SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! TWOJA CHWILA PRAWDY 18 !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 403384

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47626
I co w związku z tym ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
to ze to nie galeri zdjec slyszalem tylko temat dla tych co wygladaja a on nie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47626
Nie jest źle, tylko kilka kilo mięska brakuje, za 3 miesiące wrzuci fotę po cyklu i porównamy.

Koniec OT.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
Aktualnie 6tydz
1-8 prop testolic
3-9 wino balcan

waga 92 wzrost 177

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Koksik, nie jest zle, przypominasz mi mnie z poczatku koksowania, z lutego 2010. Lecial prop plus mdrol, potem prop solo na ubicie i z winem dalej lecialo bo sie trafilo okazyjnie i tak zostalem mostkujac, a mialem konczyc propem i odblok zrobic. Ale madrze mysle koksowalem, duzo sie tu doedukowalem, pytalem, zakladalem tematy etc. Podobna sylwetka tyle ze lapy mniejsze, ale znowu korpus lepszy i wiekszy.Imo dobra baza do cykli. Tylko poki co zrob jeszcze odblok po tym cyklu, poczekaj z miecha-poltora i dopiero wskakuj na dlugie bomby z mostkami jesli oczywiscie BB to twoja pasja(o ile masz te 21 lat chociaz, wiesz ze nie bedziesz mial przerw dluzszych niz 1-3 tygodnie- takie przerwy co jakis czas powoduja ze wraca sie na silke z lepsza sila i przelamuje czesto bariery, bo nawet na soku mozna sie przetrenowac, ja np co 6-8 tygodni potrzebuje tygodnia przerwy lub opuszczenia co tydzien jednej partii, w nastepnym tygodniu innej itd, wiecie ocb).

Tak ze jesli wiesz ze bedziesz przez najblizsze lata cwiczyl, minely ci czasy coweekendowych wypadow ze znajomkami na imprezy to fajna baza jest i mozna sie bawic, za 2-3 lata nawet na scenie jak cie to kreci. Tylko koksuj madrze, nie dawki i ilosc a jedzenie i suple, max 3 srodki naraz, najpierw masa, potem druga czesc ubicie/redu. Po tym cyklu jeszcze zroblbym odblok, potem czyli 5-6 tyg po odbloku wskoczyl np na tescia z npp/deka i meta. Super cykl na pare kilo dobrej masy. Diete mysle ze masz dopieta na te 80-90%, mam racje?
Napisz nam jeszcze ile masz lat, ile cykli za soba i jaki staz na silce.
Pamietaj o pdst cwiczeniach na mase tj. MC, przysiady, wioslowania, wyciskania na klate/barki. Duze ciezary przy MC/przysiadach z pasem, male i srednie bez- zeby nie przyzwyczajac plecow. Ja zawsze cwiczylem bez pasa i od 2009r jak zaczalem cwiczyc jeszcze pol roku na sucho przed tym lutym dorobilem sie przepukliny pachwinowej ktora "zrobie" dopiero po zawodach. Mam nadzieje ze nic sie nie stanie do tego czasu.

Na odblok 5000jm hcg plus clom i/lub nolva przez 2-3 tygodnie. Dodatkowo jakis booster typu test freak i DAA 3-4g ed, o ile test freak go nie ma i bedzie gicior.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-11-19 12:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
siemka Nacjol :)
Staz 4lata, 20lat :D heh co do cykli to byly 2-3(glownie omen z meta) ale raczej bez glowy znaczy wszystko bylo dopiete(dawki,oslnki) oprocz diety(ciezko z kwitem bylo) :P potem pol roku przerwy. Od 3 miesiecy jade juz ostro dieta jak na teraz jest juz w granicach 4tys kcal(wszystko wyliczone) czit 1 badz 2 :D mam budowe ekto wiec np pizza o 22 nic mi zbytnio nie robi :) w dodatku to masa a nie redu:)z kazdym kg okolo 300kcal do gory daje, planuje na odlbok dac clomid z tamoxifenem do tego booster tescia i myslalem wlasnie jak piszesz o takiej przerwie i w sumie o tym samym cyklu tyle zastanawialem sie czy nie dac zamiast cypio np agi, zawsze mnie kusila :D co do wynikow silowych to martwy 195 wiecej nie sprawdzalem bo nie chce zbytnio obciazac kregoslupa, klatka 150 raz siad 160 x 3 ale teraz nie przekraczam 120 wole robic wieksza ilosc powt na nogi po 20-25 ruchow dobrze wtedy czuje pompe :)
co do pasa to zawsze uzywam :)
a co do treningow to bazuje glownie na seriach laczonych, drop setach itd :) oraz jak to powtarza Waldemar Nol "progresjo"

Zmieniony przez - koksik1515 w dniu 2012-11-19 13:04:17

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
Aha co do zawodow to mam marzenie zeby chociaz raz wystartowac :) w debiutach np :) pozdro

Zmieniony przez - koksik1515 w dniu 2012-11-19 13:05:43

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Wiem ze na masie jestes. Nie dawalbym agi, po co ci ona? Cwiczysz BB czy 3boj? Aga niby dobra na mase, ale ciagnie mocno wode z tego co wiem i glownie na cykle pod sile sie ja daje i niekoniecznie na start. Nie minely ci jeszcze te czasy "patrzcie jaki jestem silny"? Tesc nandro meta i super bedzie, sily tez sporo pojdzie. Potem tren plus master/oxa lub wino na wycinke i git. Wylicz sobie tak zeby dac hcg w polowie cyklu po nandro i poleciec chwile na samym tesciu, potem zmiana cypio na propa (chociaz niekoniecznie ale wygodniej jesli z trenem ace, poza tym akurat wtedy tesc solo poleci z hcg po skonczeniu nandro i po hcg tesc plus tren z oxa/masterem lub winem).

Wylicz sobie tak zeby na plaze na czewiec/lipiec byc na trenie z drugim srodkiem. Cypio do npp tez moze byc, tym nie musisz sie przejmowac. Ewentualnie front i/lub 10ml propa na pierwsze 3tyg npp (akurat 10ml na 3 tyg styka, wtedy cypio ruszy akurat). Musisz przeliczyc tygodniami co lepiej dac: npp czy deke. Tren na pierwszy kontakt 6, max 8 tyg. Master dalbym od 3-4tyg i 2-3 tyg dluzej od trenu. Oxa/wino do ustalenia, ale to zalozysz temat kiedys tam to ktos pomoze na pewno. Cisnij i rosnij.

I przerwa miedzy trenem a nandro musi byc, pamietaj. To jednak jak zalozysz temat swoj i moze relacje (fajnie byloby) podpowie ktos. Chyba ze bierze sie srodek dzieki ktoremu mozna laczyc nandro z trenem, ale po co?

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-11-19 13:37:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
nie no juz nie patrze zeby wy***** najwiecej na silowni dodam ze cwicze u siebie w piwnicy :) :) myslalem nad aga wlasnie nad wieksza masa ;)( moze i by byla duza:D ale i duze spadki tez xD) ale jezeli tak mowisz to poslucham sie bardziej doswiadczonego :) i mysle ze to byloby dobre rozwiazanie ten cykl cypio npp meta poza tym ciekawi mnie jak dziala ta "krotka deca" co do trena z masterem i oxa zobaczymy jak fundusze dopisza ;) a co bys powiedzial na redu tren prop oxa potem wino z clenem (mam w zasiegu reki wino tej firmy co produkuje Testolica:) warto w nie inwestowac?:) wychodzi wiele taniej niz desma no i napewno jest pewniejsze niz wiekszosc ug :)
co do fotorelacji :) to moze sie skusze ale to po nowym roku :)


Zmieniony przez - koksik1515 w dniu 2012-11-19 14:07:22

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94120 Napisanych postów 363944 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667633
nie wiem jak mam wyposażoną siłownie u siebie,ale z czasem ciężko zrobić dobry trening na domowym sprzęcie.Chyba że masz tam większość rzeczy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl na dece

Następny temat

deka tesc

WHEY premium