postów 7270 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 107352
Dobrze śmiało piszcie jeśli macie inne typy

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 362
Powinien znalesc sie Tomasz Nowak
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 983 Napisanych postów 5772 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 90592
Przydaloby sie uzupelnic liste tytulow naszego ojana, po kolejnym sukcesie na Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce i Fitness 2017
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1936 Napisanych postów 59384 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 274468
Nie tylko Ojana, ale ogólnie dział podupadł a nazbierało się tego troszkę, z głowy tylko mogę wypisać :
Mariusz Żaba - chwile temu startował i zaraz MP
Łukasz Modzelewski - Jw
Mariusz Przybyła - Miał ostatnio 2 lub 3 imprezy jedne wygrał, jedne drugie miejsce przegrał z Piotrem B. i jeszcze jedne chyba na 2 się uplasował ale nie wiem
Piotr Borecki - On mase imprez. Bytów, Norwegia,Usa, Australia i jeszcze pare innych
za chwile Mikulewicz też będzie startował wiec warto pilnować a formę ma genialną.
Sandra Dominiuk też pieknie sylwetke zmienia
Magda Kaleta - też
Robert Piotrkowicz wraca z tego co mnie słuchy doszły
Akop Szostak również przygotowuje się
Dorota Galińska aktualizowała zdjęcia formy
Karol Małecki obecnie również na masie
Adam Suker w mega formie
Przemek Górynowicz w nowej wielkiej odsłonie
Kasia Dziurska również startowała ostatnio
Patrycjusz Wróblewski po odsiadce tez zaczął wstawiać zdjęcia i filmy na swoje media.
Krzysztof Piekarz również w niesamowitej formie

Just Do It.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 353 Wiek 23 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10873
Brakuje mi w spisie bikiniar Klaudii Stachury Albo przeoczyłam coś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bartosz Leoniewski

Następny temat

Radosław Słodkiewicz

Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana